DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Detroit2222 kcc çokta düzgün çalışan bir kurum değil sizin yazdığınız mesajı yanlış anlayıp açabilirler bundan bahsetmek istemiştir Lumos hanım, yazdığınız mesajları üstün körü okuyup cevap verirler veya anlık işlem yapabilirler

• ⭐⭐⭐

@sonokege geç submit tabii ki sıralamayı bir derece etkiler. Geç submit demek dosyanızın geç incelenip tamamlanması demek bu da AV listesine geç girmeniz demek

• Bu ileti silindi!

• @Serapp sağolun hocam inşallah, umarım herkes mülakat alır

• @furkansn Elinizden geleni yapın. Bu arada hesapta illaki dolar olması gerekmiyor. Tl veya başka bir döviz de gösterebilirsiniz.

• @deep_blue Hocam peki fiziki olarak altın vs gösterebiliyor muyuz? Biliyorsunuz ki sırf mülakatta göstermek için bankaya yatırmak çekmek vs kurdan dolayı zarara uğratma durumu var.

• @turanturan Nacizane bilgilerimi tabiki paylaşırım. Aslında forumda bir çok yerde detaylı yazdım. Yine “DV2023 mülakat deneyimleri” başlığı altında bolca tecrübe okuyabilirsiniz. Sürecinizde başarılar diliyorum.

• @deep_blue teşekkür ederim vereceğiniz bilgiler için

• @misha90 bence cantaya koyup goturun mulakata giderken

• @Yıldıray81 kendi hesabindan cekip esinin hesabina yatiran sonra ondan banka dokumu alanlari anlamiyorlar mi yani 🤣 Anlamiyorlarsa iyiymis vaziyet

• @Eozakturk Evet.

• @Emre-Kurtulmuş teşekkür ederim. Sadece “AV” ne demek onu anlayamadım. Aydınlatırsanız sevinirim.

• @Mehmet-6, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@gucarslan bey imza işlemini tamamladım

@gucarslan Hocam sorduğum soruyu yanıtlamadınız. Yardımcı olabilir misiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

• @misha90 cevabınızdan örneğin her numara current olduğunda da ( örneğin geçen sene Şubat veya Martta bütün numaraları current yapmışlar) 20 binler veya 25 binler de mi daha önce formu gönderdiği için benim önüme geçebilecek. O zaman CN sayınızın önemi çok kalmıyor gibi mi? Kusura bakmayın bu konuda çok detaylı bilgi bulamadım da onun için soruyorum.

• @Detroit2222 Current olmadan da taşıma yapılabiliyor mu o zaman?

• @eray26 @misha90 Bunu ilk defa duyuyorum. Mülakata fiziki "altın" vs. sokmak garip olabilir. Sonuçta bir belge, doküman göstermek daha doğru diye düşünüyorum. Forumun tecrübeli yöneticileri yanıt verecektir diye düşünüyorum. @gucarslan @cryzsell

• ⭐⭐⭐

@misha90 Goturemezsiniz, belgelenebilir kayit istiyorlar. Iceri bile almayabilirler, malum metal...

• ⭐⭐⭐

@sonokege AV listesi mülakat verilebilecek dosyaların sıralandığı liste olarak düşünün, bir dosyanın AV listesine girebilmesi için incelemesinin tamamlanmış olması ve bültende aktif olması gerekiyor. Yani sizin dosyanız sizden önce submit yapan ama henüz numarası aktif olmamış bir dosyadan önce AV sıralamasına girebilir

• ⭐⭐⭐

@sonokege bir yanlışınız var bülten hiç bir zaman şubat veya martta current olmadı. En azından son 5 senede olmadı

• @misha90 Şöyle izah edeyim; sizden mülakatta beklenen fiziki varlıklardan ziyade, banka dökümü alınmış nakit birikimler ve hatta dökümde bulunan onay merciilerinin imza sirküleri. Yani nakit birikimleri görmek isteyecekler. Tabiki altın da kanıtlanabilir varlık ama, ben bu durumu riskli olarak görüyorum açıkcası. Tabi bu benim fikrim. Siz araştırmaya devam edin lütfen.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

131

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.1k

| | | |