Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Çıkmazsa Ben Game Over arkadaşlar. kalan yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum ben yapamadım siz yapabilirsiniz, huzurlu bir şekilde kıyamete kadar bekleyeceğim

• Rüyamda gördüm you have been randomly selected yazısını. Sanırım kazandım

• @mehmet090 kazanırsanız tebrikler, Artık gelecek hayatınız tamamen bambaşka hayvan gibi büyük bir yerde yeniden başlama fırsatını yakaladınız

• ⭐⭐⭐⭐

@Serkan-akın, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba efendim bi sorun olucak 5 kişilik aileyiz 3 oğlum var ds260 formunu doldururken biri 19 yaşında bekâr diyeri 23 yaşında evli son diyeride 26 yaşında evli 2 çocuğu var başvuru sahibi benim bu evli çocuk larimida ds260 formunda isimlerin i yazacak miyim eşim için 19 yaşında oğlum için kendim için ayrı ayrı ds260 formunu doldurarak submit edicem bu 2 evli olan 21 yaş üstü çocuklarım için de ds 260 formunu dolduracak miyim

Hayır doldurmayacaksınız. Sadece 21 yaşından küçük çocuklarınız için DS260 dolduracaksınız.

• @ozguravc02 o fırsatı yakalamak için yapabileceğim şeylerin sınırı günden güne 10 kez katlanarak artıyor.

• @hdemircanusa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bende ilk başvurumu yaptığımda saniyelerle hesaplaşıyor hemen başvuru yapayım diye bekliyordum , nitekim başvuru sayfası açıldı ve başvurumu yaptım , Başvuru yaptığım günden başvuruların açıklanmasına dakikalar kala heyecanım hep aynı seviyedeydi. Tamam diyorum ya , bana çıkmasa eşime çıkacak , bu süreçte hergün eşimin ablası ile Görüntülü konuşarak wallmart geziyoruz , homedepo geziyoruz , (kendisi 27 Yıldır ABD’de yaşıyor) jeep bayileri mi dersin , Clifside’den Edgewater’a kadar nerde ağaç var nerde Cafe var ezberler olduk ama bu macera sonuçların açıklandığı gün hoooooop dibe burdu , Sihirli numarayı yazdık ve o sihirli sözcük Has not been selected , Bilgisayarımın ekranına bi yumruk çıktım gittim odadan , keşke sabaha kadar bu sinirde bu hayal kırıklığında kalabildim diyebilseydim 3 ay boyunca bu siniri bu hayal kırıklığını üzerimde taşıdım ev ve işte motive düşğklüğünü hayal edin , ama şimdi Çok Farklı bir kişi olarak başvurdum , saniyeleri Sayan ben 3-4 gün (tam hatırlamıyorum) başvurdum ve şimdi diyorum ki İnşallah çıkar , çıkmaz sa da farketmez artık birdahakine diyor ve buradan ilk başvurusunu yapıp aklını fikrini Usa’dan alamayanlara sesleniyorum dozunu kaçırmayın lütfen çünkü bedeli ağır oluyor

çok güzel özetlemişsiniz. buna benzer şeyler biz de yaşadık geçen sene. gerçi ilk başvurularda bu tip duygu yoğunlukları ve hayal patlamaları zirve yapıyor. hayaller ve duygular realiteyi esir alıyor mu diyelim ne diyelim bilemedim. "has not been selected'ı" görünce pufff welcome to the jungle 🙂 ben de 1-2 ay kendime gelememiştim.

her canlı "has not been selected"ı tadacaktır. 🙂 o yüzden aman diyeyim ayakları yere bastırın, çivileyin, kelepçeleyin.

• Iyi de cekilis ciksa bile mulakata cagrilmama yuzdesi yuksek neden 6 mayisa odaklaniyoruz ki?

• ⭐⭐⭐

@new_life, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Iyi de cekilis ciksa bile mulakata cagrilmama yuzdesi yuksek neden 6 mayisa odaklaniyoruz ki?

Kazanıp şansları zorlayabilmek tekrar umut kazanabilmek için ☺

• ⭐⭐⭐

@new_life aslında bu tamamen senin potansiyeline kalıyor;

1. DS260 ı olabildiğince erken dolduracaksın
    2. Yüksek cn veya bir aksiliğe karşı dosya taşıma için ülkeleri araştırıp gerekirse hepsinin mail adreslerini listeleyip bir mail hazırlayıp hazır tutacaksın
      Bu ikisi ile hareket edersen mülakat şnsını çok arttırırsın

• Az bir süre kalmış herkese bol şans dilerim.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   crazycells crazycells 

• @ozguravc02 dimee öyle dime 😃

• Merhabalar,
    Benim sorum şu; Eşim Amerika vatandaşı ve Aile Birleşim Vizesine (I-130) başvurmak üzereyiz. Ben DV2024 başvurusu yapmıştım. Olmaz da 🙂 oldu Green Card kazandım diyelim. Evli olduğum için bir sorun olur mu? Yani, kardeşim sen zaten Amerika vatandaşı ile evlisin git I-130 başvurusu yap öyle gel gibi..
    Teşekkür ederim.

• ⭐⭐

Aylardır her gün hayalini kuruyoruz bu çekilişi kazanmak için. Hayatımızın hep umut dolu bir parçası bu çekiliş. Çoğumuzun şu an yaşadığı zorlukları bir nebze olsun aşmasını sağlıyor belki de. Bayram zamanı giremedim foruma fakat bu gece bir gireyim dedim yok çekilişi kazanma şansı çok düşük, yok ilk başvuruda bende öyleydim sonra hevesiniz gidecek. Bu direkt zaten çekilişi kazanamayacaksın boşuna heves etme demek bir nevi. Yani normalde foruma biraz içim umut dolsun, nefes alayım diye girerim bildiğin anksiyetem tuttu. Baktığım zaman bu güya GERÇEKÇİ düşünmemiz gerektiğini düşünen arkadaşlara hala umut dolu cevaplar yazıyor benim gibileri. En üzüldüğümde bu. Kırmayın arkadaşlar kimsenin hevesini. Herkes zaten bunun bir çekiliş olduğunu, kazanma ihtimalinin düşük olduğunun farkında. Şurada 2 haftadan az kalmış. Kimseye şahsi bir şey söylemedim. Sadece genelleme yaptım. Kimse üstüne alınmasın sadece daha dikkat edelim bence. Benim gibi düşünen elbet birçok büyüğüm ve küçüğüm vardır çünkü. Allah hepimize kazanmayı nasip etsin hayırlısıyla bu sene inşallah 🙂 Umudunuzu kaybetmeyin.

• 12 Gün 17 saat sonra amerikamı, avrupamı sorularının yanıt bulacağı bir zaman.. gidilecek yol kesin, sadece ne yöne olacağı belli değil.
    Kimisi için kalmak yada gitmek..
    Kimisi için ise çıksada girip kontrol dahi etmeyeceği bir heves aracı..
    Amerika için maddi olarak hazırlanmış
    Kafasında ülke değiştirmek konusunu aşmış
    Gerçekten isteyen ve kaldığında üzülecek kişilere çıkmasını temenni ediyorum. Umarım saçma sapan insanlara çıkmaz bu yıl.. ve umarım en verimli çekiliş olur green cardı alan herkes gider hayatını tertemiz kurar kalanlar içinde bir sonraki çekilişlerde yardımcı olur. .

Hayallere son 12 Gün 17 Saat..

• @XMAN66, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Benim 22'nci başvurum şimdiden çok heyecan yapmayın derim.Kısmetse çıkar .

Bu sene çıkar inşallah 🙂 forumda bir arkadaşa 2 sefer üst üste çıkmış. Birde böyleleri var, inşallah dv2024 de başvurmamıştır 😃

• silindi.

• @nicky, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hdemircanusa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bende ilk başvurumu yaptığımda saniyelerle hesaplaşıyor hemen başvuru yapayım diye bekliyordum , nitekim başvuru sayfası açıldı ve başvurumu yaptım , Başvuru yaptığım günden başvuruların açıklanmasına dakikalar kala heyecanım hep aynı seviyedeydi. Tamam diyorum ya , bana çıkmasa eşime çıkacak , bu süreçte hergün eşimin ablası ile Görüntülü konuşarak wallmart geziyoruz , homedepo geziyoruz , (kendisi 27 Yıldır ABD’de yaşıyor) jeep bayileri mi dersin , Clifside’den Edgewater’a kadar nerde ağaç var nerde Cafe var ezberler olduk ama bu macera sonuçların açıklandığı gün hoooooop dibe burdu , Sihirli numarayı yazdık ve o sihirli sözcük Has not been selected , Bilgisayarımın ekranına bi yumruk çıktım gittim odadan , keşke sabaha kadar bu sinirde bu hayal kırıklığında kalabildim diyebilseydim 3 ay boyunca bu siniri bu hayal kırıklığını üzerimde taşıdım ev ve işte motive düşğklüğünü hayal edin , ama şimdi Çok Farklı bir kişi olarak başvurdum , saniyeleri Sayan ben 3-4 gün (tam hatırlamıyorum) başvurdum ve şimdi diyorum ki İnşallah çıkar , çıkmaz sa da farketmez artık birdahakine diyor ve buradan ilk başvurusunu yapıp aklını fikrini Usa’dan alamayanlara sesleniyorum dozunu kaçırmayın lütfen çünkü bedeli ağır oluyor

çok güzel özetlemişsiniz. buna benzer şeyler biz de yaşadık geçen sene. gerçi ilk başvurularda bu tip duygu yoğunlukları ve hayal patlamaları zirve yapıyor. hayaller ve duygular realiteyi esir alıyor mu diyelim ne diyelim bilemedim. "has not been selected'ı" görünce pufff welcome to the jungle 🙂 ben de 1-2 ay kendime gelememiştim.

her canlı "has not been selected"ı tadacaktır. 🙂 o yüzden aman diyeyim ayakları yere bastırın, çivileyin, kelepçeleyin.

ağzınıza sağlık,bende de aynısı olmuştu.Kuzenim eğitim için ABD'ye gitti evine kadar her şeyini ben buldum o kadar şeyi nasıl bildiğimi merak ediyor, bir zamanların ümitleri yüzünden öğrendik

• @yakup-budakci hiç sorun olmaz. Zaten sizin şuanda I-130 a yönelmeniz lazım. Lotoyu boşverin yani :)) bu süreçte biraz sabır gerekiyor tek sıkıntı o. Bu arada evliliğiniz hayırlı olsun.

• Arkadaşlar bu kadar kaptırmayın kazanma şansımız %1

Hayal kırıklığı çok büyük olur sizin için söylüyorum

• @Simge-Kutlu ellerine sağlık çok güzel bir yazı olmuş zaten Massachusetts düşünüyordum artık emin oldum 😎😏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |