Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @MichaelJordan pek alakasi oldugunu sanmiyorum. Turist vizemi almadan once 2 veya 3 kez green card cekilisine katilmisligim vardi.

• @Erbatur, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@kaptanpilot'un yazdığı:

Aynen katılıyorum. Turist vizesi içinde danışmana para veren insanları bu kapitalist dünya çok üzer. Ne diyelim akıl şart.

@ayvalik10 adamın yazdığı metni okursanız, sizin tabirinizle "beyinsiz, akıl yok" gibi bir kelime olmadığını görürsünüz. Adam sadece "akıl şart" demiş ama burada verdiğiniz cevaptan anlıyorum ki sizin için şart değilmiş.

Dostum bunun devrecilikle alakası yok, isteyen danışmanla çalışır isteyen çalışmaz, onamı kaldı akıl vermek. Bende çıksam desemki fenerbahçeyi tutmayanlara akıl şart desem muhtemelen bir sürü laf eden olacak. Oyüzden insanlara akıl verirken önce kendinde nekadar var ona bakmak lazım.
    Ben yabancı dil bilmiyorum, oyüzden danışmanla çalıştım diyeceğim, sende YouTube da bir sürü video var diyip yine akıl vermeye çalışacaksın. Benim amerikada hiç tanıdığımda yok. Oraya indiğimde araç kiralamam lazım. Otel tutmam lazım gibi onlarca şey yazacağım, ama sen yine akıl verecek bişey bulursun eminim. Benim danışmanım sadece form doldurmuyor yani.
    Birbirimizi akıl vererek kırmaya gerek yok. Akıl hariç verebileceğimiz şeyler varsa yardımcı olalım birbirimize. Mesela bu konuda tecrübelerimizi anlatalım. Ki formda herkes bunu yapıyor zaten.
    Bütün kurduğum cümleleri sen diye hitap etsemde genelleme yapmak adına yazdım. Sana bir lafım yok erbatur kardeşim ama, insanların seçimlerine saygı göstermek herzaman iyidir.

• @Erdem-AKDEMİR hiç bir fikrim yok. eşimin ve benim işim var. çocukların okulları var. ne ye göre red verdiler bilmiyorum açıkcası.

• @ahsenaydgdu merhabalar gökce hanım ile nasıl irtibaat kurabilirz. yardımcı olursanız sevinirim.

• @Erbatur "daha basit bir formu bile kendi başına dolduramayan insanlara üzülüyorum, yazık." düşüncenizle sizin de @kaptanpilot tan farkınız yokmuş. Egolarınız aynı frekansta buluştuğuna göre size YAZIK !

• @Mrv95 Selam, ben 5gün önce vize yenilemek için evraklarımı ptt kargo ile ücretsiz yolladım. açıklamalarında sadece pasaport ve 2 resim koyun diyorlardı ama ben ek 5 belge daha koydum. sicil kaydı,nüfüskayıt örneği, banka hesap dökümü, evlilik cüzdanı fotokopisi falan. 5 gün sonra mail aldım onuda paylaşayım.
    ""ABD Dışişleri Bakanlığı Istanbul Konsolosluk Bölümünden bir temsilci, Vize Başvurusu durumunuzu, ek bir konsolosluk mülakatı gerektiği için alttaki başvuru sahip(ler)inin randevu alması için güncelledi.""

Arkadaşında dediği gibi tekrar mülakata çağırıyorlar ve randevuyu en erken 2023 mart ayına bulabildim. sizde bian önce yenilemek için gönderip vericekleri cevaptan sonra mülakat tarihi alın.

• ⭐⭐

@uslanmaz profilinizi ve sorulan soruları ve cevaplarınızı anlatırsanız sebebin ne olduğunu bilebiliriz

• vize ücretini yatırma kısmını anlatan video veyaz yazı bilen var mı ? aile olarak 3 kişi için 480 doları nasıl ödemem gerekiyor.? kredi kartı mı ? tl hesabı mı yoksa dolar mı ? ayrıca sitede ayrı ayrı mı yoksa birlikte mi ödenmeli ? bizi yönlendiriyor mu sayfa onun için.

• Yasaklı

Beynin hatıraları tutan lobuna çivi darbesiyle vurarak zihin silinmesi durumu var. Ama anadan doğmuş bebek kadar boş oluyorsunuz ve zeka seviyesi yerlere iniyor. (Flim sahnesidir)

Ben de elime bi çekiç alıp kafama vurmak istiyorum. Saçma sapan şeylerde doldu beynimin içi. Wais sonucum 134 hissettiğim 50
    Üstüne bir de kronik düşük tansiyon (sporcu tansiyonu) sahibi olduğum için hayal gibi yaşıyorum artık.

İşim gücüm maddiyatım sosyal statüm herşeyim yerinde ama yaşamaktan keyif alamaz hale geldim.

Ya ben kendini akıllı zanneden bir gerizekalı oldum çıktım. İnsanları anlamadığım halde anladığımı zannediyorum. Ya da bizim milletimizin gerçekten algı seviyesi yerlerde.

Biri beni silksin, kaldırsın kaldırsın vursun yere.

Bu memleketi 5 sene içinde terkedemezsem eğer büyük ihtimalle bir sokak lambasının altında elimde şarap delirişime içerim gece gündüz.

• @Erdem-AKDEMİR Aile olarak başvuru yaptıysanız otomatik olarak vize ücreti ödeme sayfasında hepiniz birlikte çıkıyorsunuz zaten.Vize ücreti ödemek için sayfaya kayıt olup hesap açmanız lazım.Kredi kartıyla ödeme yaptık biz 3 kişi olarak,dolar kurunu hesaplayıp sistem kendisi otomatik TL ye çeviriyor.Ayrica adresimi teslim olsun evraklar diye 3 kişi için 180 ₺ daha ödersiniz

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG terapiye başladım bende aşşağı yukarı aynı sebeplerden dolayı seni çok iyi anlıyorum 🥺

• @MichaelJordan ben ilk başvuru da net yazdım ikinci de brüt

• ⭐⭐⭐

@Erbatur yapılan ironiyi anlamadığınız için akıl şartını tam karşılayamadığınızı düşünüyorum. Zira nefes alıp hayatınızı devam ettirebilmek için harcayın kalan aklınızı ve enerjinizi danışman tutanlara üzülerek harcamayın.
    Akıl şart derken ne demek istedi acaba bende bi bunu düşüneyim…
    Hımm… galiba akılları yok ki danışmana para bayıldılar demek istemiş olabilir.. siz bunu da mı anlamadınız, yazık!
    Ayrıca danışman tuttuğum için ben ve benim gibi işini riske atmak istememiş kişilere “akıl şart” deme hakkını kendisinde bulan birisine bende aptal deme hakkını kendimde buldum gayet normal ayrıca ilk önce polemiği başlatan kaptan nickli bey sonra siz gelip bu ne biçim ortam tartışmayı bile bilmiyorlar gibi ithamlarda bulunuyor komik 🙂 verdiğiniz cevaplara bakılırsa sizinde tartışma şekliniz çok farklı değil bu arada sizde bu kümenin içindesinz haberinz olsun

• ⭐⭐⭐

@uslanmaz gökçe hanıma bende 3 gündür ulaşamıyorum instagramdan bildirimlerini açabilirsinz snap attığı gibi ordan yazmaya başlayın 30-40 tane msj atarsanız göreceğini düşünüyorum

• ⭐⭐⭐⭐

@Erdem-AKDEMİR ilk iletinin sonunda benim hazırladığım bir pdf var. Oradan bakabilirsiniz.

• @LordBolton emekliyim, ama bir eğitim krumunda çalışmaktayım. evli üç çocuk sahibiyim. iki çocuğum orta okul ve lise öğrencileri. eşim belediye de halkla ilişkiler personeli. birikmiş param mevcut.
    ne için gidiyorsunuz. gezi amaçlı.
    nereye. nevyorka
    nekadar kalacaksınız. 15 gün
    ne iş yapıyorsunuz. emekliyim ama bir eğitim kurumunda çalışıyorum. bukadar.

• bizlerin doldurduğu ds160 formunda ülkemize geri döneceğimizi kanıtlayan çok sınırlı soru var. birisi aile birliği diğeri işimiz ve gelirimiz. bunun dışında ne mal varlığımızı ne de birikimimizi sordular. kararı sadece aile birliği ve işimizle değerlendirerek vermek zorundalar diye düşünüyorum. halbu ki ben araç ruhsatımı tapumu da yanımda götürmüştüm. ayrıca türkiye şartlarnda oldukça da iyi gelirim mevcut.

• @ahsenaydgdu teşekkür ederim.

• @ahsenaydgdu instagram hesabını yazarmısınız ismen girince birçok gökçe taşkıran çıkıyor.

• ⭐⭐

@uslanmaz daha önce hiç yurtdışına çıktınız mi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |