Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @uykucu Kral nickinin hakkını ver vur kafayı yarın 18.00'da kalk

• ⭐⭐

@MGE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Guenron yani bir tek o değil ki. 582 falanda var. biz çocukken bir tek 666 vardı 👿

582 para için 777şans 666 üç harfliler 😂😂

• Ben inaniyorum bana çikacakta planim bi an önce amerikan pasaportunu alip Avustralya veya Kanada da yasamak. Ama böyle bi hakkim oluyor mu ondan emin degilim 😃

• @Lossantosdy 888 var mı peki?

• Artık saat saymaya başladık.heyecan dorukta.bu sefer çıkacak gibi hissediyorum

• @Lossantosdy Mesela bence 999 sıkıştırılmış ultra mega ektiye sahip, bütün iyi şeyleri içine toplamış, aduket şiddetinde bir sayıdır desem bu okey oluyor mu? Sayılara değerini veren sistem nasıl çalışıyor onu merak ettim aslında

• Eksisozlukte soyle bi entry gordum. Moral bozmak gibi olmasin ama...

"2023 greencard talihlisiyim, verebileceğim tek tavsiye çıktıktan sonraki süreç çok umutsuz.

sıram 24.000’lerde ve sürecin bitmesine 4 ay kaldı. henüz ankara konsolosluğu 7.000 küsürlere mülakat verdi. yaklaşık 80-90 gün kimseye mülakat vermedi.

talihliler dosyalarını başka ülkelere taşımaya çalışıyor fakat vatandaşlık olmadan kabul alamıyorlar. kabul alanlar da schengen alamıyor.

süreç tam bir ızdırap, kimse talihlilerin sesini duymuyor"

• @Hayri-Sozen Abi bence seçimlerden sonra açılır o ya dönemsel bi durum, kötü bir seneye denk geldi 2023 talihlileri

• Selam dostlarım. Siz burada saatleri ve dakikaları sayarken hatta ve hatta siteye girmeye çalışırken ben 6-7 Mayıs tarihlerinde Nahçıvan’da gezi, kamp ve kaya tırmanışında olacağım. Umarım o süreçte Chicago’daki hayalini kurduğum soğuk, yağmurlu günler, mişigın gölü ve gc aklıma gelmez de iyice doğaya odaklanırım. Umarım hayallerinize kavuşursunuz 😀🥰

• @Hayri-Sozen Kalsın istemem 😃 İnşallah GC çıkarsa da gerek kalmaz oradan başvuru yapmaya. İsviçre her haliyle çok zor bir ülke..

• @Yıldıray81 isvicre iyidir bence. Amerika tam bi kaos. Isvicrede hersey duzenli. Bi inek, bi köpek bir de heidi yeter 🙂

• ⭐⭐

@MGE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

günaydın millet! son 34 saate girmiş bulunuyoruz. bu sürede neler yapabiliriz peki?
    yaklaşık 16 saatini uyuyarak geçirebiliriz. kalır 18.
    ee bu kalan 18 saatin 9 saatini çalışarak geçirdik. kalır 9 saat.
    toplamda 1.5 saat yemek işleri dersek kalır 7.5 saat.
    eee bi film açtık diyelim 2 saatlik ve onun öncesinde marketten atıştırmalık aldık yarım saatte öyle harcadık mı? kaldı 5 saat.
    youtube bu sıralar çok aktif green card konusunda 1 saatte öyle video izledik kaldı mı 4 saat.
    ee hadi bir kahve mahve içmeye dışarı çıktık arkadaşlar. istanbul için özellikle trafikte olsa 3 saat sürer ama hadi 2 saat kaldı diyelim.
    ee hiç mi ev işi yapmayacaksanız 1 saatte ordan sildik mi? ne kaldı? son 60 dakika.
    çayınızı, çorbanızı hazırladınız, fırına ufaktan kurabiye verdiniz. kaldı 30 dakika.
    sevdikleriniz aradı, bir şeyler oldu 20 dakika öyle gitti. kaldı son 10 dakika.
    eee tabi o kadar şey yediniz, içtiniz. bi ihtiyaç molası gitti 15 dk. lann 5 dakika geciktik.

hadi bugünü de sildin de yarın ne yapacaksın 😂

• @MGE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

günaydın millet! son 34 saate girmiş bulunuyoruz. bu sürede neler yapabiliriz peki?
    yaklaşık 16 saatini uyuyarak geçirebiliriz. kalır 18.
    ee bu kalan 18 saatin 9 saatini çalışarak geçirdik. kalır 9 saat.
    toplamda 1.5 saat yemek işleri dersek kalır 7.5 saat.
    eee bi film açtık diyelim 2 saatlik ve onun öncesinde marketten atıştırmalık aldık yarım saatte öyle harcadık mı? kaldı 5 saat.
    youtube bu sıralar çok aktif green card konusunda 1 saatte öyle video izledik kaldı mı 4 saat.
    ee hadi bir kahve mahve içmeye dışarı çıktık arkadaşlar. istanbul için özellikle trafikte olsa 3 saat sürer ama hadi 2 saat kaldı diyelim.
    ee hiç mi ev işi yapmayacaksanız 1 saatte ordan sildik mi? ne kaldı? son 60 dakika.
    çayınızı, çorbanızı hazırladınız, fırına ufaktan kurabiye verdiniz. kaldı 30 dakika.
    sevdikleriniz aradı, bir şeyler oldu 20 dakika öyle gitti. kaldı son 10 dakika.
    eee tabi o kadar şey yediniz, içtiniz. bi ihtiyaç molası gitti 15 dk. lann 5 dakika geciktik.

hocam böyle böyle yedin günleri helal olsun =))

• Günaydınlarr günaydınlarr bugün çok güzel bir gün Hıdırellez günü dualarımızı dileklerimizi dileyelim kabul olsun inşallah :)) Bir de bugüne bir şarkı bırakmak istiyorum 15 Mayıs günü de son sesle dinlemece var :))

• @hasnotben Düşünsene kampını kurmuşsun tırmanışa gidip gelmişsin güzel bir günün sonunda telefondan çekilişe bakıyosun ve kazandığını görüyosun. ööööffff dünyanın en güzel anı

• Maşallah maşallah forumda çoğunluk heyacanla bekliyor. 🙂

• @diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Good morning everyone 🇺🇸 🗽
    Screenshot_2.jpg
    Screenshot_3.jpg

@diablo_ercan atarsa Adana ! 👑 Askerden sonra böyle bir geri sayım yapacağımı düşünmemiştim hepimiz için hayırlısı olur umarım.

• @Hayri-Sozen İş bulursan evet 🙂 Çocukluğumda akrabalarımın hepsi çalışıyorken artık çoğunluğunun eşi evde, iş sıkıntılı. Bir de fazla ırkçı maalesef. Babamın en büyük dönme sebebiydi buydu. Neyse kader kısmet. İşin özü ben Amerika istiyorum 🙂

• @kemallacin, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@uykucu Hocam imzanızı anlayamadım. 37 yıldır Amerikaya gitmeyi mi bekliyorsunuz?

evet öyle sanırım

• @gariban tamam işte son 34 saat bugün ve yarın full paket all in one 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |