Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @marpessa artık dinlemiyor, siyasetten uzak kalmaya çalışıyorum. Fark ettim ki kendimizi tüketiyoruz. Onlar (başımızda şahıs) sefa sürerken...
    Diyeceğim o ki önümüze bakalım; stres, sinir, üzüntü bizleri yıpratıyor. Benden daha iyi biliyorsunuz.

(Kıbrıs'tan yüklü stok yapmıştık onları tüketiyoruz bizde, efkarlanıp alamıyoruz bile ) 💀

Gerçi keyiflenip yine alamıyoruz keyfimiz kaçıyor 😃

• @Rüştü-Gürbüz ben de uzak kalmaya çalışıyorum ama her yerdeler bir şekilde duyuyorum görüyorum çıldırmamak elde değil stoklarımız erimez umarım 🙂

• @MySea, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@avar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@yenihayaletadam öncelikle sana hoşgeldin diyelim. Önce kibar olalım sonra fırçamızı çekelim. Bu foruma geldin önce bir forumun içeriğini bir araştır tembellik yapma. Herşeyi hazır bekleme. Diğer forumlar gibi değil burası sadece bilgi öğren sonra çekip git yok bizim bu forumda herkes aile üyesi gibidir. Herkes birbirine yardımcı olmak için can atar. Sen bu yüzden bir soruyu sormadan başlıkları bir incele. Hemen soruyu sorma kendince bir araştırma yap bakalım. Ondan sonra tekrar sorarsın. Giden her üye arkasından gelen her üyeye kol kanat gerer her konuda bu yüzden tanıdık yok gibi cümleler bu forumda kullanılması yasaktır. Tekrar hoşgeldin sefa getirdin

Bu gelen yeni arkadaşın torpili nedir anlamadım ben. Forumu sanırım 1buçuk senedir falan okuyorum. @ayvalik10 tarafından azarlanmanın ne demek olduğunu 500 kere falan gördüm.(500 kere ben azarlanmadım. 500 farklı kişiydi. zaten 3 azara dayanabilen bordo bereli)
    hepimiz biliyoruz ki bu forumda kalmanın yolu azarı kaldırmaktan geçer. bu sınavı verebilen kalır. Veremeyen hızla yok olur.
    Şimdi sorum şu. Herkes çok çetin sınavlar verirken bu kişinin azarı neden bu kadar yumuşak oldu??
    🙂

Saraydan falan torpilli olmasin?? 😃

Saray torpili ayvalık için yeterli olur mu ki. Beyaz saray olabilir belki de

• @marpessa umarım 🙂

• Bana çıkarsa kendime söz veriyorum sigarayı bırakacağım

• Bilgilendirici bir video tavsiye ederim.

• @avar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@MySea, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@avar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@yenihayaletadam öncelikle sana hoşgeldin diyelim. Önce kibar olalım sonra fırçamızı çekelim. Bu foruma geldin önce bir forumun içeriğini bir araştır tembellik yapma. Herşeyi hazır bekleme. Diğer forumlar gibi değil burası sadece bilgi öğren sonra çekip git yok bizim bu forumda herkes aile üyesi gibidir. Herkes birbirine yardımcı olmak için can atar. Sen bu yüzden bir soruyu sormadan başlıkları bir incele. Hemen soruyu sorma kendince bir araştırma yap bakalım. Ondan sonra tekrar sorarsın. Giden her üye arkasından gelen her üyeye kol kanat gerer her konuda bu yüzden tanıdık yok gibi cümleler bu forumda kullanılması yasaktır. Tekrar hoşgeldin sefa getirdin

Bu gelen yeni arkadaşın torpili nedir anlamadım ben. Forumu sanırım 1buçuk senedir falan okuyorum. @ayvalik10 tarafından azarlanmanın ne demek olduğunu 500 kere falan gördüm.(500 kere ben azarlanmadım. 500 farklı kişiydi. zaten 3 azara dayanabilen bordo bereli)
    hepimiz biliyoruz ki bu forumda kalmanın yolu azarı kaldırmaktan geçer. bu sınavı verebilen kalır. Veremeyen hızla yok olur.
    Şimdi sorum şu. Herkes çok çetin sınavlar verirken bu kişinin azarı neden bu kadar yumuşak oldu??
    🙂

Saraydan falan torpilli olmasin?? 😃

Saray torpili ayvalık için yeterli olur mu ki. Beyaz saray olabilir belki de

Yanlis anlasilmasin! Saray derken Sayin @crazycells malikanesine gonderme yapmistim 😛 😛

• Yasaklı

Bir istatistik yapmak lazım kim ayın kaçında başvuru yaptı diye hani belki kazanma oranı yüksek olan bi tarih olabilir

• @XMAN66, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bilgilendirici bir video tavsiye ederim.

Şu çekiliş çıksada şöyle tatliş dertlerimiz olsa keşke. Toplu taşıma yok diye dert mi olur allah aşkına. Güzel yemek yapamıyorum nasıl bi dert. Sıkıntıya özendiriyolar insanı. Pırlantam çok küçük ahh ahh

• @Ozkan-aksan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bir istatistik yapmak lazım kim ayın kaçında başvuru yaptı diye hani belki kazanma oranı yüksek olan bi tarih olabilir

Ben başvuru yaptığımı bile unutmuşum hiç hatırlayamıyorum

• @Ozkan-aksan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Hocam başvuru açılmasının 12. dakikasında 2 başvuruyu tamamladım 🙂

Nasıl bir istatistik 'in olacak merakla bekliyorum.

Ekran Alıntısı1.JPG

• Yasaklı

@Rüştü-Gürbüz eğer sizin gibi ilk günü başvuranlara çıkarsa çoğunlukda ilk günler başvurmak lazım gibi şeyler ben az önce baktım 10.8 de başvurmuşum önceki senede aynı tarih

• Yasaklı

8.10 yani pardon

• @Ozkan-aksan Geçen yıl başvurdunuz çıkmadı, bu yıl da aynı tarihte başvurdunuz çıkmayabilir algısı yanlış olur 🙂

Şans faktörü öne çıkıyor ki ben bu konularda çok çok şansız bir kişiyim..

• Bir gazeteci daha tutuklanmış ülkenin geldiği hale bak adamın tek suçu haber yapmak

• @avar vidoeoda bahsi geçen ehliyet ile ilgili olarak bir şey eklemek istiyorum, biz Türkiye de ehliyet verirken kişi yabancı uyruklu ise kendi dilinde sınava alabiliyoruz. orada da mutlaka buna benzer bir kolaylık olmalı. Hatta Türkçe bilen biri size kopya vermemek kaydıyla soruları tercüme edebiliyormuş diye başka bir videoda izlemiştim. Barınma konusu yani ev kiralama ilk etapta zor olabilir belki. bekar bir kişi oda kiralayabilir belki otelde de kalabilir bir süreliğine, peki ailesi ile gidenler ne yapıyorlar onlarda iş bulana kadar otel veya airbnb demi kalıyor sürekli. Ev konusunda anlatıldığı kadar zorluklar olabileceğinide düşünmüyorum bir şekilde herkes barınacak bir yer bulabilir diye düşünüyorum.

• @adgercu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@beceke Şu tabloda birtek istanbul dan kurtarıyorum.

benim en çok merak ettiğim "doğum şehri" istatistiği ona ulaşabilsek anlıcaz çıkıp çıkmadığını 🙂

• @Rüştü-Gürbüz şu bir etken olabilir sanırım geçen sene yapılan başvuruda fotoğraf eklendiğinde uygunluğu site tarafından onaylanıp onaylanmadığını belirtiyordu, bilindiği üzere hatalı bilgi ve uygun formatta olmayan fotoğraflar kuraya dahil olmadan elenebiliyordu. geçmiş dönemde çıkmama nedenlerinden biri bu olabilir, belki ilk kez bu sene bizde kuraya katılıyoruzdur.

• @Bünyamin-AKGÜN çok bir bilgim yok ama aynı fotoğrafla iki sene üst üste başvuran bir kişinin ikinci sene çıktığını falan okumuştum şu an hangi başlıkta hatırlayamıyorum

• @Bünyamin-AKGÜN fotoğraf olayına takılmayın.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

142

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.3k

| | | |