DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @waterman cevabiniz icin tesekkur ederim.

• @SerhatCihatISIK benim yigenime cikti sizinle kaderiniz hemen hemen ayni . Case num 16XXX , DS 260 formunu 8 mayista doldurduk bizde . Eger bizimkine mulakat yetisirse sizin hayli hayli olmus olacak . Bekleyip gorecegiz bakalim..

• ⭐⭐⭐

@SerhatCihatISIK, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Geçen senenin mülakatları çok yavaş ilerliyor sizce bizim dönemde de mi öyle olur yoksa seçimlerden sonra vs. hızlanır mı? Sanırım pek umutlanmamam gerekiyor

Bunu kimse bilemez

• ⭐⭐⭐

@dilan14, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba 2024 talihlisiyim ds 260 formuna anne kızlık soyadını yanlışlıkla şimdiki soyadı olarak yazmışım herhangi bir sorun olur mu deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz

Hayır mülakat alınca ds formunu düzeltirsiniz

• ⭐⭐⭐

@nazlihande, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Son 2 saattir formun aynı yerinde takılıp geri atılıyorum. Adres, telefon ve sosyal medya bilgisi kısmında asla ilerletmedi. O kadar uzun bir sayfa ki 20 dk içinde bitirmek mümkün değil. Sanırım bu formu dolduran Amerika'ya da rahat gider demişler :))

Sosyal medyada ID kısmına kullanıcı adı ve varsa ID numarası ekliyorum, bilgisi olanlara sormak isterim bir hata yapmıyorum değil mi?

Hayır artık formu bitirip submitleyin save ede ede ilerleyin geç kalmanın mantığı yok 1-2 gün sonra 1 hafta dolucak

• ⭐⭐⭐

@Prm-oguzhan, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Şuanda aktif okuduğum 2 okul var fakat ösym sisteminde gözüken 5 okul var okuyor gözüküyor ama okumuyorum aktif olarak 3 ünü sadece okuduklarımı yazıp gönderdim sorun olur mu ?

Hayır

• ⭐⭐⭐

@onurr-Ersöz, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba ds 260 formunu doldururken hata veriyo kabul etmiyo yazımı neden olabilir

Ne gibi bir hata detaylı yazın lütfen

• ⭐⭐⭐

@OzzieOzzy8, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@selamibasaran şu anda da girdiğim adreslerin hiç birisini kabul etmiyor. Nasıl çözeceğim konuyu? Yine farklı browser mı?

Kabul etmiyor derken nasıl bir hata alıyorsunuz mesela? Sorularınızı sorarken durumu örneklendirin..

• ⭐⭐⭐

@umtdd, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar ds260 formunu doldurduk. Ortalama mülakat tarihi için bilgilendirme ne zaman yapılır ve bunu bildirirken mail adresimize mi gelecek yoksa biz mi kontrol edeceğiz

Bunu söylemek için cok erken 2023 mali yılı henüz bitmedi, 2024 mali yılı 1 ekimde başlıyor

• ⭐⭐⭐

@İlker-Bulak, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Bir diğer sorum da 6-7 sene önce gittiğim 2 ülkeyi de yazmışım gidilen ülkeler kısmına. O sırada aceleyle yazınca son 5 yılı düşünemedim. Sorun olur mu, mail atmam gerekir mi ?

Hayır neden sorun olsun ki? Cok spesifik düşünmeyin

• ⭐⭐⭐

@nazlihande, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

DS 260 formunda sosyal medya hesapları da soruluyormuş, videolarda yoktu sanırım yeni bir durum. Son 5 yıldır kullandığımız bütün hesapları yazmak zorunda mıyız acaba bu bir zorunluluk mudur yoksa aktif ve halen kullanmakta olduğumuzu yazsak yeterli olur mu?

Hatırladıklarınızı yazın

• ⭐⭐⭐

@Kubra-me, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba. Size bir soru sormak istiyorum. Formu doldururken, en yüksek eğitim seviyesine meslek yüksekokulu seçip üniversite bilgilerini girdim fakat lise bilgilerini girmeyi atlamışım. Çok endişeliyim, nasıl bir yol izlemeliyim?

Mülakat aldıktan sonra dosyanızı açtırıp eklersiniz

• ⭐⭐⭐

@bilalunalan, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@gucarslan annemin kızlık soyadını yazmak yerine şu anki soyadını yazdım bu sorun çıkartır mı veya düzenlemek için ne yapmalıyım

Hayır mülakat alınca dosyanızı açtırıp ufak düzeltmeler yaparsınız bunun dışında dosyanızı asla açtırmayın!

• ⭐⭐⭐

@Prm-oguzhan, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

bir sorum daha olacak ds260 ı dolduruyorum bugün göndereceğim , kasımda bedelli olarak askere gideceğim kasım ayında yokum randevuyu kasım ayına verirlerse öteleyebilirmiyim sorun çıkar mı ? ötelersem çok geç tarihe verirlermi şimdiden teşekkürler

Mülakat konusunda bişey diyemeyiz, bu durum ilk visa bulletin acıklanınca yeni mali yılda Ankara’nın tutumuna göre belli olacak.

• ⭐⭐⭐

@ibrahimhalılll, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@gucarslan hizmet dökümümüzdeki tüm iş hayatımızı yazmalı mıyız ? İş veren tarafından bir çok giriş çıkış yapılmış. Eşimde özellikle fizyoterapist olarak çalışmasına rağmen halka ilişkiler uzmanı olarak gösterilmiş. Bu iş deneyimini fizyoterapist olarak mı göstermeliyiz yoksa halka ilişkiler sorumlusu olarak mı göstermeliyiz.

Farketmiyor

• ⭐⭐⭐

@betulxk, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar. Ben de DV2024 talihlisiyim. Case numaram 12000'lerde. Ds 260 Formunu 7 Mayıs'ta submit ettim. İlk başta heyecanlı ve mutlu hissederken bu süreç içerisinde edindiğim bilgiler ışığında bu sevinç yerini endişeye bıraktı. Mülakat adresim Ankara ABD Büyükelçiliğinde. Okuduğum birçok içeriğe dayanarak, burada mülakat sırası gelmediği için vize almamız imkansız hale gelebiliyormuş. Bu durum gerçekçi ise ilerleyen tarihlerde,mülakat adresimi değiştirmemi önerir misiniz? Yoksa beklemeli miyim? Bir diğer sorum da, ben ABD'ye sevgilimle gitmek istediğim için mülakat tarihi geldiği taktirde kendisiiyle evlilik gerçekleştirsem sorun yaşar mıyız?

Hayır forumu inceleyin

• ⭐⭐⭐

@ardittrifoni, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Ds-260 formunu doldururken anne kızlık soyadını yanlış yazdım. Düzeltebilir miyim? Böyle sıkıntı olur mu? Cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Hayır

• ⭐⭐⭐

@selik, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba bana bir konuda yardimci olabilirseniz cok sevinirim. 2024 yili talihlilerindenim. Dv260 i dolduruyorum. Ancak bir yerde fena takildim. Adres beyani kisminda... sorularim soyle.

1. Suan esimin isi nedeniyle yaklasik 2 yildir moskovadayim. Ancak resmi ikametgahim halen tr de.
      Simdi ben moskova adresimi beyan etmeliyim?
      Eger evet ise burada soyle bir durum var. Gercekte oturdugumuz ev ile resmiyette oturuyor gbi gosterdigimiz ev farkli. Cunku burada ev sahipleri resmi registire yapmak istemiyor, vergi yuku vs cikiyor. Buyuzden otel kamp gbi yerlerde gecici 3 er aylik registireler gosteriyoruz.
      Bu durumda ben hangi adresi beyan etmeliyim...

Lutfen yardimci olursaniz cok memnun olurum....

eğer moskovoda yaşıyorsanız bu sizin için daha iyi, Moskova adresinizi beyan edin mülakatı orda talep edin. Emin olun Ankaradan daha mantıklı bi seçim olur

• ⭐⭐⭐

@ardittrifoni, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Ds 260 formunda anne kızlık soyadını yanlış yazdım. Bunu güncelleyebilir miyim? Böyle kalsa sıkıntı olur mu? Teşekkürler

Hayır sorun olmaz mülakat alınca formu acın değiştirin

• @waterman @selik Normalde Moskova’da mulakata girilmiyor. Onun yerine Varsova’da giriyorlar. DV2024 icinde bu sekilde mi olacak takip etmenizi oneririm.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

210

42.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.4k

| | | |