Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@nevzatyildizz bide maddiyat, bekarken fenomen olmak lazım ki öyle 100 lerce milyar bu yolda harcansın, hadi evliylen ordan burdan takı tokadan geliyo ev oluyo satılıyo falan. Bekar biri anca çalışıp kredi çekse o kadar krediyide karşılıksız veriyolar mı bilmiyorum 🧐

Kredi işi artık çok zor be abla faizler yüksek, batık kredi çok dolayısıyla bankalar kolay kolay kredi onaylamıyorlar. Maddiyat konusunda da evet para bulmak bekar birisi için çok daha zor ancak orada harcayacağı dolayısıyla ihtiyacı olan para da daha düşük. Mesela ben standartlarımı düşürerek, ihtiyaçlarımdan kısarak bir şekilde paramı idare ettiririm ancak sen çocuğundan bir şey kısamazsın.

Ya bundan 1 yıl önce falan çektim , vakıfbank maaş müşterisiyim krediyi de ordan çekicem iş yerimi arayıp teyit isyediler , ya dedim maaş müşterisiyim maaşım 1 hafta önce yattı , istifa edip gelip kredi çekiyolar kontrol zorunluluğy var dedi

Ülkece survivor yaşıyoruz

@hascerob, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Zelene biz de bugün eşimle e2 yi araştıralım diye konuştuk. Ciddi ciddi eğilcem bu işe. Bu yılda başvurup beklerim baktım çıkmadı e2 ye saldırıdım bir tane evladım var ev bırakana kadar hayat bırakırım çalışsın kendi evini alsın kurtaralım burdan onu.

En güzel mantık , bize kaldı da bakalım biz üstüne koyabilecekmiyiz bu ekonomide , oğlum kendşni geliştirsin istiyoeum bende

Valla biz koyamayız... okuluydu bilmemnesiydi cocuk bize aylık 6 bine gelir seneye.. sadece çocuğun masrafları kalanları saymadım... nereye ne koycaz! Valla bitmişiz yaa

Ben okul başlayana kadar çıksın diye dua ediyorum

Ben de öyle o yüzden 1 sene daha başvurup beklerim çıkmazsa başka yollar denemek zorundayım...

• Arkadaşlar fark ettiniz mi dv2022 bekleme odası olarak o kadar konuştuk ama 1 kişi gönderemedik Tampa'ya. Bu ayıp bize yeter 🙂

• ⭐⭐⭐

Arkadaşlar fark ettiniz mi dv2022 bekleme odası olarak o kadar konuştuk ama 1 kişi gönderemedik Tampa'ya. Bu ayıp bize yeter 🙂

Bu ayıp @Rhonster a yeter başka o sonuçts 😂😂

• ⭐⭐⭐

@hascerob olsun abla desteğiz artık biz bu yolda yoldaşın, aynı şeyleri isteyen bir topluluğuz ben burda vakit geçirmeyi çok seviyorum🙏🏼

• @Deep-Blue-78, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Deep-Blue-78, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Öff bu e2 zor mu acaba bugün ahsen’i de tükettim bu konuda daha önce hiç bakmamıştım çünkü...

Bir avukatla görüşüyorum öğrendiklerimi paylaşırım ilerleyen günlerde

Çok çok sevinirim. Yaşım oldu 36 gc beklersek çocuk ziyan olcak buralarda.

Merak etmeyin ben şirketi kurup gidince sırayla forumdaşları işe alıp H vizesi ile yanıma getireceğim, çoluk çombalak sahipleri öncelikli 🙂

Ben ne kadar para lazım, nasıl bir iş kurmalıyız, acaba tüm paramızı batırır mıyız yoksa kurduğumuz iş ilerler mi bunları çok merak ediyorum.

Bir müddettir araştırıyorum ben, işin gerçek bir iş olması yani kar getirmesi gerekiyor. Dolayısıyla sırf E2 için altı boş bir projeyle yola çıkmamak gerekiyor. Zaten 5 yıllık plan vs sunuluyor hatırladığım kadarıyla. Dosyayı avukat aracılığıyla hazırlatmak hatta başından sonuna bir profesyonelden destek almak gerekiyor. E2nin ilacı sermaye, yani en az 500.000 civarı yatırımı cebimize koyup, ayağı yere basan ve gerçekten yapacağımız bir iş planı ile yola çıkıyoruz. Akabinde de geçimimizi bu işten sağlıyoruz tabi

Biz alamayız o zaman bunu.. taş çatlasın 130-150 k anca çıkarabiliriz... bu işte yattı desene 🥺

Hemen gözünüzü korkutmayın, siz ya da eşiniz ne işle meşgulsunuz bilmiyorum ama ben ticaretle uğraştığım için ümitli konuşuyorum. Yoksa benim de hali hazırda o kadar birikimim yok. Bir ara bu konuyla ilgili görüşelim belki fikir alışverişi faydalı olabilir

Çok sevinirimm benim bu konularda çok fikrim yok maalesef. Bu forum olmasa e2 vizesini de bilmiyordum. 1 sene var daha öğrenicez inşallah..

• ⭐⭐⭐

@hascerob olsun abla desteğiz artık biz bu yolda yoldaşın, aynı şeyleri isteyen bir topluluğuz ben burda vakit geçirmeyi çok seviyorum🙏🏼

Birbirimize omuzlaya omuzlaya hepimiz ayakta kalıcaz 🙏🙏

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Kafa yapıları benzer. hedefler benzer, sohbet edebileceğin konular benzer. Bu sene greencardı kazanamadık belki ama çokça dost kazandık.

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Arkadaşlar fark ettiniz mi dv2022 bekleme odası olarak o kadar konuştuk ama 1 kişi gönderemedik Tampa'ya. Bu ayıp bize yeter 🙂

Bu ayıp @Rhonster a yeter başka o sonuçts 😂😂

Şu an damda yıldızlara bakıyordur 😁

• ⭐⭐⭐

@Deep-Blue-78 ben avukata sormuştum “ ABD içinden e2 icin uygun. Bununla ilgili videolarımı seyredebilirsiniz.“ dedi. Bu arada bütçe 30küsür bin$ dı yani. Turist vizeniz varsa ordan başlatsanız belki daha aza kapatabilirsiniz.

Bide türkiyeden eleman alınmıyor 😭 amerikaya istihdam istiyorlar

• @nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Kafa yapıları benzer. hedefler benzer, sohbet edebileceğin konular benzer. Bu sene greencardı kazanamadık belki ama çokça dost kazandık.

Gerçekten öyle.. ben hep kendimi bu kaçış konusunda yalnız hissederdim. Yalnız olmayışım bile mutlu etti beni bir kişiye yaa aramızdan sadece bir tek kişiye çıksa bile bana yeterdi 🥺

• Benim adımın yanına yıldızı kim koymuşşş

• ⭐⭐⭐

Gerçekten öyle.. ben hep kendimi bu kaçış konusunda yalnız hissederdim. Yalnız olmayışım bile mutlu etti beni bir kişiye yaa aramızdan sadece bir tek kişiye çıksa bile bana yeterdi 🥺

Valla sanırım hepimizi yıkan o oldu hiç kimseye çıkmadı bi tane adama çıktı onla da çok muhabbetimiz yoktu o da zaten hemen kayboldu. Birimize çıksa onu desteklerkne toparlanırıdk

• ⭐⭐⭐

Benim adımın yanına yıldızı kim koymuşşş

500 mesajı geçmişsin ondandır

• ⭐⭐⭐

@hascerob 500.000 tl demek istiyordur abla

• @hascerob, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Aynen öyle. Ben sonucuna ilk bakanlardan biriydim sonucuma baktım, foruma girdim bekliyorum ki burada iki kelime ettiğim, tanıdık isimler kazandık yazsın en azından teselli olalım. Bi @Chandler e çıktı o da çıkar çıkmaz piyasadan kayboldu. Umarım sorunsuz bir şekilde vizesini alır biz de tecrübelerinden faydalanırız.

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@hascerob 500.000 tl demek istiyordur abla

yok dolar gibi anladım ben. Bizden çıkmaz 500 k dolar.. 🥺

• ⭐⭐⭐

Zaten bu saatte burda muhabnet etme nedenim de aslında bu yoksa kapatırdım sayfayı bir daha açmazdım

@tolgasatir Abi sen de en kötü kazandığın dolarlarla ev alana vatandaşlık veren Avrupa ülkelerinden birinden vatandaşlık alırsın 🙂 Amazon işini ben de çok araştırdım, inceledim ancak yardım almadan olmuyor maalesef ve paket fiyatları benim şuan için ona ayırabileceğim bütçeden çok fazla. Umarım bu konuda çok daha iyi yerlere gelirsin bol kazançlar elde edersin.

Nevzat, 4 yıllık Amazon seller var burada rahat ol 😉 Niyetin varsa yardımcı olurum

Benim daha yeni 2 ay oldu 1 satş var 🙄

Görüşmüştük Tolga, drop işi uzun vadede çok sağlıklı değil, hakkını vererek yaparsan yol alırsın. Başkasının dükkanındaki mala komisyoncu olacağına ufakta olsa kendi emeğinle birşeyler yapmayı denesen. İlkay Zaman iyi adam ama sanki bu işdeki kılavuzun doğru kişi değil

• ⭐⭐⭐

@nevzatyildizz evet o yüzden amerikada okul işinden vazgeçtik kanada diyoruz babasıda çalışcak anasını okutcak 😂 sonra anası onlara bakcak 😂

Tek olsam amerikada bulaşıkta yıkardım masada toplar silerdim. 2011-2012 o senelerde dolar 1.5 tu ah kafamm gitsene work and travele ah

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

119

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.9k

| | | |