DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Yıldıray81 sağol yıldıray öyle yapayım. özelden de yazdım umarım müsaitlerdir dönebilirler

• @raskarnos Rica ederim kardeşim. 42 yaşındayım bu arada 😃

• Yasaklı

En son sayfada KCC numberımı sıfırlar olmadna girip confirmationa tıkladığımda hiçbir şey olmuyor böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?

• ⭐⭐

@Yıldıray81 https://www.bizbuysell.com/ bu site üzerinden satılık işletmelere baktım. 2024 yazında gezmeye diye gidip belki bir iş imkanı yakalayabilirim. Gezmek için gidecektim ama hem iş hem geziye döndürebilirim.

• @Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ahuramazda, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@gnollzy confirmation number için ekranın fotosunu çekmiştim. baktım şimdi 8 kasım saat 02:45’te formu doldurmuşum

Biz ilk yarım saatte doldurmakla hatamı ettik acaba,,

valla hocam ben 2017 ve 2018de büyük heveslerle başvurmuştum fakat fotoğrafı kendim telefonla çekmiştim. çıkmayınca da bize çıkmaz demiştim. pasaportum yok, geçen sene başvurmadım. bu sene kız arkadaşım ısrar etti. ben de unutmuştum son gün hatırlattı gidip biyometrik fotoğraf çektirdim gece de dur şuna bi başvurayım dedim. kendimden umutsuzdum çünkü bi kere yanlış fotoğrafla katılırsam bi daha sistem asla kabul etmiyor denmişti. kız arkadaşımın da ilk çekilişiydi. ona çıkar belki diye düşündüm. sonuç: kız arkadaşıma çıkmadı, bana çıktı.

• ⭐⭐

@feedermann kardeş süreci imzanıza taşıyın buradan sorun sorularınızı.

• @Yıldıray81 özür dilerim 😞 genç gösteriyorsunuz o yüzden. abi demem gerekirdi..

• Allah rızası için biliyorsanız yardım edin. case numberim düşük olduğu için eksiksiz doldurmayı planlıyorum ve dosyayı tekrar açtırıp sıramı kaybetmek istemiyorum

henuz ds260 formunu doldurmadim

bi aile dostundan adres ve tel numarasi bekliyoruz

tavsiyeleriniz oluir mu hemen doldurayim mi acaba?

telegram grubu vs biliyor musunuz acaba?

özel mesajdan da yardımcı olacak arkadaşlar varsa bekliyorum.
    çok teşekkür ederim

• ⭐⭐

@Abba-Bugr kardeş para lazım.Turist ile gidip orda yatırımcı vizesine geçiyorsun.Ama gc alamıyorsun o vizeyle.İşletmeni devamlı çalışır tutman lazım.Vizeyi almakta kolay değil.Uzun ve yorucu süreç.

• @raskarnos Senin canın sağolsun.. Maksadım takılmaktı..

• Ds260 formunda cocukların formunu doldururken başvuru sahibi ,avukat ,3 şahıs şıklar var 3 şahsımı seçmeliyiz

• greencard çıktığı için lottery'de gönderdiğim bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol etmek istiyorum bunun için ne yapabilirim? işte doğum tarihim falan doğru mu diye kontrol etmek istiyorum

• Yasaklı

Merhaba, Amerika için önerebileceğiniz kapsamlı bilgiler veren Youtube içerik üreticileri var mı arkadaşlar sizin de takip ettiğiniz?
    Mümkünse GreenCard özelinde olursa memnun olurum.

• ⭐⭐

@Evren-1 burda çok içerik var. Youtube da o kadar detaylı bulamayabilirsin.Sana tavsiyem forumdaki 2023 iletilerini uygun vaktin de aşamaları dikkatlice okuman.

• ⭐⭐

@radyogaga Merhaba, tebrikler. Eger DV2024 talihlisiyseniz, sorulariniza saglikli cevaplar alabilmek icin lutfen surecinizi imzaniza tasiyiniz. DV2024 surecini daha saglikli takip etmek icin ise sizi, DV2024 Green Card Lotosu Aşamaları basligina yonlendiriyorum.

• @USA umut fakirin ekmegi belki bir ihtimal cıkar 😃

• @Evren-1, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba, Amerika için önerebileceğiniz kapsamlı bilgiler veren Youtube içerik üreticileri var mı arkadaşlar sizin de takip ettiğiniz?
    Mümkünse GreenCard özelinde olursa memnun olurum.

Sayın @Evren-1 forumda sürece ilişkin her türlü konu hakkında bilgi bulabilirsiniz. Müsait olduğunuzda forumun başlıklarını incelerseniz burası derya deniz. İçerik üreticileri elbette yol gösterir ancak burada sayısız isimsiz kahramanlar var kendileri gidemesede yılların getirmiş olduğu deneyimleri karşılıksız paylaşıyorlar. Umarım Amerika süreciniz en sağlıklı şekilde huzurla ve mutlulukla geçer.

• Turistik vize ile gidip, iltica başvurusu yapmak istiyorum, geçerli sebeplerim var.
    Konu hakkında bilgi sahibi var mı ?

• Arkadaşlar Merhabalar iyi akşamlar green card çekiliş hakkı bizde kazandık. Öncelik sorum şu olucak ilk defa yazıyorum . Bizim 7 ve 5 yaşlarında çoçuklarımız var.Çoçukları ilk baş götürmek istemiyoruz . Düzen kurduktan sonra alıcaz. 4 5 ay sonra böyle bir şey olabilir mi yoksa çoçuklar da kesin gelmek zorunda mı.

• @raskarnos senin yerinde olsam ds260 ı acil şekilde doldurup yollarım ( forumda var video çok kolay) , zaten danışmanlar sana burda yaşınla ilgili sorunda yardımcı olamaz çünkü doğru 1 dir ve yazmak zorundasın.Sonra yaş sıkıntından dolayı acil olarak başka ülkede mülakat seçenekleri araştırmalısın.. Yani para verdiğin danışman bunları söyleyecek ..sen önce ds260 a odaklan

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

47

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.3k

| | | |