DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ATS16 cokk tesekkurler. aradığım cevabı bulmus oldum:)
    aklıma takılan bir sey daha sorucam ama abd ye gırdıgımde hemen GC ıcın başvurmam sorun teşkil eder mı yoksa 3 ay beklemem gerek mı?bilgınız ya da bılgısı olan var mı?
    tekrar bılgı ıcın cok tesekkurler

• merhaba,genel bir tesekkur ıcın yazıyorum. Gerçekten para ıle dahı alınamayacak hayatımızı kolaylaştıran , farklı bakıs acıları sunan deneyimleri okudukça mutlu oldum. Tekrar bılgılerını paylasmayı esırgemeyen tum arkadaslara cok tesekkur ederım.herkesın yolu bahtı acık olsun.

• @Fatma-Antalya sizin “IR-1: ABD vatandasinin esi” sürecini takip etmeniz gerekiyor, yanlış bilgi veriyorsam forum yöneticileri düzeltecektir.

Arama butonunu kullanmaktan çekinmeyin, anahtar kelimeler ile arayarak çok okumanız sürecinize yarar sağlayacaktır.

İlgili konu başlığı 👉 Family Sponsored Green Card (Aile sponsorluguyla Green Card almak) https://yesilkartforum.com/forum/post/7703

• @ATS16 tekrar tesekkur edıyorum.forumu dıdık dıdık edeceğim bakalım neler çıkacak 🙂

• Merhaba arkadaslar, bugun SSN ofisine gittik belki numaramizi ogrenebiliriz diye. Numaramizi ogrenmek soyle dursun,iceriye giremedik dogru duzgun. Guvenlik kismen bizi disari atti. SSN ogrenmenin baska yolu var mi? Acilinden is bulmak sart burda

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

182

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.2k

| | | |