Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @arbalet yorumunuz için çok teşekkür ederim hocam, herkesin kendi hikayesi, yolu, planı var çok güzel cevherler var forumda 🙂

• ⭐⭐

Akp seçimde gitmezse o zaman bakın başvuru sayısına.
    Geçen attığım videoyu tekrar atayım. Çok gülüyorum buna.

• @uzaysan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

bunu ben bilgisayara indirdim arada bir izliyorum 😃

• ⭐⭐

@justozkan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@uzaysan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

bunu ben bilgisayara indirdim arada bir izliyorum 😃

Çok komik çünkü doğru bir video. Gemide İsveç'e kaçak giden adamı hatırladım şimdi bak.

nor11.jpeg
    nor2.jpeg

• @uzaysan 😃 😃 harika yaa

• @yenihayaletadam teşekkür ederim inşallah hepimiz için hayırlısı olur hergün e2 için araştırma yapıyorum ama hala tatmin olunacak bir sonuç örnek göremedim youtube da hep gc ile gidenlerin videoları var keşke e2 ile gidenlerde böyle paylaşımlar yapsalar 🤷♀️ belki zamanla artar 🤔

• ⭐⭐

@uzaysan bu gercek olabilir mi 😂 aslinda kacak yasamak istemiyorsun ama ulkeden cikis yolun yok kalmissin bir basina ucra kasabada 😂 😂

• @uzaysan ben samsundayım napsam sizsammi limandan 😂😂😂

• ⭐⭐⭐

@byn_dogan talihsizlikler peşinizi bırakmamış ama birbirinize kenetlenmiş bir şekilde yola devam ediyor oluşunuz çok hoşuma gitti. Şuan bizm gidiş paramıza benim ailem karşılıyor eşimde bir evin bir oğlu ve kimseden destek yok. Bende trendyolda bir sere üret sat şeklinde ticaret yaptım ama maliyetlerin sürekli artması fiyatın düşmesi tepemi attırdı kapadım. Yani benzer yönlerimiz var simdi bana da diyorlar elindeki parayı orda çar çur etme burda iş kur diye yahu ben burda kurmuşum kapamışım sen ne anlatıyosun diyorum sonra dialog kesiliyo 😂 yani belkide o son kurşun tabiri ettiğimiz bütçe farklı kapıların anahtarıdır

• @byn_dogan Ecem ömür var onların videosunda bi çift vardı bir yeri devralmışlardı izle istersen

• ⭐⭐

@dilmel maddiyat kısmına kafayı inanılmaz takmayın öncelikle bu sizin psikolojiniz de olumsuz bir etki yaratacak yaşınz daha çok çok genç tabii ki hayat süprizlerle dolu ama bahsettiğiniz durum için şunları söylemek istiyorum geçenlerde Facebook grubunda bir arkadaşın Green kart süreciyle alakalı yazısını okudum anne ve babasıyla Green karta başvurduktan belli bir süre sonra tartışma yaşamış ve evden ayrılmış evden uzak olmanın verdiği zorlukla da bir çok sorun ve problem yaşamış ve sonrasında Green kart sonuçlarını kontrol etmek için web sitesine girmiş ve Green kart çıktığını görmüş cebinde kayda değer para yokken ben bu arkadaşın Facebook grubunda sürekli Amerika’daki iş ilanları ile alakalı kişi ve kişilere yorum yapıp yazı yazdığını görmüştüm içlerinden bir tanesi arkadaşiçim uygun bir iş ilanı bulup işini ayarlamış ve şirket arkadaş mülakata gitmeden önce iş teklifi göndermiş bu kişi de mülakatta iş teklifini gösterdiği için maddiyat kısmına çok çok takılmamış sadece 6000 $ para göstermiş oda PC ve benzer elektronik ürünler v.s satmış

• ⭐⭐

@uzaysan ahhahajahhajah😂😂😂

• ⭐⭐⭐

@enemy o beyfendi e2 başlığında yazmıştı danki öyle hatırlıyorm

• ⭐⭐⭐

@birisi o yüzden eğitime harcayana kadar işe yatırayım en azından geri dönüşü olucak eğitim süresi bitene kadar hep cepten yenmez diye düşündük

• @hdemircanusa Hocam teşekkür ederim.

Maddi kısmında takılma sebebim şu: Bu hayatta öyle elime geçen hiçbir önemli bir şey olmadı. X istedim olmadı, Y istedim olmadı...

Şimdi olur da başvurursam ve kazanırsam bunun önüne geçebilecek her şeyden korkardım. Bu aşamada maddi durum var, bunu aşarsam dil engeli, bunu aşarsam kültür engeli... Bugün ya da 5 sene sonra kazanmam ile de bir şey değişmeyecek. Hep bir korkum olacak.

Genel olarak yapım hep bir şeyden bir engel çıkacakmış korkusuna sahip olmak. Bu durumda elden bir şey gelmiyor açıkçası.

• ⭐⭐⭐

@dilmel bahsettiğin şeylerde hepimizin endişeleri var dil kültür adaptasyon vs ama şu açıdan bakarsan en azından bunu göze aldın ve niyetine girdin burdasın, bunları duyup gözü korkan, niyeti olanları bile demoralize eden kitleden olmadığına çok sevindim

• @ahsenaydgdu dondurmacı açmışlar çalışan biyeri devralmışlar

• @micmeha o kadar benzer duygular ve olaylar içerisindeyim ki sanki kendi yazdıklarımı okudum 🙂 bırakın daha iyi maddi şartları belki daha kötü bir standarta sahip olma olasılığı daha fazla gidince. Ama insan belirttiğiniz gibi başka şeyler istiyor artık. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

• @ahsenaydgdu eğitim işini bende çok araştırdım ama belirttiğim gibi evli olana zor gerçekten.

Benzer Başlıklar

• 22189
  • 22394
  • 9899
  • 13249
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |