Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ametin-k zaten eu kotası 10k degilmiydi

• ⭐⭐⭐

@hsn-kartal henüz bunu demek doğru olmaz 7 ayda 21K vize basılmış, 15K readyninde hadi yüksekten hesaplayalım 12Ksı bile issued olacak olsa 8ayda 33K vize yapar. Kalan 4 ay için 20-22K vize kalmış olarak düşünülebilir. Tabii ki bu demek değil ki ankara için herşey yolunda vs ama vize bitmesinden ziyade ankaranın mülakat vermeyişi sorunlu olan nokta

• @hsn-kartal Hasan hocam geçen sene 20 k lardaydı

• @ametin-k yanlış hatırladım öyleyse.Burdan yaptığım cikarim genel kota için henüz tehlike çanları çalmıyor fakat Ankara için süreç her geçen sene daha olumsuza evriliyor

• @Emre-Kurtulmuş current için yavaş gitmelerinin tek faydası kota sorunu olmayacak gibi sadece 3 ay kaldı mülakat dağılımı için, Ankaradan umudumuz yok da umarım current olup dosya transferi yapabiliriz

• Gectigimiz yillarda oldugu gibi vizede problem yasanmayacak Hong Kong, Umman, Guney Amerika ulkeleri gibi ulkeler kabul etse de su Schengen ile ugrasmasak keske. Dosya tasimayla paralelde olur da kabul alirsak Schengen endisesi hakim 😐

• @newbie97 44 bin vize basılmamış, 21 bin vize basılmış, tabloyu analiz ederken doğru bilgiler verelim…Tabloya göre süreç çok olağandışı ilerlemiyor. Dosya taşıyıp taşımamaya ise talihli arkadaşlarımız kişisel durumlarını göz önüne alıp kendileri karar vermeliler.

• @Emre-Kurtulmuş merhaba, bu dediğinize göre sıra numarası 24k civarında birisine mülakat gelmesi mümkün mü? toplam basılan vize sayısı ve sıra numarası arasında bir fark var mı?

• ⭐⭐

@erenotti Aa öyle miydi ben onu sanıyorum ki 44197 kişi vize aldı asıl talihli sayısı 21431. Yani parantezin içini asıl talihli toplamı eş çocuk toplamı sanıyordum eğet dediğiniz gibiyse daha yarıya gelinmemiş bile

• @newbie97 Parantezle ilgili kısım değil, orada yaptığınız tanımlama doğru, ancak total rakama bakaraka basılan vize sayısı bu kadardır demeniz hata diyorum sadece.

• ⭐⭐

@erenotti anlamadım valla 😁

• Schengen problemim yok ama çıkarsa ankaraya bel bağlayamıyacaz sanırım. Resmen Ankara Türklerden başka herkese çalışıyor. Gecenlerde bi foto gördum konsolosluk önü arap yarımadası gibi

• ⭐⭐⭐

@Kerem-Turgut özellikle ankara için soruyorsanız bence imkansıza yakın diyebiliriz ankaranın 24K seviyelerini görmesi. Sorunuzun ikinci kısmını ise anlayamadım vize numarası ile basılan vize sayısı arasındaki sormak istediğiniz kısmı

• @ametin-k kırmızı alarm çapında dosya tasimaliyiz gerekirse parayı bastırıp avukat tutucam

• @Emre-Kurtulmuş Benim mulakatim -sira numaram gelirse- Abu Dhabi de olacak ama sormak istedigim sorun suydu, ornegin toplamda 20bin vize basilmis olmasi durumunda, refused veya no show larla birlikte sira numarasi aslinda daha 23-24k lara belki gidebilir degil mi?

• @İsmail-Burak-Akçakaya-0 şuana kadar hiçbir avukatın dosya tasiyabildigini görmedik, paranıza yazık. Bireysel çaba ile taşıdı herkes ,forumdaki bilgiler sayesinde

• Bu ileti silindi!

• @Beykentli bu pastir parayı Türkmenistan vizesi al paylaşımlarınız artık bana çok absürt gelmeye başladı

• @İsmail-Burak-Akçakaya-0 hocam 21k da numaran, forum green card öncesi sonrası için her türlü bilgi var..

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

47

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.5k

| | | |