Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @coolpisces Selfie çeker gibi mi çektiniz?

• ⭐⭐

İlkay Zaman abim gene serengeti ormanlarında ava çıkmış 😂

• @sytahmt E amerikan rüyası👨❤👨

• @yenihayaletadam çıksaydı bende çoluk çocuk Florida ya uçacaktık. 😑. Tanıdıklar da hep ordaydı. Kısmet değilmiş deyip kendimi avutayım. 😁

• @kugutex, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam çıksaydı bende çoluk çocuk Florida ya uçacaktık. 😑. Tanıdıklar da hep ordaydı. Kısmet değilmiş deyip kendimi avutayım. 😁

Gerçekler her zaman insanın yüzüne bir tokat gibi vuruyor maalesef 😕 ama hiç bir zaman umudu kaybetmemek gerekiyor, umudunuzu kaybetmeyin belki seneye çıkar 🙂 en kötü ondan sonra ki sene 🙂 ama gerçekten gitmek istiyorsanız başka yollar bakmak lazım ( bu çekiliş tamamen şans buna umut bağlamamak lazım) sanırım sizin biraz zor olur başka yollar bulmak ama bence her zaman bir ihtimal vardır bence 🙂 ( bende böyle avutuyorum kendimi 🙂 ) şimdiden önümüzde ki sene için bol şans 😬

• @yenihayaletadam hocam bu sizin kaçıncı başvuruydu acaba?

• @Nkah ilkti çok umut bağladım olmadı 😕 ben nedense kesin gideceğim gibi geliyordu ama gidemedim 🙂 hatta rüyamda çıkan yere gittim ama oda fayda etmedi 😂 😂 o yüzden şimdi farklı yollar bakıyorum bunu bekleyerek olmaz maalesef 20 yıldır çıkmayan insanlar var

• @yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Nkah ilkti çok umut bağladım olmadı 😕 ben nedense kesin gideceğim gibi geliyordu ama gidemedim 🙂 hatta rüyamda çıkan yere gittim ama oda fayda etmedi 😂 😂 o yüzden şimdi farklı yollar bakıyorum bunu bekleyerek olmaz maalesef 20 yıldır çıkmayan insanlar var

Umarım hayallerinize kavuşursunuz benimde ilk başvurumdu bende çok ümitliydim ama malesef...
    Sormamda bir mahsuru yoksa çekiliş harici ne gibi farklı yollar düşünüyorsunuz?

• ⭐⭐⭐

@Nkah ilk başvurumu yaptığım günü dün gibi hatırlıyorum :)) bu yıl gerçekten çıkmasına çok bel bağladım. Hayatımda yeni gelişmeler oluyor bu yıl sonunda da tamamen değişeceğine inanıyorum.. evrene her zaman pozitif enerji göndermek gerekiyor. Hazır enerjiden konu açılmışken yıllar önce staj yaptığım tasarım şirketinde bir yaşam koçu web sitesi yapmaya gelmişti. Kadınla oturup konuştuğumuz zaman hayat hikayemizin harfi harfine uyduğunu konuştuğumuz zaman resmen şok olmuştum. Kadının söylediği şu cümleler beni aşırı derecede motive etmişti. “Hayatta her söylediğimiz cümle ve her düşündüğümüz düşünce aslında evrene gönderilir. Ruh ve beyin bağlantılı olduğu kadar verdiğin kararları da gerçekleştirmek aslında senin elinde. Beyin sahnesini kurduğun negatif veya pozitif olayları düşünmeye başladığın an olması için sana komutlar veriyor. Örneğin sen kötü bi hayata sahip olacağını düşünürsen beynin bunu sana yaşatmak için yanlış kararlar verdirir. Bu yüzden hayatına her daim pozitif düşünceler ile doldur. Unutma söylediğin her söz evrene gider ve evren tarafından sana geri döndürülür.”
    Hepimizin hayatı gerçekten çok zorlu,herkesin onlarca ülke arasından Amerika’yı seçmesinin bir sebebi var.. Bu yüzden nefes alıp veriyoruz ve aklımıza çıkmaması ihtimalini getirmeden evrene olumlama yapıyoruz. Bu yıl bana çıkacağına kendimi inandırıyorum. Tabi çıkmadığı zaman da artık diğer seçenekleri değerlendireceğim. Hayat bizim söylediklerimiz ile şekillenir yaptıklarımız ile tamamen fiziki hale gelir. Şans her daim yanımızda olsun,herkese bol şans diliyorum olumlu düşünün olacağı varsa isterse 100 milyon kişi katılsın zaten olur. 🍀

• ⭐⭐⭐

@dilmel selfie olarak çekmeniz zor olabilir tavsiyem birinin sizi çekmesi yönünde , fotoğrafı çektikten sonra bir iki site var onlara gönderiyorsunuz onlar gcye uygun boyutlandırıp edip size geri gönderiyorlar ama bunu tavsiye etmem kendiniz çekin doğru bir şekilde boyutlandırmasınıda kendiniz ayarlayabilirsiniz photo convert sitelerinden

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Nkah ilk başvurumu yaptığım günü dün gibi hatırlıyorum :)) bu yıl gerçekten çıkmasına çok bel bağladım. Hayatımda yeni gelişmeler oluyor bu yıl sonunda da tamamen değişeceğine inanıyorum.. evrene her zaman pozitif enerji göndermek gerekiyor. Hazır enerjiden konu açılmışken yıllar önce staj yaptığım tasarım şirketinde bir yaşam koçu web sitesi yapmaya gelmişti. Kadınla oturup konuştuğumuz zaman hayat hikayemizin harfi harfine uyduğunu konuştuğumuz zaman resmen şok olmuştum. Kadının söylediği şu cümleler beni aşırı derecede motive etmişti. “Hayatta her söylediğimiz cümle ve her düşündüğümüz düşünce aslında evrene gönderilir. Ruh ve beyin bağlantılı olduğu kadar verdiğin kararları da gerçekleştirmek aslında senin elinde. Beyin sahnesini kurduğun negatif veya pozitif olayları düşünmeye başladığın an olması için sana komutlar veriyor. Örneğin sen kötü bi hayata sahip olacağını düşünürsen beynin bunu sana yaşatmak için yanlış kararlar verdirir. Bu yüzden hayatına her daim pozitif düşünceler ile doldur. Unutma söylediğin her söz evrene gider ve evren tarafından sana geri döndürülür.”
    Hepimizin hayatı gerçekten çok zorlu,herkesin onlarca ülke arasından Amerika’yı seçmesinin bir sebebi var.. Bu yüzden nefes alıp veriyoruz ve aklımıza çıkmaması ihtimalini getirmeden evrene olumlama yapıyoruz. Bu yıl bana çıkacağına kendimi inandırıyorum. Tabi çıkmadığı zaman da artık diğer seçenekleri değerlendireceğim. Hayat bizim söylediklerimiz ile şekillenir yaptıklarımız ile tamamen fiziki hale gelir. Şans her daim yanımızda olsun,herkese bol şans diliyorum olumlu düşünün olacağı varsa isterse 100 milyon kişi katılsın zaten olur. 🍀

Umarım hepimiz hayallerimize kavuşuruz, bu güzel mesajınız için ve hayattan asla umudumuzu kesmememiz gerektiğini hatırlattığınız için teşekkür ediyorum, her hayırın altında bir şer, her şerin altında bir hayır vardır.

• kacak multeci dolu istanbuldan selamlar

• 17yildir basvuruyoruz çıkmıyor. 18.yil da mı çıkacak hadi ordan. 🙂

• @mexido, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

17yildir basvuruyoruz çıkmıyor. 18.yil da mı çıkacak hadi ordan. 🙂

Hocam harbi peygamber sabrı varmış, dile kolay 17 sene olmuş, umarım çıkar ve gidersiniz.

• ⭐⭐

Greencard Lottery diye bir şey mi vardı ya 😅

• ⭐⭐

@Erkand ahahahahah bana da çıksa da gitmiycem zaten öylesine başvuruyorum 😃

• ⭐⭐

Müzik çok hoşuma gitti

• ⭐⭐

Selam Arkadaşlar,

Arada bir foruma girip takip ediyorum daha önümüzde uzunca bir süre var diye.
    Şimdiden moda girip gene hüsran yaşamak istemiyorum pek 😃

Şu yıllara göre yapılan başvuruların verilerinin olduğu bir yer vardı, link atabilecek var mı acaba?
    Bölgelere göre değil de, ülkelerin kontenjanlarına göre görmek istiyorum aslında.
    Sanki daha önce bir yerlerde paylaşılmıştı ama bulamadım.

Hatırlayan varsa ya da bilen, yolu gösterirse müteşekkir olurum 🙂

Herkese iyi forumlar dilerim.

• merhaba arkadaşlar haritadan bakınca bir çok ülkede varız 🙂 oralara nasıl gittiniz abd olması şart değil tecrübelerinizi aktarırsanız çok sevinirim

• @yenihayaletadam bende buna benzer sekilde arastirmalar yapiyorum, suan tek engel biraz para ve o ulkenin yerel dili 😞 ya ofiste calismaya gitmek ya da ingilizce konusulan ulkelere gitmek zorunda kaliyoruz...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |