DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Lossantosdy kendi bilecekleri is napsinlar insanlar da üzgün,streli

• @waterman gerçekten öyle 🙈

• @Ballistix o kadar doğru söylüyosunuz ki... Merakımı mazur görün mesleğiniz psikiyatr ya da psikolog olabilir mi acaba ? Ya da kişisel gelişime ilginiz var mı ? Çünkü kurduğunuz cümleler, verdiğiniz örnekler bana böyle düşündürdu. Yani sanıyorum olası bir yıkıma hazırlanmaktan bahsetmenin en incitmeyen yolu olabilir bu konuşmanız 🤭

• @Simge-Kutlu Simge Hanım, eşim psikolog. Ondan ilham almış olabilirim. 🙂 Gerçekten ben de şunun şurasında 1 ay önce siz ve forumdaki diğer umutlu üyeler gibiydim.

Sonra bir baktım, boş vakitlerde, yemek yerken (ayıptır söylemesi)… Kısacası her vakitte USA ile alakalı videolar izliyorum. Buranın hevesiyle yanıp, kül olup, tutuşuyorum.

Bunun beni mutlu ettiğinin farkındaydım fakat odak noktamın sadece USA olduğunu da fark ettim. USA ile alakalı içerikler dışında, boş zamanlarımı neden bir kitap okuyarak geçirmiyorum, neden İngilizce için çalışmıyorum şeklinde irkildim ve kendime geldim.

Çıkarsa çıkar işte. Çıkmazsa amaaan, Allah büyüktür moduna girdim. 🙂

• ⭐⭐⭐

İstanbul içi tercihen Avrupa yakasında anksiyete konusunda uzmanlaşmış bildiğiniz bir doktor varmı? Ücretleri biraz makul olsa yeterli olur benim icin. Görüştüğüm çoğu doktor seansa 700 TL civarı istiyorda..

• ⭐⭐

@waterman cok gecmis olsun hocam cok zor sey su anksiyete. zamaninda buraya gitmistik simdi fiyatlari nedir bilmiyorum ama netteki yorumlarinin cogu olumlu

• ⭐⭐⭐

@celica, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@waterman cok gecmis olsun hocam cok zor sey su anksiyete. zamaninda buraya gitmistik simdi fiyatlari nedir bilmiyorum ama netteki yorumlarinin cogu olumlu

Teşekkür ederim

• ⭐⭐

@waterman merhaba geçmiş olsun bende baya uzun süre anksiyete ve panik bozukluğu yaşadım hergün öldüm öldüm dirildim gibi bişey zor ataraks ve ciralex kullandım uzun süre maneviyatınımı daha da kuvvetlendirerek kurtuldum diyebiliriz... ne tür semptomlar yaşıyorsun bilmiyorum ama sakin kalmak ve herşeyi oluruna bırakmak gerek... çok zor öyle bir dönemde bunu da biliyorum ama depresyon geçmişle. panik atak ve anksiteye gelecekle uğraşırmış... yani bu hastalık gelecek kaygısı olan insanlarda biraz daha ağır basıyor diye biliyorum... tekrar gemiş olsun... ruh sağlığımızda önemli tabi ama doktorların paraları efsane arttı... ali ayas diye bir doktor vardı bakırköy de özel bir yeri vardı adamın bir araştır bakalım belki faydalı olur bana çok yardımcı olmuştu o doktor

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 gelecek kaygısı uzun süredir vardı ama yaklaşık 4-5 aydır sürekli kötü birşey olucak hissi,huzursuzluk ara sıra moral bozukluğundan kötü hissetme durumu var özellikle çalışırken hiçbirşey olmamasına rağmen kötü hissediyorum ve aşırı titizlik durumu var. Annem evi her gün temizlemesine rağmen en ufak toz görsem kendimi rahatsız hissediyorum ve temizliyorum tekrardan

• @waterman kardeşim çok acil değilse bu konularda doktora gitmeni önermem. hepsi para tuzağı, seansları bilinçli uzatırlar. bende o yollardan geçtim. bir süre antidepresanda kullandım iyi geldi. ama benimki çok acildi yani karnıma sıkıntı geliyordu çok kötü. 1 seneye yakın kullandım sonra bıraktım. daha sonra gene başladı bu depresyon , tekrar doktora gittim . bana şunu dedi yaşam tarzını değiştirmen lazım. bende o günden sonra bana sıkıntı yaratan şeyleri tespit ettim. örneğin ailem ile anlaşamıyorduk devamlı tartışma fikir ayrılığı. bende tek başıma eve çıktım. sosyal medyayı interneti falan minumuma indirdim. yani anlayacağın yaşam tarzını değişrtirmeden kurtulamazsın bu ruhsal problemlerin hepsi aynı. kafada kurmak. bir uğraşın olsun boş kalma beyin boş vurduğu zaman kendi kendine kurmaya başlıyor. bir spor salonuna yazıl. amacın olsun. gerçekleştirebileceğin hedefler koy kendine. çok uç noktalarda olmasın. hayatı fazla cidiye alıp beklenti içine sokma kendini. en önemlisi seni bu hastalığa iten tespitleri kendin yap, seni en iyi kendin tanırsın. durumun çok acil ise intihar düşünceleri falan geliyorsa direk psikiyatri doktoruna gitmeni öneririm. geçmiş olsun.

• ⭐⭐

Bu forumu bu yüzden seviyorum. Her konuda herkes bildiği ve elinden geldiğince gönülden yardımcı olmaya çalışıyor. Bu oluşumun bir parçası olabildigim için kendimi ayrıcalıklı hissediyorum. Forumu oluşturan, kuran ve bu hale gelmesini sağlayan her bir bireye teşekkürler.

• Merhaba arkadaşlar ds 260 formunda adrs üniversite kısacası herşeyi İngilizce yazıyoruz değil mi.

• @Ballistix nokta atışı yapamamışım ama ucundan kıyısından tutturmuşum meslek olayını 🤭 ama dediklerinizi deniycem ben de ☺

• ⭐⭐

@waterman huzursuzluk... temizlik hastalığı da durmamak için yada bişeyleri temizlerken düşünmüyor ya insan ondan olabilir... herşey yoluna girecek merak etme ben şuanda 45 yaşındayın bu hastalık bana dadandığında anksiyete panik bozukluğu yani 20 li yaşların sonlarındaydım geçicek derlerdi geçmiyecek sanırdım... kalıntıları var ama ontrol edebilmeyi öğrendim sanırm eskisi gibi etkisi altına alamıyor beni ama zaman zaman başım sıkıştığında yada çaresiz hissettiğimde hortluyor ufaktan anlıyorum hemen kendimi dinlemiyorum çok fazla kafamı dağıtmak için bişeyler yapıyorum birileriyle konuşuyorum... genelde hayattan istediğini alamamış çok mutlu olamamış başkaları için yaşamış insanların hayatındaolduğu söyleniyor hatta bir de duygusdal ve içten içe hassas olan insanlarda daha çok oluyormuş... geçicek merak etme amerikaya gittiğinde herşey düzene giderecek istediklerini bir bir gerçekleştireceksin inşallah:)

• @Lossantosdy belediye ye şikayet edebilirsin

• @waterman çok çok geçmiş olsun. anksiyete ya da panik atakları yaşamadım. fakat zaman zaman hatta bazı dönemlerde sık sık kötü bı şey olacakmış hissine kapilirim ben de. daralirim... bazen bu his bı anlık oluyo bazense etkileri birkaç gün sürüyo huzurlu uyku bile uyumama engel olan bı his oluyo bu. Ama yazan tüm arkadaşlarin dediği gibi geçecek. Endişelenmeyin... kendinizi dinlememeye gayret gösterin. Çünkü insan düşündükçe daha da uzun sürüyo bu dönemin geçmesi. Doğan Cüceloğlu'nun kitaplarıni tavsiye ederim size. Duygu düşünce ve davranışlarınızı daha farkında olup diginlesmenize yardımcı olur. Diginleşmekse size iyi gelecektir...

• 145 gün kalmis arkadaslar 😃

• ⭐⭐ Yasaklı

@debbieLA77 dediklerin tesbite katılıyorum aynılarını ben hala yaşıyorum. Bu secimlere kadar baska bir ulkeyegitmeyi kesinlikle garantilemek gerekiyor artık. Çürüdüm tümüyle. Ne uyku uyku ne yediğimiz yemek yemek. Bulasık yıkamak. Camasır makınası a camasır atmak bile zulum geliyor. Cepten yiyoruz. İş yok. Aramıyorum bile. Temizlik hastalığı var. Gecmiş kurup kurup uyuyamama var en kotusu durdukyere yanlizken agliyorum anlik 15 20 sn sonra geciyor.askerde rdm olarak yaptım prozak vb yüzünden ama artık kullanmıyorum. Psikologların cogu bizden ya aptal yada niteliksiz yada paraci. Cozum uretemiyolar. Derdimiz felek denilen kavram. Kavrayamıyolarki. Bir ben var benden içeride hesabı

• ⭐⭐⭐

@bostonlı Üniversite isimlerini ve adresleri Türkçe karakter kullanmadan orijinal halinde yazmalısınız. Açıklama kısımlarını ingilizce yazabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

244

41.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.9k

| | | |