Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @debbieLA77 Bak bu güzel haber işte 🙂 Hele bir selected yazısını görelim de daha detaylı da araştırıp bunu seçenekler arasında düşünebilirim.
    Yine de başlangıçta @ayvalik10 un dediği gibi el emeği işlere yönelip ingilizceyi toparladıktan sonra diplomamı kabul ettirebilirsem mühendislikte yapılabilir gözüküyor.

• ⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika evet hemen dilemelisin :))) bekliyoruz:))) burada bende rüyamda gördüm ev bakmaya nerede yerleşsek diye keşif için önden gitmişim bi de onu gördüm yani green kart çıkmış şimdiden turist vizemde varmış bakmaya gitmişim ne demekse :))) ama ne hikmet ise New York u gördüm hiç de sevmem:))) olsun o da olur olsunda

bulmuşta bunuyor 😃 şaka bi yana gidelim de eyalet mühim degil, inanın ben oraya para için gitmiyorum, huzurlu sakin bi hayat için istiyorum..
    umarım inşallah gönülden yürekten isteyen ihtiyacı gerçekten ihtiyacı olana çıkar, öyle başvurayım bakalım çıkarmı diyene çıkmasın Allahım lütfen

• @debbieLA77 Her gün diliyorum ama o gün ayrıca bir dileyeceğim tabii ki 🙂

• @Lossantosdy Selamlar hatırladığım kadarıyla bugün sınavınız vardı yapıldı mı umarım geçmişsinizdir 🙂 Amin bu arada 🙏

• ⭐⭐

@berolika, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy Selamlar hatırladığım kadarıyla bugün sınavınız vardı yapıldı mı umarım geçmişsinizdir 🙂 Amin bu arada 🙏

Teşekkür ederim, hayır akşam 6da sınavım , inşallah iyi geçer , tekrar teşekkür ederim 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@berolika 21 nisan için sana seçenekler buldum

11.jpg

depositphotos_163476910-stock-photo-usa-holiday-with-red-white.jpg

• ⭐⭐

@Lossantosdy sonuna kadar katılıyorum evet allahım çıkmasın :)) gitmek isteyenlere çıksın:))

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmet_ senin gibi insanlara can kurban diyor zaten amerika hükümeti sorun şurada aç derken. Türkiye de her iş olsa yaparım kafasındaki kişiler. Kaldı ki Türk halkı dışında tüm milletler dişli çarkı gibi birbirlerini acayip şekilde tutuyorlar. El verip yerden kaldırıyorlar. youtube videolarına bakıyorlar 1 günde 17.000 TL yok bir gecede 10.000 TL kazandım videoları havada uçuyor. Bu paraları görünce hemen bende bende delivery yapıcam diye rüyalar görüyorlar. Sonra gidince gerçekler yüzlerine vuruyor.

• @ayvalik10 Dediğiniz doğru, orada da hayat kolay değil, zorluklar çok.

O tarz videolar Türkiye'de çok iş yapıyor. Ama geçim sıkıntısı çekilen, alım gücü düşmüş, işsizliğin olduğu diğer ülkelerde de böyle videolar çekiliyor ve böyle bir algı oluşturuluyor.

Haliyle insanlar uçaktan iner inmez ev, iş hazır diye düşünüyor. Bu tarz düşünen insanlar ilk aşamada Meksika üzeri veya turist vizesiyle falan kaçak gelip kalmaya çalışanlar. Bunlar daha fazla yük bindiriyor çünkü ucuz da çalışıyorlar, vergi ödemiyorlar vs.

Green card ile legal bir şekilde gidenler yine iyi kötü bir finans planı yapıyor, bir miktar parayı bankaya koymaları gerekiyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmet_ ağzına sağlık son noktayı koyulacak bir yorum sadece bu para miktarı yüksek olmadığı için saydığınız olumsuzluklar nedeni bu parada bitiyor. Bu seferde çevreden medet umuyorlar

• @ayvalik10 Hahaha çok güzel gözüküyorlar bu senenin temasını böyle yapayım valla çok teşekkür ediyorum 😃

• @Lossantosdy Rica ederim güzel haberlerinizi bekliyorum 🙂

• Arkadaşlar ne zaman gidiyoruz amerikayaaaaaa 🙂

• ⭐⭐

@ayvalik10 gerçekçi olursan delivery işi güzel ama günlük 200 dolar en fazla kazanabileceğin para... öle günlük 600 dolarlar falan arada vuran bonuslarla vs oluyor sadece çokta abartmamak lazım... ayrıca o iş içinde çok büyük kabiliyet hız vs lazım bazı sistemlerde markete gidip verilen siparişi falan topluyorsun çünkü yan yana yakın olan iki yerdeki siparişi alıp götürürsen bonus falan oluyoranca öle siz önce gidip bi tane pizzayı teslim edinde gerisine sonra bakarsınız:))9 benim erkek arkadaşımda bu işe hevesleniyor ama hayatta yapamaz öle anca günlük 100 dolar ve 10-20 bahşiş toplar o kadar:))) oradaki bahşiş olayı güzel adamla bi paket götürüyorsun firma sana 15 dolar veriyor adam 10 dolar bahşiş veriyor mesela güzel iş yol iz bilmen lazım direksiyonun kuvvetli olmalı bilmediğin yerlerde araba kullanıcan vs herşey zamanla güzelleşir bence tecrübe ile

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@STK-TRCN biletleri 6 mayısta alacağız topluca ozaman toplu indirim olacak. Uçağın önden 3 sırasını kapatıcaz

• ⭐⭐

@STK-TRCN bence yarın gidelim hemen neden bekliyoruz ki :))9

• ⭐⭐

@ayvalik10 süper fikir kimden çıkmış olabilir ki acaba dedim ve cevabımı aldım :))))

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@debbieLA77 bu başlıkta yazılanları okuyun gerçekten de yaşayan delivery sürücüleri neler yazıyor.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/652/amerika-da-uber-eats-doordash-ve-pizza-delivery-yapmak/682?_=1672811842087&page=35

• ⭐⭐

@Ckfamily sen yaparsın hepsini eminim ben :)))

• @debbieLA77 Teşekkür ederim 🙂 Bu sene forumdan çok kazanan olur umarım. Bende o ekibin içinde olurum. 2023-2024 konuşulanları gerçekleştirdiğimiz yıllar olması ümidiyle

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

140

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.4k

| | | |