Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba. Eğitim kısmında üniversite ve lise isimlerini ingilizceye çevirmedim. Direk türkçelerini yazdım. Sorun oluşturur mu?

• @gucarslan teşekkür ederim cevabınız için 🙂

• MERHABA BEN DV 2024 KAZANANIYIM. DS 260 FORMUNU DOLDURDUM VE YOLLADIM FAKAT SONRADAN ANNE VE BABAMIN DOĞUM YERLERİNİ EKSİK DOLDURDUĞUMU GÖRDÜM SİZCE FORMU AÇTIRAYIM MI YOKSA MÜLAKAT TARİHİ ALINCA MI AÇTIRAYIM VE ŞİMDİ AÇTIRMAZ İSEM KCC BENDEN EVRAK İSTERSE BU MÜLAKAT TARİHİ ALINCA AÇTIRMA SIKINTI OLUR MU? TEŞEKKÜRLER.

• Merhaba. Formu doldururken üniversite ve lise isimlerini türkçe olarak yazdım. Sorun oluşturur mu?

• Bir diğer sorum da 6-7 sene önce gittiğim 2 ülkeyi de yazmışım gidilen ülkeler kısmına. O sırada aceleyle yazınca son 5 yılı düşünemedim. Sorun olur mu, mail atmam gerekir mi ?

• Bu ileti silindi!

• Bir diğer sorum da 6-7 sene önce gittiğim 2 ülkeyi de yazmışım gidilen ülkeler kısmına. O sırada aceleyle yazınca son 5 yılı düşünemedim. Sorun olur mu, mail atmam gerekir mi ?

• @Prm-oguzhan ben de aynisini yaptim. Imzama bakin anlarsiniz sorun olmus mu;)

• DS 260 formunda sosyal medya hesapları da soruluyormuş, videolarda yoktu sanırım yeni bir durum. Son 5 yıldır kullandığımız bütün hesapları yazmak zorunda mıyız acaba bu bir zorunluluk mudur yoksa aktif ve halen kullanmakta olduğumuzu yazsak yeterli olur mu?

• Yasaklı

@sfklkn34 ozaman MACERA DOLU AMERİKAA :)) Sağol hocam

• @gucarslan annemin kızlık soyadını yazmak yerine şu anki soyadını yazdım bu sorun çıkartır mı veya düzenlemek için ne yapmalıyım

• Merhaba. Size bir soru sormak istiyorum. Formu doldururken, en yüksek eğitim seviyesine meslek yüksekokulu seçip üniversite bilgilerini girdim fakat lise bilgilerini girmeyi atlamışım. Çok endişeliyim, nasıl bir yol izlemeliyim?

• Yasaklı

bir sorum daha olacak ds260 ı dolduruyorum bugün göndereceğim , kasımda bedelli olarak askere gideceğim kasım ayında yokum randevuyu kasım ayına verirlerse öteleyebilirmiyim sorun çıkar mı ? ötelersem çok geç tarihe verirlermi şimdiden teşekkürler

• @gucarslan hizmet dökümümüzdeki tüm iş hayatımızı yazmalı mıyız ? İş veren tarafından bir çok giriş çıkış yapılmış. Eşimde özellikle fizyoterapist olarak çalışmasına rağmen halka ilişkiler uzmanı olarak gösterilmiş. Bu iş deneyimini fizyoterapist olarak mı göstermeliyiz yoksa halka ilişkiler sorumlusu olarak mı göstermeliyiz.

• Ds-260 formunu doldururken anne kızlık soyadını yanlış yazdım. Düzeltebilir miyim? Böyle sıkıntı olur mu? Cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler.

• Merhabalar. Ben de DV2024 talihlisiyim. Case numaram 12000'lerde. Ds 260 Formunu 7 Mayıs'ta submit ettim. İlk başta heyecanlı ve mutlu hissederken bu süreç içerisinde edindiğim bilgiler ışığında bu sevinç yerini endişeye bıraktı. Mülakat adresim Ankara ABD Büyükelçiliğinde. Okuduğum birçok içeriğe dayanarak, burada mülakat sırası gelmediği için vize almamız imkansız hale gelebiliyormuş. Bu durum gerçekçi ise ilerleyen tarihlerde,mülakat adresimi değiştirmemi önerir misiniz? Yoksa beklemeli miyim? Bir diğer sorum da, ben ABD'ye sevgilimle gitmek istediğim için mülakat tarihi geldiği taktirde kendisiiyle evlilik gerçekleştirsem sorun yaşar mıyız?

• kazanan arkadaşlara hayırlı olsun umarım herkes süreci sorunsuz sonuçlandırır.

• ⭐⭐⭐

@dogibakan bugün pasaportsuz ve bekar olarak doldurun hemen, sonra iki alanı güncellersiniz birşey olmaz

• Merhaba bana bir konuda yardimci olabilirseniz cok sevinirim. 2024 yili talihlilerindenim. Dv260 i dolduruyorum. Ancak bir yerde fena takildim. Adres beyani kisminda... sorularim soyle.

1. Suan esimin isi nedeniyle yaklasik 2 yildir moskovadayim. Ancak resmi ikametgahim halen tr de.
      Simdi ben moskova adresimi beyan etmeliyim?
      Eger evet ise burada soyle bir durum var. Gercekte oturdugumuz ev ile resmiyette oturuyor gbi gosterdigimiz ev farkli. Cunku burada ev sahipleri resmi registire yapmak istemiyor, vergi yuku vs cikiyor. Buyuzden otel kamp gbi yerlerde gecici 3 er aylik registireler gosteriyoruz.
      Bu durumda ben hangi adresi beyan etmeliyim...

Lutfen yardimci olursaniz cok memnun olurum....

• ⭐⭐⭐

@symbi0te gizlemeye kalkmayın size sorun yaratmayabilecek birşey sırf siz gizlediniz diye daha büyük sorunlar yaratabilir

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

64

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |