Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Emre-Kurtulmuş hayirlisi olsun yeni hayatinizda deneyimleri ara ara paylasin lütfen okumak keyifli oluyor 😃

• @debbieLA77 bileti size yakin aliyorum o zaman 😃

• Bu konuda @Emre-Kurtulmuş gibi 2023 sürecini atlatıp amerikada bulunan kişileri dinlemeniz, fikirlerine önem vermenizi konuya bakan herkese şiddetle öneririm.
    2024 konusunda rekor Eksi oy ile sinirini atamayıp saçmalayan bazı insanların bu konuya girip insanları yanlış yönlendirmesini görünce oldukça üzüldüm.
    Özellikle bilgisi yokken fikri olan.. sağdan soldan amcamın oğlu gitti tanıdığımda böyleydi diyen kişilere kulak asmayınız. Son konuda emre beyi dinleyip ankaraya güvenmemeniz gerektiği 2024 konusu için bile bu işte bilgili insanlar tarafından sürekli söyleniyor. Mayıs ayına girmek üzereyiz ve zamanınız çok daralıyor. Boş umut pompalayanlara değil bu süreci yakından takip edenleri dinleyin ve şansınızı boşa harcamayın derim.

• ⭐⭐

@Serkan-akın Oncelikle eger kazanansaniz lutfen surecinizi imzaniza tasiyin.

21 yas alti cocuklariniz ve esiniz icin doldurmaniz kafi DS-260 formunu, bununla beraber diger cocuklarinizi belirtemeniz gerekiyor kendi formunuzda.

• @Serkan-akın formu eşiniz ve 21 yaş altı çocuklarınız için ayrı ayrı doldurup, her biri için barkod çıkartmalısınız. ama 21 yaş üstü çocuklarınızı da mutlaka ama mutlaka kendi formunuzda belirtin. belirtmediği için red alan var maalesef.

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş ya ben bunları biliyorum zaten ama adam doldurmamış işte 🙂 ne yapabilirim diyor... sonrasında da artık söylemek istemediğim yanlış anlaşılmalar 🙂 inşallah gider bu kardeşimiz ben inanıyorum bir yolunu bulur gider... yanlış yapmış hatta yanlış bir politikada izlemiş diyor ki işlerim vardı mülakatı biraz geç alabilmek için ertelemek için böyle bir yol izledim... 🙂 keşke herşey hep gönlümüzce olsa... siz yol gösterinde elinizden geldiğince gerisi hikaye...

• ⭐⭐

@goyro666 ayyyy bi gidelim de bileti beraber de alabiliriz hiç sorun yok... hatta koltuk bile paylaşırım yani:)

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 evet bende zaten niye hiç dinlemediniz geç doldurdunuz, sizin hatanız bu gibi bir sitemde bulunmuyorum. Benim yanıtladığınız mesajımda anlatmak istediğim kimse net cevap veremiyor dediğiniz soruların net cevabının başından beri bilindiği ve söylendiği. Süreç doğru veya yanlış bu noktasınada bir şey demiyorum ama sürecin gidişatı maalesef belli başından beri

• @karaçay teşekkür ederim Kasım ayında başvuru yaptığımda onları belirt medim eşim ben birde 18 yaşındaki oğlum yazdım bunda problem olmaz değil mi sadece ds 260 formunda Kendi bilgilerimi doldururken 21 yaş üstü çocuklarımı da forma ilave edicem bunlar evli çocukları var bunları da yazmama gerek var mı annesi formunda 21 yaş üstü çocuklarım annesi de belirticek mi sağolasın

• Yasaklı

Merhaba arkadaşlar, 29.5 K kullanıcı var sitemizde. Sosyal medyayı, özellikle twitter ı etkin bir şekilde kullanırsak sesimizi daha etkili duyurabiliriz aslında. En azından bi açıklama yapmak zorunda bırakırız yetkilileri. Hatta haberlere bile çıkarız 🙂 Neden bu gücümüzü kullanmıyoruz? Örgütlü olarak bir tweet yağmuru başlatsak ne dersiniz? inanıyorum ki bir günde yüz bin paylaşıma ulaşabiliriz. Görüntüleme bunun daha fazlası olur. Ne dersiniz? En azından başlatılan kampanyayı desteklesek? Konuşmak çare olmuyor artık aksiyon alma zamanı bence.

• Yasaklı

Destek lütfen...

• ⭐⭐

@Serkan-akın Cocuklarinizini belirtmemeniz buyuk bir sorun, bu sebeple secilseniz de mulakatta elenebilirsiniz maalesef cunku dogru olmayan bir beyan oluyor ve kurallara aykiri. 21 yas ustu olsalar da, yaninizda goturmeyecek olsaniz da cocuklar kiminse (evlatlik da olsa) belirtilmesi gerekiyor DS-260 formunda. 21 yas alti es ve cocuklara da gideceklerse DS-260 formu doldurmaniz gerekiyor.
    Bir de bu sorunun DV2024 Sohbet Odasina tasinmasi daha makul olur eger bu senenin kazanani degilseniz, eger talihliyseniz de lutfen surecinizi imzaniza tasiyin.

• İnşallah bu sene şans bizimde yüzümüze gülecek bekleyip göreceğiz artık

• Arkadaşlar merhaba, Ankara'da mülakat sırası kaç binlerde bilen var mı acaba?

• arkadaşlar rica ediyorum heycanla bekliyoruz dogru ama birlik olup sosyal medyada sürekli adamlara yazalım dikkate alsınlar taki bizleri duyana kadar

• ⭐⭐⭐

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   ayvalik10 ayvalik10 

• @lumos henüz ds260 formunu doldurmadim dwlottery başvuru esnasında belritmedim 21 yaş üstü evli olan 2 oğlumu diğeri 19 yaşında başvuru esnasında eşim ben 1 oğlumu yazdım ds260 formunu henüz doldurmadim

• ⭐⭐

Sayin @Serkan-akın kurallara uydugunuz surece sorun yoktur.

• @lumos yani problem çıkmaz değil mi henüz ds 260 formunu doldurmadim ds 260 doldururken bütün çocuklar mı belrticem

• ⭐⭐

@Serkan-akın Basvuruken kurallar 21 yas alti evli olmayan cocuklari belirtmek. DS-260 formunu doldururken cocuklarinizin hepsini belirtiyorsunuz. Bunula birlikte, 21 yas alti ve bekar sizinle gelecek cocuklariniza da ayrica add applicant ile DS-260 formu ekliyorsunuz. Sanirim artik anlasilmistir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |