Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hadi-be Başvuran sayısı bu sene daha az diyorlar, bu durumda geriye tek seçenek kalıyor. Çene düşüklüğü 🙂

Ama yine de daha hareketli olabilir buralar ya.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hadi-be bence birbirine sarma kavga çekişme en büyük nedeni. ismi sohbet ama sohbet eden yok çünkü sohbet nasıl edilir onu bilmiyoruz. Video çeken kişi amerikaya amca oğlu ile geliyor. Birlikte çalışmaya başlıyorlar. Daha sonra bu video çeken kişi tır şoförü oluyor. Videosuna yorumu yazan amca oğlu

Yeni gelecek olanlara tavsiyem; Türklere muhtaç olmadığınızı bilin, diliniz yoksa bile gidin hintlilerle, pakistanlıların pizza shoplarında çalışın. Bu ırktan uzak durun. Türkiye’de yaşadığı köyün şehrini görmemiş insanlar Amerika’ya geliyor, üniversite mezunlarının bir tık üstünde yetkili olunca kendini kıdemli sanıyor

• ⭐⭐⭐

@hopasej, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-be Başvuran sayısı bu sene daha az diyorlar, bu durumda geriye tek seçenek kalıyor. Çene düşüklüğü 🙂

Mayıs'a yaklaştıkça hareketlenir. Tatlı tatlı hayaller, goygoylar dönsün gene.

Hemen gelsin Mayıs. Bir an önce gideyim de düzenimi hemen kurayım. (ooo havalara girmiş BE)

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-be bence birbirine sarma kavga çekişme en büyük nedeni. ismi sohbet ama sohbet eden yok çünkü sohbet nasıl edilir onu bilmiyoruz

Evet, son günlerde extra bir gerginlik var. 😑

alt metni

• ⭐⭐

@hadi-be @Hopasej bizbize kaldık kalabalıktan değil çene düşüklüğünden ben geçen senelerde sadece okuyorudum bu sene çenem açıldı hep yazıyorum

• Yasaklı

@gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-be @Hopasej bizbize kaldık kalabalıktan değil çene düşüklüğünden ben geçen senelerde sadece okuyorudum bu sene çenem açıldı hep yazıyorum

Bi numaranı göremedim henüz. 😂
    Anca ağzın açık yaz 😂

• ⭐⭐

@ping-pong buralar hep benim, parsel parsel alacağım sohbet odasını 😁 😁 😁 😁

• ⭐⭐⭐⭐⭐

hükümetin aradaki kur farkını ödeme yapıcam dedikten sonra dolar düştü ya acaba canın videosunda ki gibi F5 ne zaman yapacaklar @Ping-PONG

• ⭐⭐⭐

@gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Tatilciler yokken plajın tadını çıkaran yerli halk gibi.
    Ama böyle de pek tadı çıkmıyor sanki. 😁

• ⭐⭐

foruma güncelleme gelmiş

• Merhabalar herkese 🙂
    Maşallah herkes burada

• @hadi-be, içinde söyledi: [DV2023 Sohbet Odası]

Plaja ne amaçla gelindiğine bakar gibi sanki o.
    Üstsüz turistler gitti tabi.
    Kalanlar hep emekli öğretmen yerli turist 🙂

• ⭐⭐⭐

@avar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-be, içinde söyledi: [DV2023 Sohbet Odası]

Plaja ne amaçla gelindiğine bakar gibi sanki o.
    Üstsüz turistler gitti tabi.
    Kalanlar hep emekli öğretmen yerli turist 🙂

Haha 😂

• ⭐⭐

@fatih-celep genelde 5 bin 10 bin arası tr ABD. Tabi ekonomi bilet şuan 6 7 arası seyrediyor genelde baktığımda ben İstanbul newark direkt uçuş aldım 6700

• ⭐⭐

@hopasej, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-be Başvuran sayısı bu sene daha az diyorlar, bu durumda geriye tek seçenek kalıyor. Çene düşüklüğü 🙂

Başvuru azlığını ben iddia ediyorum 🙄
    Yalnız global olarak az ama Türkiye'den geçen seneye göre fazla başvuru da olabilir. Vallahiselektıt videosu sağ olsun, lotoyu duymayan kalmadı Türkiye'de 🙂

• ⭐⭐

@emirgenco, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@fatih-celep genelde 5 bin 10 bin arası tr ABD. Tabi ekonomi bilet şuan 6 7 arası seyrediyor genelde baktığımda ben İstanbul newark direkt uçuş aldım 6700

Uçak bileti bakarken birim parayı hep dolar üzerinden bakın. Aslında bilet fiyatları değişmiyor çünkü. Kur oynak 🙂

• @ezgilera Ya nasıl artmasın ki, memlekette henüz doğmamış çocuklar bile anne karnından beri GC'ye başvuracaklar neredeyse 😃

Ama mesela benim sadece pasaport fiyatlarının yüksekliğinden dolayı bile başvurmadan vazgeçen bir sürü arkadaşım var. Giderken lazım olacak olan para noktasında zaten hepsi ümitsiz. Gidemeyeceğini bile bile başvuran sayısı acayp

• Sohbete biraz yön verelim o zaman. 🙂

Eğer bu yılın talihlisi olursanız; yapacaklarınız hakkında bir planınız, hazırlığınız veya listeniz var mı?

Forumda bilgilerini paylaşanlar sayesinde evrak süreci iyi-kötü yönetebiliyoruz fakat Amerika'da yapacaklarınız sizin kararınıza kalıyor. Eğitim, iş, yaşam tarzı seçimi bir çok kombinasyon sunuyor insanlara. Hangisini seçmek istediğine karar vermek zor gibi duruyor en azından benim için. 🙂 Ama Central Park'ı görmek istiyorum bunu listeme ekledim.

@ayvalik10 en çok çekindiğim konulardan biri, çevreni aynı dili konuştuğun insanlar ile donatıp kendine küçük bir Türkiye kurmak. İllaki arkadaşlarınız olacak aynı dile paylaştığınız ama bu durum kültüre adapte olmayı zorlaştırdığı gibi alışma sürecini de uzatıyor gibi geliyor. İş ahlakı, ne oldumcu tavırlar farklı bir mesele maalesef bu durum beni çok üzüyor Türkiye özelinde. 🙂

@hadi-BE biraz geveze olabiliriz sanırım 😃

• Yasaklı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@betu liste 2 senedir hazır zaten sen hiç merak etme sana aşağıya link bırakıyorum yeterki sen mayısta kazan zaten Türkiyeden kapıyı kapatıp amerikada hayata başlaman için herşey var hazır zaten

• ⭐⭐⭐

@betu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Sohbete biraz yön verelim o zaman. 🙂

Eğer bu yılın talihlisi olursanız; yapacaklarınız hakkında bir planınız, hazırlığınız veya listeniz var mı?

Forumda bilgilerini paylaşanlar sayesinde evrak süreci iyi-kötü yönetebiliyoruz fakat Amerika'da yapacaklarınız sizin kararınıza kalıyor. Eğitim, iş, yaşam tarzı seçimi bir çok kombinasyon sunuyor insanlara. Hangisini seçmek istediğine karar vermek zor gibi duruyor en azından benim için. 🙂 Ama Central Park'ı görmek istiyorum bunu listeme ekledim.

@ayvalik10 en çok çekindiğim konulardan biri, çevreni aynı dili konuştuğun insanlar ile donatıp kendine küçük bir Türkiye kurmak. İllaki arkadaşlarınız olacak aynı dile paylaştığınız ama bu durum kültüre adapte olmayı zorlaştırdığı gibi alışma sürecini de uzatıyor gibi geliyor. İş ahlakı, ne oldumcu tavırlar farklı bir mesele maalesef bu durum beni çok üzüyor Türkiye özelinde. 🙂

@hadi-BE biraz geveze olabiliriz sanırım 😃

Talihli olduktan sonra değil yerleşeceği eyaleti, evini tutacağı siteyi, evine alacağı eşyaları, arabasını, aklına gelmeyen her türlü planı yapan arkadaşlar var. Sadece green kart kısmına check atılamıyor o kadar. Gerisi cepte 😊 He tabi yapılan plana sadık kalınamayabilir.

Mesela geçmiş yazışmaları okuduysan, ben de 3-5 kere, Amerika'ya Airbus A380 ile gitmek istiyorum diye yazmıştım.

Yakında şöyle bir tepki gelmesinden korkuyorum 😁

bak-surdan-siktir-git-yesilkartforum.com.jpg

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |