Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selam arkadaşlar, Greencard teslim adresimi değiştirmek için AR 11 forumunu online doldurmak isterken sistemden dışarı atıyor, şifre girilen ilk sayfaya atıyor. Geçmiş mesajlara baktım aynı hatayı yaşayan var. Bu problemi çözebilen oldu mu?

• Merhaba greencard im ucsis e tekrar iade edilmiş adres hatasından dolayı şimdi tekrar e-Request ile tekrar gönderilmesini talep edeceğim.

Did not receive card by mail e tıklıyorum form doldururken altta ;

Card Type bölümünde ki Provide last action on your Case kısmına ne yazacağım acaba bilgisi olan var midir, teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Cevdet51 ilk sayfaya bakar mısın orada anlatım var zaten.

• @ayvalik10 Merhaba link paylaşabilir misiniz acaba malesef göremedim. söylediğim kısım hakkında net bilgi göremedim

alt metni

• @Cevdet51 adresinizi güncellemeden tekrar istek yapamazsınız önce adresinizi değiştirmeniz gerekiyor

• @ozzgedenizz online ar11 doldurdum ve adresimi güncelledim

• @murat-sarıgül-0 özür dilerim bu mesajınızı yeni farkettim. Size adresinizin değiştiğine dair bir mail geldiyse değiştirdiğiniz adrese gelecektir. Eğer gelmediyse mail o zaman eski adresinize teslim olacaktır.

• @Önder-Bilgiç havalimanında size özellikle soracaklar adres değiştirmek ister misiniz diye. Orada değiştirebilirsiniz. Sormazlarsa ki soracaklar siz adres değişikliği yapmak istediğinizi mutlaka söyleyin.

• @Cevdet51 Cevdet bey online ar 11 formunu dolduramıyorum, sistem hata veriyor. Otomatik olarak çıkış yapıyor. Siz ne zaman doldurdunuz bu formu? Böyle hata sizde de oldu mu?

• ⭐⭐

@Turco Merhaba, illa USCIS ile log-in yapip doldurmaniza gerek yok. Bu linki takip ederek doldurabilirsiniz. Form ieltilince ve adres guncellenince mail gelecek tarafiniza.

• @Turco Yaklaşık 10 gün önce doldurdum, verdiği hatanın ekran görüntüsünü alıp gönderebilir misin, yardımcı olalım

• @Cevdet51 my.ucsis.gov adresinde hesabıma giriyorum. "Verify your identity" tıklıyorum. Bu sayfada A number ve Case Number kısımlarını dolduruyorum. Next olarak tıkladığımda otomatikten çıkış yapıyor ve mail şifre girilen ilk sayfa açılıyor.

• @icf teşekkürler cevabınız için dediğiniz gibi görevli sadece adres sorup geçebilirsin dedi başka bir işleme gerek kalmadı.

• @Önder-Bilgiç Rica ederim ne demek. Hayırlı olsun ve yeni hayatınız umarım hayallerinizin ötesinde güzellikler getirsin 🌸

• @lumos havalimanındaki adres değişikliği yeterli oldu ssn'ler geldi, ar-11 doldurmama gerek kalmadı teşekkür ederim.

• asd.jpg

Bu fotoğraftaki change your adress sayfasında gerekli boşlukları doldurdum. A-number kısmına vizemdeki registiration number diğer kısma ise ödeme yaptıktan sonra gelen maildeki dekont numarasını girdim. Bu işlem haricinde AR-11 doldurmam gerekir mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Önder-Bilgiç Online bildirim yapmak yeterli. Başka bir şey gerekmiyor.

• @knnrn SSN teşekkürler

• Merhaba değerli hemşerilerim eşim ve ben yesilkartliyiz ,ben amerikadayim eşim giriş çıkış yapmmak zorunda kaldı o mesgalenin içinde yeşil kartını alamadık uscis odemeside yapamadık ama ssn si adrese geldi 2 ay sonra amerikaya gelmesi lazım kartsız girişte herhangi bir sorun yaşar mı?? Teşekkür ederim

• Merhaba arkadaşlar 27.01.2024-23.02.2024 tarihleri arasında ABD'deydim. İlk girişimi yapmak için gittim ve öğrenci olduğum için geri döndüm. Adres değişikliği konusunda birilerine yardımcı olabilir diye deneyimimi aktarmak istiyorum. DS-260'ta adres kısmına NA yazmıştım, daha sonra konsolosluk mülakatında bi tanıdığımın adresini verdim. ABD'ye ilk girişim esnasında adresimi değiştirdim daha sonra farklı bir eyalete taşındım ve uscis web sitesinden adresimi tekrar değiştirdim. Greencardım ilk girişte verdiğim adrese geldi sanırım aradaki süre kısa olduğu için uscis verileri güncellemeden kartımı yolladı. Bilginize...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |