Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• gc kazananından alinti mektuplar:

gecenin ikisinde umutsuz 9. başvuru sonucuna bakıp da 'randomly selected' yazısını görüp ben de aynı sevinci yaşamıştım,

yan etkileri ise yaklaşIk 4-5 gün sevinçten uyuyamama '1-2 saat siziyordum sadece' ama yine de çok dinç şekilde işime gitme şeklinde olmuştu vay be.
    su an, o günüme göre çok çok fazla şeye sahibim ancak beni bu şekilde heyecanlandıracak pek birşey yok, bu da bir ekşi bence hayatımda.

edit: ben gittiğimde, fena sayılmayacak maaşı, gayet kendi çapında güzel bir statüyü, 5 yıldızlı otellerde güzel ekip arkadaşlarıyla 'hostes' sürekli olan işle karışIk tatilleri 'yatı görevi deniyor' bırakıp,

ülkemiz de o kadar da kötü değilken gittim, o şartları bırakan kimsenin yapmayacağı les işlerle başladım abd.'de hayata, sırf bu günleri gördüğüm için...

'ulan benim ne güzel hayatım vardı, ne halt yedim de buraya geldim' dediğim de oldu ilk başlarda ama doğru olanı yaptığımı 'gerçekten' biliyordum, bunu da dipnot olarak belirteyim...

• ⭐⭐

@waterman ahahahhahaha

• ⭐⭐

@ayvalik10 abi dur ne 47si ben 34ü rezerve ettim @waterman yanıma geliyor 1 koltuk boş işte dönüşümlü boş koltuğa uzanırız ahhahaha

• ⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@diablo_ercan

koltuk.jpg

34 bende wc falan da yakın missss @waterman

• 6'li masa dagilmis. ah be. insallah gc kazaniriz 😞

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

günaydın forum ailesi @omerozufacik ve @daydreamer kişilerin bahsettikleri sorunları üzerine dün akşam THY yönetimi ile yaptığım toplantı sonucunda olumlu gelişmeler oldu. Bizim gideceğimiz zaman ki uçağı boeing 777 olarak ayarlayıp yeşilkart forum ailesinin tüm fertleri bindikten sonra geriye kalan biletleri satacaklar. Bu yüzden koltuk sırası ve numaralarını bildirirseniz ona göre uçak ayarlanacaktır. Tek bir kişinin koltuğu değişmedi o kişi de @debbieLA77 çünkü kendisi delidir. Yöneticiler ellemeyelim dediler kendisini 🙂 @adm @berolika @diablo_ercan @Simge-Kutlu @yenihayaletadam @Ckfamily @goyro666 @tolgasatir @Emrah-Borazan

koltuk.jpg

abi neresi olduğu önemli değil her koltuk olur 🙂

• ⭐⭐

@berolika, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika var tabiki de turist vizesi için başvuru yaparsın yada green kart için de başvuru yapabilirsin.

GC için başvuru yapabileceğimi sanmıyorum en az lise mezunu olma şartı var ya o sebepten. Ancak turist vizesi olur ama onda da geri dönmeyeceklerine dair izlenime kapılırlarsa handikapı var... Linki şimdi gördüm hemen bakıyorum teşekkür ederim 🙏🏼

Açık liseye yazılsana online sınavlar, yıllarca eşim lise mezunu olmadığı için hep tek başıma katıldım gc ye, yada hiç başvurmadım, ama geçen sene eşimi liseye yazdırıp mezun ettim 🙂 evet ben mezun ettim 😅 çaktırma anladın sen 😅

Anladım anladım sgdahsdad 😂 Aslında çok mantıklı babam zaten lise mezunu ama annem değil babamın diplomasını da bulabilir miyiz bilmiyorum ben bir araştırayım teşekkür ederim 🙂

Tm işte sen ve annen yazılın mezun olun inşallah, babanın lise diploması kolay, e devlette yoksa okuduğu liseden mezun olduğuna dair belge alabilirsin,

• @celica ya varya hic sasirtmadi muhalefet muhalefet olsaydi bugünlere bile kalmazdi zaten ...

• @ayvalik10 35 numarayı rezerv edebilirmiyiz 🙂

• Mansur başganım aday olmazsa seçim nanay. 😂

Günlük Amerika dozunu da şuraya bırakayım

2000's civarı Amerika'da 18 ya da 20'li yaşlarda olmak vardı. Ne güzel zamanlarmış... Of ulen offff

• ⭐⭐

@HellBoy ekrem veya mansur aday olamaz belediye meclis çoğunluğu malum partide. 🙂

• @berolika, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu diğer üyelere sormak lazım memnun olmayan var mı diye 😃

@tolgasatir herkes adına konuşmam tabiki ama şaka bı yana su Forumdaki muhabbetler rutin mutluluk haline geldi benim icin ☺

Valla şahsen foruma girince benim içim açılıyor böyle sanki sadece birkaç haftadır değil de çok uzun zamandır tanışıyormuşuz herkesle gibi hissediyorum müteşekkirim bunun için :))

@berolika yaaa ben de aynı hissediyorum sanki hepimiz tanisiyomusuz da sadece farklı şehirlerdeymisiz gibi ☺

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@simge kutlu 17 senin için ayrıldı. @Emrah-Borazan 18 numara senin için ayrıldı. @diablo_ercan ve @waterman 47 numara da sizin için oldu.

koltuk.jpg

@ayvalik10 abi sen süpersin ☺

• ⭐⭐

@celica, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

6'li masa dagilmis. ah be. insallah gc kazaniriz 😞

Değil 6’lı Masa Atatürk mezarından kalkıp ülkenin başından geçecek deseler bile tek istediğim green card şu saatten sonra.

Bu ülke gençliğimi çürüttü daha fazla yıllarımı harcasın istemiyorum..

• @Chromium aynen oyle. Ayrica bence Ataturk tekrar dirilip gelseydi, o kadar eminim ki bilim insani olurdu, veya Elon Musk'dan bile basarili bir ceo olurdu. Siyasetci olmayacagi kesin.

• ⭐⭐

@celica, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Chromium aynen oyle. Ayrica bence Ataturk tekrar dirilip gelseydi, o kadar eminim ki bilim insani olurdu, veya Elon Musk'dan bile basarili bir ceo olurdu. Siyasetci olmayacagi kesin.

Valla görüyorum Twitter’da bazen altılı masa seçimi kazanırsa green card çıksa da gitmem diyenleri. İnşallah bunlara çıkacağına bize çıkar ne diyeyim ki. Önüme Amerika fırsatı gelecek de 80 yaşındaki dede seçim kazandı diye gitmekten vazgeçeceğim Ortadoğu’da yaşamaya devam edeceğim . :))

• ⭐⭐

@Chromium 6'lı kazansa gitmemciler falan alayı şov peşinde en önde onlar gider 😃 isterse başa trump gelsin 😃 ben gemileri çoktan yaktım çıktığı gibi giderim.

• Beklemek çok sıktı artık. Bu zamana kadar iyi geçti ama son 1 haftadır o kadar yavaş akıyor ki zaman. Aşırı sıktı sonuç beklemek

• @ayvalik10 18 ya da 19 cam kenarı 3 kişilik yer lütfen 🙂

• Ben de 2 kişilik koltuklardan alabilir miyim ? Herkes gidiyorsa bizi de bi LosAngelesta atarsınız herhalde 😂⛑

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

118

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |