Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Birgariphayat Memleket jennet, onun yerini hiç bir şey tutamaz

• @selamibasaran, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 tabiki deneyin. Benim eşim yabancı zaten, ben elendim.🙂
    Eski Türkiyede internet üzerinden tanışma,işte sahilde tanışma vs oluyordu ben onu demek istedim. Artık mülteci çöplüğü olduğumuz için how are you, i’m from turkey i duyan kaçıyor. 😆

Mutluluklar size 🙂 malesef multeciler ulke nin icine etti. icerdeki ler yetmez gibi birde ithal edildi boyle olunca tabiki insanlar turk diyince hintli muamelesi yapiyor. 🙂

Birde benim.bu ulke den gitme sebebim yillarca bu ulkeye alisamadim... Yani kendimi bu ulkenin vatandasi olarak goremiyorum.. Normalde inancimi vs heryerde aciklamam ama benim dini inancim yok bu yuzden ben ozgurce burada soyluyemiyorum. Insanlar ocu gozu ile bakiyorlar sozde laik cumhuriyette..
    Yahu ben musluman olmak zorundamiyim anlamiyorm ki?.. musluman lar diyor benim dinime karisiyorsunuz diye en belasini kendileri yapiyor sonra kavga dur... cidden beni anlayan insan cok az mutlu olamiyorum.... hicbirsey yapmak istemiyorum...

• @gtx295 Din konusu direkt olarak iltica sebebi, denenebilir bu arada

• @Uçan-hollandalı, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Milföy böreği diyorsunuz yani hocam 😃

Niye olmasin jeff bezosun eski karisi gibi milf gelse olur xD

@gtx295 Din konusu direkt olarak iltica sebebi, denenebilir bu arada

Nasil.basvurabilirim hocam ? Ne yapmam lazim artik beni anlayan birileri ciksin istiyorum

• @gtx295 Hocam sizde seviyorsunuz bu işi 🤣🤣 şaka bir yana dinden dolayı tepki yiyen arkadaşlarım oldu zamanında. Bizim insanlar sözde saygı duyuyor ama canlı bir örnek gördükleri zaman anında kötü ithamlarda bulunuyorlar. Sadece müslümanlarda değil, diğer çoğu koyu dinciler de bunu yapıyorlar. Fark ettiyseniz dindar demedim dinciler dedim çünkü bunların çoğu tüccar durumunda. Kendi halinde olan inanan insanların dışında bu kısımda ki kişiler hep sorun çıkaran insanlar oluyor, bu işler biraz komplike hocam ya şimdi uzun uzun yazmak isterdim Diamond Tema gibi din felsefesi yapardıkta, durup dururken forumdan uzaklastırma yemeyeyim şimdi 🤣 tehlikeli yerler çünkü

• @gtx295 Bir form gibi taslak doldurmanız gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam ve iltica etmek için ABD sınırları içinde olma şartı var birde

• @Uçan-hollandalı yine başa dönüyor o zaman, iltica etmek için ne lazım ABD de olman, ABD de olmak için ne lazım vize, ama vize alamıyoruz o zaman green card alalım, ama green card vermiyorlar , o zaman kaçak girelim, ama legal değil olmaz kısır döngüye girdik.😅

• Bu ileti silindi!

@gtx295 Bir form gibi taslak doldurmanız gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam ve iltica etmek için ABD sınırları içinde olma şartı var birde

Buradan basvuramiyor muyuz ya hocam ? Nasil.bi is anlamiyorum ki bidon a twit mi atsak su seyleri degistirsin. Arkadas su sirf din yuzunden kafayi yiyecegim....

• @gtx295 şimdi biraz baktımda @Uçan-hollandalı dediği gibi ABD de olman lazımmış avukatlar öyle diyor, bir tanesi Türkiyeden çok zor olur demiş, uzak ihtimal yani Türkiyeden yapman, gidicen orada polisin, memurun yanına hava alanında yada neresiyse, ben geldim durum böyle böyle diyeceksin, ha birde o şekilde gidersen ilerde Türkiyeye dönemeye bilirsin.

• @gtx295 Maalesef hocam ülke sınırları içerisinde olmanız lazım eğer kaçak girmeden önce form işlerini hallederseniz, kampta sığınmacı statüsünde devam edersiniz. Bir şekilde Amerika'da olmanız lazım

• @Murat-4 Hocam şafak sezerin dediği gibi"Dejavu oldum abi ben" 🤣

NOT; Hafif argo içerir arkadaşlar onu belirteyimde

• @Murat-4, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 şimdi biraz baktımda @Uçan-hollandalı dediği gibi ABD de olman lazımmış avukatlar öyle diyor, bir tanesi Türkiyeden çok zor olur demiş, uzak ihtimal yani Türkiyeden yapman, gidicen orada polisin memurun yanına hava alanında yada neresiyse, ben geldim durum böyle böyle diyeceksin, ha birde o şekilde gidersen ilerde Türkiyeye dönemeye bilirsin.

Valla hocam tr ye donmeyi kesinlikle dusunmem. Tr de ozluyecegim pek kimse yok. Yanimdan ayirmak istemedigim.bir kedim var o kadar...
    Babannem hasta vallahi cok zor birde ustune bunlarla ugrasiyoruz.. 5dk da bir anneme sesleniyor bir yandan alzheimer i var. Bir yandan hasta bakmak zor ameliyat vs oldu. bir yandan ulkeden ayrilmaya calisiyoruz. Stres den sigara ya baslar millet ben baslamadim:)

@gtx295 Maalesef hocam ülke sınırları içerisinde olmanız lazım eğer kaçak girmeden önce form işlerini hallederseniz, kampta sığınmacı statüsünde devam edersiniz. Bir şekilde Amerika'da olmanız lazım

Hocam ucak bileti alip gitsem iltica edebiliyor muyum?

• @gtx295 Uçak bileti ile sanmıyorum çünkü vize olması da şart ha eğer derseniz Meksika üzerinden kaçak geçerim o zaman da şebeke şart oluyor yoksa deport. Eb-3 vizesi kadar para vermiş olursunuz şebekeye ama iyi yanından bakın süreç 2-3 yıl sürmüyor 🤣 Her şey bir yana illegal yolları pek önermiyorum, gidip sefil olmakta var zirveye çıkmakta

@gtx295 Uçak bileti ile sanmıyorum çünkü vize olması da şart ha eğer derseniz Meksika üzerinden kaçak geçerim o zaman da şebeke şart oluyor yoksa deport. Eb-3 vizesi kadar para vermiş olursunuz şebekeye ama iyi yanından bakın süreç 2-3 yıl sürmüyor 🤣 Her şey bir yana illegal yolları pek önermiyorum, gidip sefil olmakta var zirveye çıkmakta

Vala hocam suan nakitim olsa iltica ederdim. Kismetse para durumunu ayirip eb3 iltica vs deniyecez 😞

• @gtx295 Üzülmeyin hocam elbet bir hal çaresine bakılır, belki de DV-2025 sizin yüzünüze gülecek hiç belli olmaz. Kader mahkumu olarak herkes bu anı bekliyor ne yazık ki

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

Benim bir göçmenlik mevzularına bakan avukatın fikirlerine ihtiyacım var önemli bir kaç şey danışmam gerekli

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |