DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

Arkadaslar, su finansal destek konusuna bir aciklik daha getirelim, eger iyi bir is teklifi alip, olasi gelirinizi ve ozluk haklarinizi belgelerseniz, dusundugunuz kadar cok nakit gostermenize gerek kalmaz, onemli olan siz gidince ne yapacaksiniz, devlete yuk olacak misiniz sorularini cevaplamak. Ozetle, Is teklifi > Butun varliklar

• ⭐⭐⭐

@Detroit2222 Ilk olarak bu tip mailleri ozgun dilinde paylasmanizda fayda var. Ikinci olarak dedigimiz gibi KCC tasimak zorunda degil, uzucu biliyorum ama teknik bir olasiliktir bu. Ucuncu olarak da, mailinizin acik, net ve kisa olmasina, ve gereksiz belgelerden arindirilmis olmasina dikkat etmeye calisin. mail atmaya devam edin, arada DS-260 formunuzu kontrol edin, acabilirler.

• @lumos Thank you for your inquiry.

When filling out your Form DS-260 you will have the opportunity to update your physical address and to select the consular section at which you would like to be interviewed. Generally speaking, this must be the consular section that is closest to where you will be living, in the country of your residence, when you are interviewed. (Please note that Post Office Boxes and mailing addresses in care of another person do not justify a change of interview location.)

If you must change your address or interview location again after you have submitted your DS-260, you will need to write to [email protected] to have your application unlocked and your case reassigned to a new location gelen orijinal mesaj.
    Hocam özgün anlaşılır mesaj attım. Birde ben açma talebinde bulunmadan neden açsın hocam mailde ds260 yazmıyorum asla

• 2 gün evvel bir soru sormuştum.Ama hiçbir cevap alamadım. Acaba zor bir soru mu bilemedim. Ama forumu taradım ama net bir cevap bulamadım. Sorumu tekrar yazmak istedim. Bu konuda bilgisi olan bir var ise beni aydınlatırsa sevinirim. . Case Number ım 14 binler civarında. Ama DS-260 24.05.2024 de yolladım. Daha doğrusu bir an evvel hızlı bir şekilde gönderileceğini bilmiyordum. Dolayısıyla DS-260 formum sitede yer alan diğer adayların bir çoğundan geç gitti. Bu durum mülakat tarihi almam konusunda benim şansımı azaltır mı? Ayrıca örneğin "şubatta elçilik bütün numaralar Current" der ise benden daha üst sıralarda olup DS-260 formunu benden evvel gönderenler mi öncelikli olarak mülakat tarihi veriliyor. Yani benim şansım azalıyor mu? Yeşeklürler….

• @Detroit2222 Merhabalar özel değilse hangi ülkeye taşımak istiyorsunuz acaba?

• Arkadaşlar dosyayı tirana taşıdım çalışma izni kira kontratı ve iş sözleşmelerini ekleyerek. 5. Mailde taşıdı kcc.
    Thank you for your inquiry.

Based on the information you have provided, your interview location has been changed from Ankara to Tirana. The new interview location will not appear on your DS-260, but will be used by KCC for scheduling purposes. When we have scheduled your interview, you will be required to log into the Entrant Status Check (ESC) to view your appointment notification. At that time, please verify that your appointment is scheduled for the correct post. If for any reason it is not, you may contact KCC again at [email protected]. You will also need to request that KCC unlock your DS-260, so that you can update your application with your new address. (Please note that Post Office Boxes and mailing addresses in care of another person do not justify a change of interview location.)

• @Hope-Breaker tiran hocam

• @Detroit2222 Çok sevindim sizin adınıza, sonunda oldu, bir mutluluk vardır eminim 😃

• @Revolter hocam hayaller paris olur inşallah, darısı bize ..

• @Revolter çok teşekkür ederim evet hocam baya uğraştım bu işlemler için :). Umarım tiran iyi çalışır

• @hsn-kartal Umarım hocam, süre daralıyor sürecin çeyreği geçti bile bakalım bize bu hikayede biçilen son nasıl olacak 🙂

• Arkadaşlar ben 3 tane biontech aşısı oldum, eşim 2 biontech+2 sinovac oldu. Bu covid 19 aşıları hala isteniyor mu? sinovac'ı kabul etmiyor galiba ABD. Bununla ilgili bilgisi olan var mı?

• @semihistanbul Merhabalar, unganlar'ın sayfasında COVID-19 Aşılama ile alakalı duyuruyu görebilirsiniz. 12 yaş ve üzeri tüm adayların en az 1 doz Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) onaylı aşı ile aşılanmış olması gerekmektedir şeklinde açıklanmış. DSÖ web sitesinde ise "Decision Date/Karar Tarihi" olan aşılar onaylı olarak kabul edilmektedir.

• @deep_blue selamın aleyküm dosya taşıma ile ilgili süreci benimle paylaşabilirmisiniz?

• ⭐⭐

@Detroit2222 Tiran geçen yıl iyi çalıştı. Numaranız current olunca mülakat gelecektir. Çok sevindim hayırlı olsun.

• Çok teşekkürler ederim

@Revolter, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@semihistanbul Merhabalar, unganlar'ın sayfasında COVID-19 Aşılama ile alakalı duyuruyu görebilirsiniz. 12 yaş ve üzeri tüm adayların en az 1 doz Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) onaylı aşı ile aşılanmış olması gerekmektedir şeklinde açıklanmış. DSÖ web sitesinde ise "Decision Date/Karar Tarihi" olan aşılar onaylı olarak kabul edilmektedir.

• @semihistanbul Rica ederim.

• @toykan17 evet..2000lere ne zaman gelir acaba

• @sonokege geçtiğimiz senelerde söylediğin gibi bu şekilde olmuş. eğer 15000 current olur ve sen 14 bin isen, 20.05 de submit eden 15000. biri senden önce mülakat alıyormuş büyük ihtimalle bu sene de öyle ilerler.

• Öncelikle mülakat tarihi belli olan ve vizesini alan arkadaşları tebrik ediyorum.

DS-260 formunda, mülakat yerimi "İstanbul" olarak belirtmiştim ama bu seçimin bir önemi yok sanıyorum. Her türlü Ankara'da mı mülakat gireceğim?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.1k

| | | |