Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

ABD'de mali müşavir / CPA sıfatını taşıyan, mali konuları danışabileceğimiz, profesyonel hizmet veren, ücretini ödeyerek hizmet alabileceğimiz kişi ve kurumları bilenler, tanıyanlar, deneyimleri olanlar bunları paylaşabilirler mi? Teşekkürler...

• Her town’da illaki vardir. Downtown’da biraz dolasip tabelalara bakarak bile bulabilirsiniz. Ben yasadigim town’un sakinlerinin kurdugu Facebook grubuna sorarak bulmustum. Iki yildir vergi bildirirmimi onunla yapiyorum. Ciddi bir firma. Her sorumu emaille derhal yanitliyorlar. Bu yil $390 odedim. Maille sorduklarim icin yillik vergi bildirimi icin odedigimin disinda bir ucret almiyorlar ama ilk geldigimde yuzyuze gorusup danismistim. Onun icin galiba $200 saat ucreti odemistim. Muhasebecinin ucuzuna kacmamak lazim diye dusunuyorum. http://www.fd-cpa.com/

• ⭐⭐

@sadriabi Mali Müşavir / CPA için öneri ve deneyimler... içinde söyledi:

Katılıyorum, muhasebeci, avukat ve doktor mühimdir; ucuza kaçmaya gelmez. 😉 Ayrıntılı cevap ve tavsiye için çok teşekkürler... 👏🏻

• Merhaba ABD de malumuşavır Olan varmı

• Arkadaşlar selam iyi günler ABD'de yaşayan türk de olabilir yabancıda olabilir önemli değil mevzuatı bilen mali müşavir yada muhasebeciye ihtiyacım var lütfen bildiğiniz kişiler varsa bana iletişim bilgilerini atar mısınız?
    Zahmetiniz için teşekkür ederim

• Merhaba, Mali Müşavir (CPA) olan bir firma ile bugün görüştüm ve teklif aldım. Aylık çalışma ücreti 550 USD olarak ilettiler. Rayiç bedeller nasıl bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim. Ek bir teklif için firma önerisi de çok makbule geçer.

• Ben MANAY CPA (https://www.manaycpa.com/tr/) ile çalışıyorum, Türk ve Türkçe bilen danışmanlarının olması, hızlı geri dönüş yapmaları ve ABD mevzuatları konusunda büyük bir ekip olarak çalışmaları güven veriyor.

• @ATS16 Teşekkürler bilgi için. Sizde de belirttiğim şekilde mi ücretlendirme yapıyorlar acaba?

• @Ozan-1 alacağınız hizmete istinaden tekliflendirme yapıyorlar, web sitesinden iletişime geçmenizi ve teklif almanızı tavsiye ederim

Benzer Başlıklar

• 8
  • 113
  • 1212
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |