Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Esra-Siren merhaba dosyanızı şimdi açtırmanız işlem sırasındaki yerinizi değiştirebilir cn belirtmeden gidebileceginiz konsolosluga dosya taşıma maili atmanız en azından ön hazırlık açısından faydalı olabilir çünkü birçok konsolosluk taşıma maillerine cevap dahi vermiyor yada 1-2 ay sonra cevap verebiliyor en azından bu aşamayı geçmiş olabilirsiniz ancak cn belirtirseniz current olmadıgınız için önemsemeyebilirler dosyanızı taşıyabileceklerini söylediklerinde current oldugunuz gibi o maile cevaben bilgilerinizi vermeniz cok daha dogru bir adım olacaktır diye düşünüyorum konsolosluk size mülakat günü verdiginde formunuzu açtırıp eşinizi eklediginizde süreç sorunsuz devam edecektir forumda birkaç kişi bu yolla başarı ile sonuçlandırdı sürecini umarım gönlünüzce olur

• Mayıs ayı vize bülteni bu doğru mu

• @melikemim israil - iran gerilimi ne ki! şimşek çaksa bizi etkiler!!!

1. Tur maillerime başladım bir umut. Bakalım çıkacak mı Viyana gibi bir baba yiğit

• @yusufalak mail falan var mı ?

• @melikemim
    malesef gelen giden yok.

• @yusufalak beklemek daha zor sanırım umarım bekleyişinizin karşılığını alırsınız güzel günler sizlerin olur sıra numaranız bence çok iyi geçtiğimiz senelerde olduğu gibi covid vb durumlar olmadığı sürece sıranın size geleceğini düşünüyorum

• Herhangi birinizde mail alan oldu mu 🙏🏻

• Sayfayı yenilemekten yoruldum biri mail geldi yazar mı diye 😂😂😂

• @yusufalak @misha90 varmı hareket bugün mülakat gelirmi

• @kingoftheworld
    😞 malesef yok

• 1 sene olacak da260 diyorsunuz. Son gün ne zaman.

• @kingoftheworld inşallah bugün. Yarın haber gelir

• son 1 ayda maillerime baktıklarımı toplasam bu yaşıma kadar baktığımın en az 1o katıdır. şu KCC yazısını ANKARA olarak görsek....

• bu ayı da es geçer mi Ankara. Benim case no 53xx ama tedirginim :((

• @BeriTara

Merhabalar,
    Sorularınıza doğru ve isabetli cevaplar alabilmeniz için lütfen sürecinizi imzanıza taşırmısınız?

Nasıl yapacağınız aşağıdaki link'de anlatılmıştır.

Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin!

• @yusufalak Umarım en kısa zamanda mailinizi alırsınız ve sevincinize ortak oluruz

• @BeriTara Mülakat mailiniz umarım en kısa zamanda gelecektir

• @misha90 @yusufalak var mı hareket bir kontrol etseniz 🙏🏻

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

49

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |