Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@USA 13. Seferinde ben kazandım .

• merhabalar,10 günden az kaldı, inşallah isteyenler kazanır
    büyük hayaller kurmayıp olumsuzu düşünmek yeni başvuranlar için en doğrusu olacaktır,olumsuz sonuçta hayal kırıklığı büyük olacak çünkü

• 22'nci başvurum heyecan sıfır😁

• @XMAN66, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

22'nci başvurum heyecan sıfır😁

@XMAN66 sabrınizdan ötürü tebrik etmeden geçemedim bu nasıl bı azim nasıl bı sabır valla bravo umarım bu sene bu başvurma işi son bulsun ve hayallerinize kavuşun ☺

• @redsat2000, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@USA 13. Seferinde ben kazandım .

@redsat2000 bı sabır örneği daha 🤭 kazandığınızda kaç yaşındaydıniz acaba merek ettim.

• Pamukları buradan aldığımız için Savannah deyince aklıma burası geliyor 🙂

SAVANNAH.jpg

• ..::: Şafak 0️⃣9️⃣ :::... Aydın --->>> 🇺🇸 Florida’ya Az Kaldı**

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Simge-Kutlu 2 elin parmaklarını yanyana getirmen gerekiyor

• Ds 260 formunu doldururken pasaport gereklimi bir bilginiz varmi acaba çünkü pasaport lar halla daha elimize ulaşmadı

• ⭐⭐⭐⭐

ben geldim Washington DC yi gördüm parası olan gitsin çok güzel yer 😃

• @Mert-Şentürk “other travel documents” seçip pasaportu sonradan ekleyebiliyorsunuz.

• Arkadaşlar ds- 260 formu sonuçlar açıklandıktan hemen sonra mı aktif oluyor yoksa belli bir süre sonra mı?

• @Murat-4 yani ben formu doldursamda tekrar yenilemek için peki herhangi bir zaman gerekiyormu yoksa istediğim gibi değişiklik yapa bilirmiyim

• @Mert-Şentürk mülakat tarihi belli olunca Kcc ye mail atıyorsun, formda güncelleme yapıcam diye formu tekrar açtırıyorsun, oradaki pasaport için olan kısmı güncelliyorsun, benim bilgim bu kadar, sayfalara geriye dönük bakarsan detaylı bilgi bulursun.

• @Murat-4 Mulakat tarihiniz belli olduktan sonra dosyaniz konsolosluga gecmis demektir ve DS260 formunu konsolusluk acabilir.

• alt metni

Merhaba, öğrenci pasaportumun bu yıl haziran ayında 25 yaşına gireceğimden dolayı geçerlilik süresi dolacak, DS - 260 formunda mevcut pasaport numaramı girmem durumunda Ek'te görünen sebepten dolayı sanırım yeni pasaport başvurusu yapmam gerekiyor bu durumda DS - 260 formuna eski pasaport numaramı girmem sorun yaratır mı? Pasaport süremi, Ek'te görünen sebepten dolayı uzatamayacağımdan, yeni pasaport aldıktan sonra DS - 260 formunda güncelleyebiliyor muyum?

Önerilerinize de açığım, iyi forumlar.

• ⭐⭐⭐

@OnurS bunlar cok ufak tefek sorunlar , doldururken other travel document kısmı var onu seçip pasaport bilgisi bile girmenize gerek kalmıyor. Sonuçlar açıklandığında talihli olursanız sizi yönlendirecek bir çok kişi mevcut 🙂

• Pasaportumuz yok daha başvurmadık olurda greencard çıkarsa ds260 doldururken hemen elimizde olması gerekiyor mu yoksa ds260 formunu doldursak pasaport elimize geldiğinde ekleme yapsak olur mu konuyla ilgili bilgisi olan yardımcı olabilir mi

• Forumda konu başlığının hemen üstünde sayaç vardı, göremedim. Kaldırılmış olabilir mi 😃

• Pasaportumuz yok daha başvurmadık olurda greencard çıkarsa ds260 doldururken hemen elimizde olması gerekiyor mu yoksa ds260 formunu doldursak pasaport elimize geldiğinde ekleme yapsak olur mu konuyla ilgili bilgisi olan yardımcı olabilir mi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |