DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ckfamily, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@JesusLord Enseyi karartmayalım. Başvuru sonuçları açıklanana kadar umut etmeye devam. Mülakatları okudukça kendi mülakatımız gibi sevinmeye ve heyecanlanmaya da...

Tabi ki seviniyorum onlar adına kendi adıma da bende olabilirdim onların yerinde şurda olmaktansa diye iç çekiyorum yanlış anlaşılmasın.. 🙂

• @Sencerium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@JesusLord deme öyle şeyler insanı can evinden vurma. Bizde inş o mülakata gireceğiz. 🙂

Amin abi bir sözüm var her Mayıs söylediğim. Bir Mayıs akşamı.. diye 🙂

• @Fast bence randevu bulursanız şimdiden çıkartın hem yeni yılda zam gelicek hem de çok yoğunluk var gecen ay pasaport randevuma gittim 1 aydır hala basılmadı cok uzun suruyor süreç bu aralar.

• @Alperensever 39. gün elime ulaştı benim pasaport Kadıköy de işlemlerimi yaptırdım yoğunluk yoktu ama geç geldi. birde soyle bir durum var pasaport acil lazımdı iş için yurtdısına çıkacaktım hergün arayıp adamları darlamama rağmen bu kadar sürdü. Arkadaşımın pasaport 2 aydır hala ortada yok bilginiz olsun.

• ⭐⭐

@Sencerium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Alperensever 39. gün elime ulaştı benim pasaport Kadıköy de işlemlerimi yaptırdım yoğunluk yoktu ama geç geldi. birde soyle bir durum var pasaport acil lazımdı iş için yurtdısına çıkacaktım hergün arayıp adamları darlamama rağmen bu kadar sürdü. Arkadaşımın pasaport 2 aydır hala ortada yok bilginiz olsun.

gün içinde 2kez aradım , uçak biletimin oldugunu ve akraba düğünümüz var dedim 4.günde geldi 😃 😃

• ⭐⭐

Selamlar forumdaşlar. Umarım keyifler yerindedir.

• Herkese selamlar. Foruma katkı sağlamasam da gc'ye başvurduğumdan beridir burayı takip ediyorum. Sizin yüzünüzden rüyalarımda kendimi ABD'de görüyorum. Bu psikolojiden kurtulmak için ne yapmak gerekiyor? :))

• @sytahmt oo abi sen nerelerdesin ya bi ara hep görürdüm su siralar denk gelmedim 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ymutlu has not selected yazısını görmen gerekiyor başka türlü geçmiyor

• @ymutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Herkese selamlar. Foruma katkı sağlamasam da gc'ye başvurduğumdan beridir burayı takip ediyorum. Sizin yüzünüzden rüyalarımda kendimi ABD'de görüyorum. Bu psikolojiden kurtulmak için ne yapmak gerekiyor? :))

İlk başvuruda kaybedince tüm toz pembe rüyalar yerini gerçeklere bırakıcak 🙂

• Arkadaşlar iyi akşamlar,Neden kazanan kişilerin case numberının son 2 veya 3 hanesinin gizlenip öyle yayınlanması isteniyor.Mesela ben kazanan birinin case numberını tam olarak bilirsem elime ne geçiyor ya da ne gibi bi tehdit söz konusu oluyor.Dolandırılma gibi şeyler mi oluyor nasıl oluyor.Yanlış anlaşılmasın 1 yıldır forumdayım olayı tam kavrayamadım .Bilen kişilerin açıklayacı cevaplarımı bekliyorum 😁

• ⭐⭐⭐

@cemyaman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar iyi akşamlar,Neden kazanan kişilerin case numberının son 2 veya 3 hanesinin gizlenip öyle yayınlanması isteniyor.Mesela ben kazanan birinin case numberını tam olarak bilirsem elime ne geçiyor ya da ne gibi bi tehdit söz konusu oluyor.Dolandırılma gibi şeyler mi oluyor nasıl oluyor.Yanlış anlaşılmasın 1 yıldır forumdayım olayı tam kavrayamadım .Bilen kişilerin açıklayacı cevaplarımı bekliyorum 😁

Kazanan kişinin case numberı ile ds260 doldurulabilir,kötü niyetli insanlar tarafından sekteye ugratılabilir bu yüzden bu uygulama var 🙂

• @waterman knk son 2 hanesi gizleyenler için en fazla 100 deneme ile dediğin şeyi yapabilirler yani yapmak isteyen yapabilir.Ayrıca doldurmaları bir şeyi değiştirmez ki ben şu an da kafamdan bir sayı sallayıpta yapabilirim ds260 olayında birçok bilgi gerekiyor onlara sahip olmadan bir önemi olmaz doldurup yollamanın.Cevap için teşekkürler ama hiç tatmin olmadım 😁

• ⭐⭐⭐

İsim hafızam kötüdür o yüzden şimdiden kusura bakma.

Bir arkadaş vardı, "3 - 5 gün sonra bomba bir içerikle geliyorum" demişti. Nerede o? Bekleyip duruz 😁

• @beceke, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ymutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Herkese selamlar. Foruma katkı sağlamasam da gc'ye başvurduğumdan beridir burayı takip ediyorum. Sizin yüzünüzden rüyalarımda kendimi ABD'de görüyorum. Bu psikolojiden kurtulmak için ne yapmak gerekiyor? :))

İlk başvuruda kaybedince tüm toz pembe rüyalar yerini gerçeklere bırakıcak 🙂

Ya kazanırsak 😃 hayal mi dersin Umutmu bekliyoruz işte

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bir arkadaş vardı, "3 - 5 gün sonra bomba bir içerikle geliyorum" demişti. Nerede o? Bekleyip duruz 😁

Benim o valla görüşmeler yapıldı da müsaitlik olmadı tr ABD arası saat farkı,günlük hayat kosturmacası derken bi gün belirleyemedik 😂

• @cemyaman DS-260 formunu doldurmak icin ilaveten bir de confirmation number girmeniz gerekiyor.

• ⭐⭐⭐

@waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Benim o valla görüşmeler yapıldı da müsaitlik olmadı tr ABD arası saat farkı,günlük hayat kosturmacası derken bi gün belirleyemedik 😂

Trump mı yoksa? E adam yoğun, bekleriz bir süre be 😁

Her kimse şimdiden ikinize de teşekkürler. 😊

9999. mesajı mı yazdım acep?

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@cemyaman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar iyi akşamlar,Neden kazanan kişilerin case numberının son 2 veya 3 hanesinin gizlenip öyle yayınlanması isteniyor.Mesela ben kazanan birinin case numberını tam olarak bilirsem elime ne geçiyor ya da ne gibi bi tehdit söz konusu oluyor.Dolandırılma gibi şeyler mi oluyor nasıl oluyor.Yanlış anlaşılmasın 1 yıldır forumdayım olayı tam kavrayamadım .Bilen kişilerin açıklayacı cevaplarımı bekliyorum 😁

Kazanan kişinin case numberı ile ds260 doldurulabilir,kötü niyetli insanlar tarafından sekteye ugratılabilir bu yüzden bu uygulama var 🙂

mantıklıymış

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.9k

| | | |