Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@waterman ahahahaha baş ağrısı yapmasa sorun yok bırakılırda uzun süre içmeyince soldan soldan başıma ağrı giriyor 😂

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

@waterman ahahahaha baş ağrısı yapmasa sorun yok bırakılırda uzun süre içmeyince soldan soldan başıma ağrı giriyor 😂

şuan avrupa yakası izliyordum gözümde canlandı bi an 😃

• ⭐⭐⭐

@dytmelek ahahhahah eşimde diyor ki madem sigara içemiyosun ozaman gitmeyelim boşver evde oturalım 😂 sigaradan daha çok tasarrufta olduğumuzu sanıyor evde oturunca 😂

• Eczanelerde ve marketlerde nicotine sakizlari satiliyor. 4 veya 2 mglik. Bunlari kullanarak birakabilirsiniz.

Ben 11 yil once biraktim ve nicotine sakizlari cok ise yaradi. Esim de ayni sekilde birakti.

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea vallahi siz gaz verin hocam yoksa bu bırakmaz asla.

• ⭐⭐⭐

Türkiye’den 2 karton Muratti gönderiyorum hemen 😅 @ahsenaydgdu

• @MySea Nikotin sakızları gerçekten etkili. Hocam orada Nicorette - Nikotin Sakızlarını ne kadara satıyolar? Birden merak ettim 😃

• ⭐⭐⭐

iyi dost @denizci10 kötü dost @waterman 😃

• @Ranje Onun fiyati Amazonda $65. Pakette 160 adet var.

Biz BJ's den almistik. Pakette 100 adet vardi ve $45 idi. Simdi baktim aynisi $50 olmus.

• @MySea, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

@Ranje Onun fiyati Amazonda $65. Pakette 160 adet var.

Biz BJ's den almistik. Pakette 100 adet vardi ve $45 idi. Simdi baktim aynisi $50 olmus.

Enflasyon surunduruyor bizi 😫😫

• @MySea Nikotin sakızı da olmasa sigarayı bırakmak zorlaşırdı ,160'lısı 65 dolara fiyat/performans. Burada 105 taneliği 225'e satıyorlar internette. Sonra millet sigarayı nasıl bıraksın? 😃

• @MySea Hahahahah Hocam devamında "Amerika bitmiş yeğenim." esprisi yapacaksınız sandım bir an 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir 😂😂 eyvallah hocam her zaman

• ⭐⭐⭐

@MySea siz bu forum için bi nimetsiniz gerçekten 🙂 deneyeceğim o sakızlardan 👍🏼

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

Ah Ah degerimi bilmiyorlar!!! @crazycells

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

Ah Ah degerimi bilmiyorlar!!! @crazycells

sayin @MySea siz bizim bas tacimizsiniz... 🙂 👍

crown

• @ahsenaydgdu merhaba azminize hayran kaldım doğrusu sizi ve eşinizi cesaretniz için tebrik ederim. Bende bu yaz ailemle nisan mayıs 2 ay san diegoda kaldık abim abd vatandaşı. Annem ve babam green cardlı. Bir ben kaldım tr de. Gitmenin yollarını araştırıyorum ya e2 yada f1 statü değişimi düşünüyoruz. Ben psikoloğum eşim teknoloji satın alımı yapıyor bankada. İkimizde master lıyız. Ama ben abd de kendi mesleğimi yapmak istemiyorum dil yeterli değil. Ama başka alanda da ne yapacağıma karar veremiyorum. Abimin eşi amerikan ve göz cerrahı belki hemşirelik okusam artı olur diyoruz ama iğne yapılırkwn bile iğneye bakamıyorum🤷♀️ ama okuduktan sonrada en kokay sponsor hemşirelikte bulursun gc a cabuk döner diyor abim. Ama f1 a gecersem eşim yasal calışamayacak vs vs. E2 olsa ne yapabiliriz @denizci10 sizin bu alandaki çalışmalarınız ve araştırmalarınozın sağlam olduğunu düşünüyorum. Birkaç fikir örnek verebilirmisiniz ne açılabilir ne iş yapılabilir. Ayrıca bu konuyu açmanız harika bir karar olmuş umarım bizlerde diğer insanlara fayda sağlayabiliriz.
    Abd ye 7 kere gittim üçü eşimle diğerleri bekarken. En uzun eşimle 6 aya yakın kaldık 5 sene önce şartları oturtamadık o dönemde diyeyim ve geri döndük. Ama benim abd sevdam hiç bitmedi. Eşimde şuan istiyor. Ama statü değiişimi olunca oradan çıkıp istediğinde ailesini görememek onu düşündürüyor😔 @denizci10 sizin bu konudaki düşünceniz çok net ve çok yerinde umarım eşimde bu yöne evrilir zamanla. Ailem bana herkonuda destek olıyorlar sağolsunlar. Okursam şayet masrafları abim karşılayacak. Arkamızda olmaları çok iyi ancak yıllardır ilerletemiyorum işte... neredenn ve nasıll başlamak lazım.. f1 veya e2 .. buarada 3 yaşında kızımız var ❤

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea abi altını çamura bulsalar bile altın altındır. Senin değerini bilmeyen kaybeder. Baştacısın...

• ⭐⭐⭐⭐

@ozmelis müthiş bir hikayeniz var gerçekten. Sadece cesaret lazım sizlere. Aslında abd de 2-0 öndesiniz abinizin olmasından dolayı. Ama maalesef sürekli söylediğim bişey var hem cam kenarı, hem tek koltuk hem şoför arkası hem de teker üstü olmasın diyemiyor insan. Bişeylerden feragat etmek durumundasınız. Keşke abiniz abd vatandaşı olur olmaz sizin için de greencard a başvursaymış. Artık olmuşa ve geçmişe bişey yapılamaz ondan bu konuyu geçiyorum. Şunu söylemek isterim eşinize şunu sorun ailesi mi değerli yoksa sizler mi değerlisiniz. 3-4 sene dişini sıkıp sonrasında ailesini istediği zaman görebilir. Ama şöyle bir risk var ileride gitmek isteseniz bile gidemeyebilirsiniz. İleride kızınız sorduğunda ona ne cevap vereceksiniz bunu düşünün. İnşallah kızınız abd doğumludur. E2 ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz özelden de konuşabiliriz. Size elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Hakkınızda hayırlısı olsun. Yolunuz açık olsun.

• @denizci10 cesaret verici mesajınız ve yüreklendirdiğiniz için çok teşekkür ederim nekadar haklı söylüyprsunuz bazen insan konfor alanını daraltmaktan korkuyor halbüki geleceğinin çok daha iyi olacağını öngörebiliyoriken. Cesaret, azim ve çaba gerekiyor işte.. Özelden yardımcı olursanız çok sevinirim. Kızım malesef abd vatandaşı değil. bukadar imkan varken gerçekten bizim yerimizde olmayı çok isteyenler vardır ama biz bu zamana kadar ne yazıkki değerlendiremedik şansımızı😔 bazen eşlerden birinin isteksizliği bütün planları ileri attırıyor. bu şansımızı değerlendiremedik ne yazıkki..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

65

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |