DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ismail-kansız cn ve ds form gönderme tarihiniz erken, ilk mülakat alacak grupta olabilirsiniz ancak kesinlik yok maalesef, şimdiden sürecinizde bol şans

• @Zeynep-İlkbal-Yazıcı 2024 gc aşamasında daha detaylı cevaplar bulacaksınızdır ancak tavsiyem şimdiden dil eğitimine başlamanız çünkü gittiğinizde vakit kaybetmeden entegre olmanızda en büyük etkenlerden biri olacak

• @oguzz7831 her yılın süreci farklı olabiliyor, 2023 kazananı olarak ds formu dışında herhangi bir evrak yollama durumu olmadı tüm belgeleri mülakatta istediler, zaten önemli olan mülakat alabilmek ankaradan yada başka konsoloslukları kovalamak, dilerseniz mülakat deneyimlerini okuyabilirsiniz

• @ÖZGÜR-BARIŞ-DOĞAN yeminli tercümandan tercüme ettirmeniz yeterli olacaktır

• @anyela casenumberiniz yüksekse taşımak için ülke aramakta fayda var birde daha önceden başka ülkede bulduysanız o ülkenin adlı sicil keyfini almakta fayda var

• @myna 2024 dönemi başladıktan sonra süreci takip edib ona göre dosya taşısam çokmu geç olur?

• Merhabalar benim ve eşimin ABD vizesi mevcut. Case sırası gelince AOS ile sürece ABD de devam edebilir miyim?

• @fatihdonmez tabiki edebilirsiniz ama bu işlem masraflı ve uzun case numberiniz düşük trde almama durumuna göre değerlendirme yaomani daha sağlıklı olur

• @fatihdonmez turkiyede ne yaziki bu sene çok fazLa mülakat vermedi aos süreci i başlatan arkadaslar oldu ve all current olmayınca süreçleri sekteye uğradı grubu iyi takip etmeniz ve adminlerin söyledikleriyle paralel hareket etmeniz çok güzel olur.

• @turanturan case numberiniz 48 binlerce anladığım bu sene 32 binde bıraktı geçen sene all current oldu dosya tasiyabiceginiz bir ülke varmi

• @turanturan Ankara ne yazikki çok fazla çalışmadı bu sene geçen sen bir nebze iyidi benim tavsiyem oturumunuz varsa başka ülkede beklemeyin taşıyın eğer case numberizi bülteni beklerseniz çok geç olabilir çünkü çok kazanan var o süreçte o ülkelere sizden önce taşıyan olucak ve başvuru yaptığınızda mülakata veremeyiz bis yer yok deme olasılığı var

• @turanturan eğer oturumunu yoksa oturum d tipi bize olan ülkeler var değerlendirin derm. Ben aldım bu şekilde

• @Zeynep-İlkbal-Yazıcı kesinlikle ds260 formunu açmayın mülakat almadıkça yoksa sıralarda geriye düşersiniz

• @Zeynep-İlkbal-Yazıcı bende sizin gibi bir şey bilmiyordumbuaradn öğrendim süreçle ilgili numaraniz küçük bence bu formu baştan sona okuyun aklınıza takılan soruların hepsini bulabilirsiniz evlilik gibi düşünceniz varsa o süreçte burada çok ayrıntılı var.

• @Zeynep-İlkbal-Yazıcı bankada para bulundurma iyi ayarlamak lazım sonrasponsoruk süreci istemesinler

• @turanturan şimdiden araştırma yaparsanız süreciniz daha sancısız geçecektir

• @mehmetizmirli hocam siz mülakata hangi ülkede girdiniz

• @Detroit2222 hong kongta girdim

• @Detroit2222 eğer hong konga başvuru yaparsanız tecrübeler le ilgli çok ileti var ger tasirsaniz aklınıza takılan birsey olursa aktif olarak ben burda olucam yazarsınız inşallah bu şekilde ülke ülke gezmesiniz ankaradan alirsiniz🙏

• @mehmetizmirli sağolun hocam umarım gerek kalmaz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

54

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.5k

| | | |