Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Sencerium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

134 gün var gençler 🙂 @Simge-Kutlu tatlı ve mezelerde hazırsa @Emrah-Borazan listeyi güncelliyoruz şuan 30 kişiye doğru yol alıyoruz 🙂

bizi ev kesmez artık 😃 şöyle güzel bi çiftlik ayarlarız 😃

• Günaydınlaar 🇺🇸

• @Lossantosdy heh valla şimdi oldu aynen 10 dönümlük çiftlik ayarlarsak hem gelen yer içer salıncak filan kurarız. Evli olanlar okey oynar evli olmayanlarda üzülüp köşede evli olanları izler 🙂

• @Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Asıl siz seçimden sonra görün.. neyse içimizi karartmayalim 🙂 Allah'tan kura çekimi Mayıs'ta 🙂

ya seçim mayıs dan önce veya mayısta olursa 😅 bence yüksek ihtimal erkene çekilecek gittik gittik yoksa gerisi nanay 🙂

• @Sencerium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy heh işte aynı durum bende de mevcut. o yüzden bir şekilde turist vizesi veya yatırımcı vizesi ile gidicem abi. Olmuyor yani şuan hayat ultra zorluk seviyesine çıkartıldı.

abi iyi yönden bakalım burada bizi her zorluğa alıştırıyorlar oraya gidince oranın şartları ne kadar kötü olsa da bize iyi gelecek 🙂

• @waterman dostum seni rüyamda gördüm 😅 aynı telegram grubundaydık sen sürekli bir şeyler yazıyordun ama onları hatırlamıyorum 🙂

• ⭐⭐

@yenihayaletadam nasip diyelim bakalım 🙂

• ⭐⭐

@Sencerium @Simge-Kutlu @Lossantosdy @goyro666 listeyi bugün guncelleyip görev dağılımını sağlama alacagim. Yer için evet bize arazi gerekecek gibi görünüyor :)) Houston büyük şehir her yer ova kolay buluruz diye düşünüyorum :)) @semavi de bize yardımcı olur orada arkadaşım @thementor da var hallederiz 🙂

• ⭐⭐

Arkadaşlar 4ocaga kadar fazla giremiceğim buraya, çünkü ehiyet sınavına çalışıyorum , tabi dayanırsam girmem 🙂 hepinizi seviyorum görüşmek üzere bak unutmayın beni 😃

• ⭐⭐

@yenihayaletadam efsane bir cevap olmuş komando gibi hazırlanıyoruz desenize... asgari ücrette 8506 tl oldu:) ohhh suyundan da koy şimdi zam üstüne zam zam üstüne zam gelsin utanmazlar hiç vicdan yok bunlarda ya ayıptır:)

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan herkes bir Houston dır tutturmuş bence çok sevdim gittiğimde efsane bir yer ama özellikle hastanelerin doktorların olduğu bölgede Rice village civarında hiltonda kalmıştım... çok da sevdim ama işte aması biraz sert değil mi oralar türkler için itip kakmasınlar bizi çok da istenilen ve beklenilen bir ırk değiliz aslında İlber ortaylının dediği gibi ne diyorsunuz? evlere falan bakıyorum çok uygun fiyatlara efsane evler var hem satılık hem kiralık

• ⭐⭐

@Lossantosdy allah zihin açıklığı versin 🙂

• ⭐⭐

@debbieLA77 ilklim, vergiler, yaşam maliyeti, göçmenlere bakış açısı ve Türklerin çokluğu bence orayı seçmek için güzel bir kombo 🙂

• @Emrah-Borazan kardeş listeyi güncelle birde hersey tamamda o kadar adama çay yetiştiremeyiz birde semaver ekle listeye en büyüğünden 🙂

• ⭐⭐

@yenihayaletadam rüya demişken ben bir rüya gördüm o kadar gerçekti ki gözlerinizi kapatın sizde düşünün bir mutlu olacaksınız bugün ben mutlu uyandım... erkek arkadaşımla hem şöyle bir piyasayı yoklamak hemde keşif yapmak için amerikaya gitmişiz ne hikmetse New York tayız... ( hiçte sevmem) yemekler yiyoruz aklımdaki sevdiğim restoranlarda:) alış veriş yapıyoruz... ev bakıyoruz... bi ara uyanır gibi oldum gözlerimi kapatıyorum allahım nolur devamını göreyim diye... rüyamda bile oralarda olmak hoşuma gitti... hissiyatım da green cart çıkmış öncesinde turist vizemizle şöyle bir dolanmaya gitmişiz hissiyatıydı o yüzden tatlı geldi tabi... valla mutlu uyandım... ama bir kalktım ki ete zam gelmiş... doğalgaz ve elektriğe zam kapıda... asgari ücretin 8500 tl gerçeğine uyandım...

• ⭐⭐⭐

@yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@waterman dostum seni rüyamda gördüm 😅 aynı telegram grubundaydık sen sürekli bir şeyler yazıyordun ama onları hatırlamıyorum 🙂

Cok şaşırdım suan ne güzel bir rüya olmuş benim açımdan 😂 işaretler gelmeye devam ediyordu ilk ABD pasaportu buldum sonrasında bu ohoo ben kesin gidiyorum 😂

• ⭐⭐

@goyro666, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Emrah-Borazan ooooo yazdikk bunu da listeye 😃 hadiiii benden de semaverde cay sözüü😎 cay servisini en kücük kimse o yapar ama söyliyim 😃

@Sencerium O görev rezerve 🙂

• @debbieLA77 geçen gün zorla green carda başvuru yaptırdığım yakın bir arkadaşım da bizi giderken görmüş sanırım bu aralar herkesin rüyası amerikaaa 😂 😂 insan rüyalar da görünce daha çok merak ediyor ben öncenden çok görüyordum ama zorlukları da görünce bu son zamanlar da görmüyorum 😕 🙂

• @waterman şimdiden hayırlısı olsun 😄

• @Emrah-Borazan o zaman hiç bir eksiğimiz kalmadı tek eksik GC 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

42

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |