DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Muhtaradana tesekkur 😊

• selamlar hay şansıma benim formu doldurdum tam ikinci sayfadan kontrol sayfasına geçecekken bu siteye ulaşılamıyor uyarısı geldi kapattım tekrar başvurayım dedim daha giriş sayfası bile açılmıyor yine aynı bu siteye ulaşılamıyor yazısı var 😞

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gökhan-A sabah saatlerinde giriş yapın çünkü saat farkı nedeni ile şu anda tüm dünya ayakta uyandılar sabah saatlerinde girersen uykuda oldukları için çok rahat başvuruyu yaparsın

• Çıkar, çıkmaz bilmiyorum. Sadece heyecanlı bir süreç, bu heyecanı yaşamak bile, o küçücük umut bile yaşamaya değer. Hepimize bol şans diliyorum.

• Başvuru yapalı 4 gün oldu daha. Gelmez bu mayıs ☺ . Forumda fazla takılmayayım diyorum unutayım diye, ama her boş kaldığımda burada buluyorum kendimi.

• @ayvalik10 öncelikle bugünkü fotoğraf konusundaki yardımın için sonsuz şükranlarımı sunuyorum ALLAH senden binlerce kez razı olsun bir önceki mesajdan sonra kısa bir ara verip tekrar denedim eşim ve benim başvurumuzu tamamladık success ekran görüntüsü ve sayfa pdf'i alındı şubattaki turist vizesi randevusuna kadar ben biraz istirahate çekiliyorum ara ara gelirim herkes kendine iyi baksın hoşçakalın.

• @Gökhan-A, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ayvalik10 öncelikle bugünkü fotoğraf konusundaki yardımın için sonsuz şükranlarımı sunuyorum ALLAH senden binlerce kez razı olsun bir önceki mesajdan sonra kısa bir ara verip tekrar denedim eşim ve benim başvurumuzu tamamladık success ekran görüntüsü ve sayfa pdf'i alındı şubattaki turist vizesi randevusuna kadar ben biraz istirahate çekiliyorum ara ara gelirim herkes kendine iyi baksın hoşçakalın.

Hayırlı ugurlu olsun başvurunuz 🙂 görüşmek üzere

• Bugün beklenmedik bir sebepten dolayı Amerika rüyamı yıllar sonraya ertelemek mecburiyetinde kaldım. Çekilişi kazanırsam bile gidemeyeceğim. Şu an bu satırları yazarken bile üzüntüden parmaklarım titriyor. Başkalarının hakkını yememek için ikinci başvuruyu yapıp direkt elenmek istiyorum. Bunu yaptıktan sonra tekrar herhangi bir ABD vize(Work and Travel, J1, F1 vs). başvurusunda bu durumun olumsuzluk yaratıp yaratmayacağını merak ediyorum. Bir de direkt elendiğim için tekrar greencard başvuru hakkımın olup olmadığını merak ediyorum. Teşekkür ederim.

• @inr bence ertelemeyin. Kaderinizi yaşayın ne olursa olsun.

• herkese merhaba .bir sorum olacak lütfen kesin bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim. ben dv2024'e başvuracağım. 3 yıl önce ikinci evliliğimi yaptım .ilk evliliğimden 13 yaşında bir oğlum var. velayeti bende. şansımızı arttırmak için eşim için de başvuru yapacağız ama oğlum eşimin öz çocuğu olmadığı için ,eşimin başvurusunda oğlumun bilgilerini giriş yapmalımıyız? yoksa girmezsek yeşilkart kazanırsa oğlumu götürmeyecekmiyim?

• @ilkerrr, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@inr bence ertelemeyin. Kaderinizi yaşayın ne olursa olsun.

Bir yandan haklısınız ama bu öyle bir şey değil maalesef.

• Merhaba iyi akşamlar herkese. Benim ikametgahım yurtdışında ama Türkiye'ye geldim 1 aydır burada yaşıyorum. Başvuruda adres kısmına yurtdışındaki adresimi mi yazmalıyım yoksa Türkiye'deki mi? ( Yurtdışındaki adresime de o ülkeye de bir daha gitmeyeceğim )

• ⭐⭐⭐

@inr Sağlık olsun. Tekrar başvurma hakkınız kaybolmaz. Diğer vizelere başvurmanızda bir sıkıntı olmaz. Ama kazandıktan sonra DS-260 formunu doldurunca sanırım o zaman sıkıntı çıkabiliyor. Sizin için hazyırlısı olsun.

• @Programmer, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@inr Sağlık olsun. Tekrar başvurma hakkınız kaybolmaz. Diğer vizelere başvurmanızda bir sıkıntı olmaz. Ama kazandıktan sonra DS-260 formunu doldurunca sanırım o zaman sıkıntı çıkabiliyor. Sizin için hazyırlısı olsun.

Peki çekilişte bana hak çıkarsa ve mülakata gitmezsem. Bir sorun yaşama ihtimalim var mı?

• ⭐⭐

@inr adınıza üzüldüm ama diğer başvurularınızı etkilemez ve de bir daha başvuramazsınız gibi bir şey söz konusu değil tekrar istediğiniz zaman başvurabilirsiniz

• ⭐⭐⭐

@home-cimen Merhaba, öz üvey veya gitsin gitmesin fark etmez 21 yaş altı tüm çocukları yazmak zorundasınız. Kazanan bunu belirtmemişse elenme sebebidir.

• ⭐⭐

@inr eğer kesinlikle gitmeyecekseniz mükerrer başvuru yapın direkt elenin

• @sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@inr eğer kesinlikle gitmeyecekseniz mükerrer başvuru yapın direkt elenin

Evet ben de onu düşünüyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@home-cimen iyi akşamlar kazandığınız zaman istenilen evraklardan bir tanesi vukuatlı nüfus müdürlüğüdür işte bu evrağa e devletten girip bakar mısın orada hangi çocuklar gözüküyorsa onları yazacaksınız sadece çocuğunuz 21 yaş altında olması gerekiyor

• ⭐⭐⭐

@emre123 Eğer o ülkeye geri dönmeyeceğiniz kesin ise Türkiye'deki adresinizi yazın. En kısa zamanda da adresinizi güncelleyin. Yoksa yalan beyandan elenebilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

201

41.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.3k

| | | |