Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@hascerob, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Bizz dayanamadık eşimle baktıkk maalesef bize de çıkmamış arkadaşlar zaten hiç umudum kalmamıştı sizlere çıkmadığını gördüğümde.. tüm motivasyonum kaybolmuştu.. gideyim de kafamı duvarlara vurayım 🥺🥺

Yapma yaa sende mi 🙄🙄 neyse seneye hep birlikte gideriz uçak çok eglenceli geçr😥

Keşke yaa kimseye çıkmayınca ben bi tükendim zaten ama şu an o kadar da kötü değilim seneye hemen bakcam kendime eziyet etmicem

• @Deep-Blue-78 GC çıkmadı belki DBL talihlisi oluruz ve geceyi sabaha katar çalışırız evvelallah 💪 🙂 İşin şakası bir yana yolu yarılamışsınız. Dilerim güzel sonuçlansın 🙏

• @hascerob, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Zelene biz de bugün eşimle e2 yi araştıralım diye konuştuk. Ciddi ciddi eğilcem bu işe. Bu yılda başvurup beklerim baktım çıkmadı e2 ye saldırıdım bir tane evladım var ev bırakana kadar hayat bırakırım çalışsın kendi evini alsın kurtaralım burdan onu.

Mükemmel bir düşünce 👌 👌 👌

• @Deep-Blue-78, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Deep-Blue-78, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Öff bu e2 zor mu acaba bugün ahsen’i de tükettim bu konuda daha önce hiç bakmamıştım çünkü...

Bir avukatla görüşüyorum öğrendiklerimi paylaşırım ilerleyen günlerde

Çok çok sevinirim. Yaşım oldu 36 gc beklersek çocuk ziyan olcak buralarda.

Merak etmeyin ben şirketi kurup gidince sırayla forumdaşları işe alıp H vizesi ile yanıma getireceğim, çoluk çombalak sahipleri öncelikli 🙂

Ben ne kadar para lazım, nasıl bir iş kurmalıyız, acaba tüm paramızı batırır mıyız yoksa kurduğumuz iş ilerler mi bunları çok merak ediyorum.

Bir müddettir araştırıyorum ben, işin gerçek bir iş olması yani kar getirmesi gerekiyor. Dolayısıyla sırf E2 için altı boş bir projeyle yola çıkmamak gerekiyor. Zaten 5 yıllık plan vs sunuluyor hatırladığım kadarıyla. Dosyayı avukat aracılığıyla hazırlatmak hatta başından sonuna bir profesyonelden destek almak gerekiyor. E2nin ilacı sermaye, yani en az 500.000 civarı yatırımı cebimize koyup, ayağı yere basan ve gerçekten yapacağımız bir iş planı ile yola çıkıyoruz. Akabinde de geçimimizi bu işten sağlıyoruz tabi

Biz alamayız o zaman bunu.. taş çatlasın 130-150 k anca çıkarabiliriz... bu işte yattı desene 🥺

• @istanbuladami, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Deep-Blue-78 GC çıkmadı belki DBL talihlisi oluruz ve geceyi sabaha katar çalışırız evvelallah 💪 🙂 İşin şakası bir yana yolu yarılamışsınız. Dilerim güzel sonuçlansın 🙏

Çok teşekkürler dilerim hep beraber birşeyler becerip şu tombalanın esaretinden kurtuluruz

• ⭐⭐

@Zelene biz de bugün eşimle e2 yi araştıralım diye konuştuk. Ciddi ciddi eğilcem bu işe. Bu yılda başvurup beklerim baktım çıkmadı e2 ye saldırıdım bir tane evladım var ev bırakana kadar hayat bırakırım çalışsın kendi evini alsın kurtaralım burdan onu.

e2 beni korkutuyor sırtım sağlamsa düşünürdüm ama şuan imkansız takip ettiğim bir kaç youtuber vardı e 2 ile giden geri döndüler işlerin yolunda gitmeme ihtimali var gemileri yakacaksam kalıcı birşey lazım ama dediğiniz doğru iyi bir geleceği oldumu ev de neymiş yapar kendi yeter ki kurtulsunlar

• ⭐⭐⭐

@ihavedreamed senelik 13 ten başlıyo ben max 19 binlik okul gördüm tabi bölüme görede değişir ama canada doları şuan 6,80 falan teksen nasıl olur bilmiyorum da kanada bana çift olarak daha avantajlı geliyor, eş çalışıp okulun parasını biriktireblir. Öğrencide part çalışıp mutfak ve kirayı çıkarsa yeter 😊

Çok mu pollyanna oldum 🧐

• ⭐⭐⭐

En güzel mantık , bize kaldı da bakalım biz üstüne koyabilecekmiyiz bu ekonomide , oğlum kendşni geliştirsin istiyoeum bende

• @hascerob sektör ve yapılacak işe göre yatırım tutarları farklılık gösterebiliyor diye biliyorum. Yani 500 k standart bir ücret değil gibi

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@ihavedreamed senelik 13 ten başlıyo ben max 19 binlik okul gördüm tabi bölüme görede değişir ama canada doları şuan 6,80 falan teksen nasıl olur bilmiyorum da kanada bana çift olarak daha avantajlı geliyor, eş çalışıp okulun parasını biriktireblir. Öğrencide part çalışıp mutfak ve kirayı çıkarsa yeter 😊

Çok mu pollyanna oldum 🧐

Sanki azıcık 😁😁

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@nevzatyildizz bide maddiyat, bekarken fenomen olmak lazım ki öyle 100 lerce milyar bu yolda harcansın, hadi evliylen ordan burdan takı tokadan geliyo ev oluyo satılıyo falan. Bekar biri anca çalışıp kredi çekse o kadar krediyide karşılıksız veriyolar mı bilmiyorum 🧐

Kredi işi artık çok zor be abla faizler yüksek, batık kredi çok dolayısıyla bankalar kolay kolay kredi onaylamıyorlar. Maddiyat konusunda da evet para bulmak bekar birisi için çok daha zor ancak orada harcayacağı dolayısıyla ihtiyacı olan para da daha düşük. Mesela ben standartlarımı düşürerek, ihtiyaçlarımdan kısarak bir şekilde paramı idare ettiririm ancak sen çocuğundan bir şey kısamazsın.

• ⭐⭐⭐

@denizci10 o da bişey mi kazanacağımdan eminim demiş, ben ona çok kızdım. Ukalaca geldi. Bir kere çıktı diye bu hava nedir

Bu arada 3 kişi var grupta üst üste çıkan 🥲

• @Deep-Blue-78 hayırlısı olsun. Umarım sorunsuz geçer süreç

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

En güzel mantık , bize kaldı da bakalım biz üstüne koyabilecekmiyiz bu ekonomide , oğlum kendşni geliştirsin istiyoeum bende

Valla biz koyamayız... okuluydu bilmemnesiydi cocuk bize aylık 6 bine gelir seneye.. sadece çocuğun masrafları kalanları saymadım... nereye ne koycaz! Valla bitmişiz yaa

• ⭐⭐⭐

@nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@nevzatyildizz bide maddiyat, bekarken fenomen olmak lazım ki öyle 100 lerce milyar bu yolda harcansın, hadi evliylen ordan burdan takı tokadan geliyo ev oluyo satılıyo falan. Bekar biri anca çalışıp kredi çekse o kadar krediyide karşılıksız veriyolar mı bilmiyorum 🧐

Kredi işi artık çok zor be abla faizler yüksek, batık kredi çok dolayısıyla bankalar kolay kolay kredi onaylamıyorlar. Maddiyat konusunda da evet para bulmak bekar birisi için çok daha zor ancak orada harcayacağı dolayısıyla ihtiyacı olan para da daha düşük. Mesela ben standartlarımı düşürerek, ihtiyaçlarımdan kısarak bir şekilde paramı idare ettiririm ancak sen çocuğundan bir şey kısamazsın.

Ya bundan 1 yıl önce falan çektim , vakıfbank maaş müşterisiyim krediyi de ordan çekicem iş yerimi arayıp teyit isyediler , ya dedim maaş müşterisiyim maaşım 1 hafta önce yattı , istifa edip gelip kredi çekiyolar kontrol zorunluluğy var dedi

• @ahsenaydgdu bence boşver kafaya takma. Ukala insanları umursama bence. Valla canımın sıkıntısından 2 gündür foruma girmiyorum.

• ⭐⭐⭐

@denizci10 o da bişey mi kazanacağımdan eminim demiş, ben ona çok kızdım. Ukalaca geldi. Bir kere çıktı diye bu hava nedir

Bu arada 3 kişi var grupta üst üste çıkan 🥲

Kim demiş onu ?

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Valla biz koyamayız... okuluydu bilmemnesiydi cocuk bize aylık 6 bine gelir seneye.. sadece çocuğun masrafları kalanları saymadım... nereye ne koycaz! Valla bitmişiz yaa

Ben okul başlayana kadar çıksın diye dua ediyorum

• @Zelene, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

e2 beni korkutuyor sırtım sağlamsa düşünürdüm ama şuan imkansız takip ettiğim bir kaç youtuber vardı e 2 ile giden geri döndüler işlerin yolunda gitmeme ihtimali var gemileri yakacaksam kalıcı birşey lazım ama dediğiniz doğru iyi bir geleceği oldumu ev de neymiş yapar kendi yeter ki kurtulsunlar

Çok haklısın kumar aslında bir yerde.. elimizde avucumuzdakini de yitirebiliriz.. valla kafam çok karışık..

• @hascerob, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Öff bu e2 zor mu acaba bugün ahsen’i de tükettim bu konuda daha önce hiç bakmamıştım çünkü...

Bir avukatla görüşüyorum öğrendiklerimi paylaşırım ilerleyen günlerde

Çok çok sevinirim. Yaşım oldu 36 gc beklersek çocuk ziyan olcak buralarda.

Merak etmeyin ben şirketi kurup gidince sırayla forumdaşları işe alıp H vizesi ile yanıma getireceğim, çoluk çombalak sahipleri öncelikli 🙂

Ben ne kadar para lazım, nasıl bir iş kurmalıyız, acaba tüm paramızı batırır mıyız yoksa kurduğumuz iş ilerler mi bunları çok merak ediyorum.

Bir müddettir araştırıyorum ben, işin gerçek bir iş olması yani kar getirmesi gerekiyor. Dolayısıyla sırf E2 için altı boş bir projeyle yola çıkmamak gerekiyor. Zaten 5 yıllık plan vs sunuluyor hatırladığım kadarıyla. Dosyayı avukat aracılığıyla hazırlatmak hatta başından sonuna bir profesyonelden destek almak gerekiyor. E2nin ilacı sermaye, yani en az 500.000 civarı yatırımı cebimize koyup, ayağı yere basan ve gerçekten yapacağımız bir iş planı ile yola çıkıyoruz. Akabinde de geçimimizi bu işten sağlıyoruz tabi

Biz alamayız o zaman bunu.. taş çatlasın 130-150 k anca çıkarabiliriz... bu işte yattı desene 🥺

Hemen gözünüzü korkutmayın, siz ya da eşiniz ne işle meşgulsunuz bilmiyorum ama ben ticaretle uğraştığım için ümitli konuşuyorum. Yoksa benim de hali hazırda o kadar birikimim yok. Bir ara bu konuyla ilgili görüşelim belki fikir alışverişi faydalı olabilir

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

143

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.9k

| | | |