DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Emre-Kalafat evet o yeniymiş biz evlendiğimizde çekildi en son o da işte belge yenileme falan bahanesiyle 4 yıl oldu 🤦♀

• @physicismagister, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

28-29 saat falan kaldı sanırım

Şafak Doğan Güneş 🙂

• ⭐⭐⭐

@selcuk numaranız başlardaysa hızlı gönderip evrak onayı vs daha çabuk yapılabilir ama numara gerilerdeyse bence çok acelece göndermeye gerek yok nasılsa current olma olayı beklenecek

• @ahmetaydin, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@physicismagister, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

28-29 saat falan kaldı sanırım

Şafak Doğan Güneş 🙂

Atarsa Dogan güneş 😃 daha cumartesi akşamı var:D

• Bu ileti silindi!

• @MySea kesin saymışlardır😂

• Artık bu iş bitti son 24 saat. Cumartesinin nasıl geçtiğini anlamaycaksınız bile. Bütün olay akşam sistem çökünce başlayacak sinir krizleriyle birlikte 😃

• ⭐⭐⭐

Çocuk olmasa vurcam kafayı uykuda geçiricem son saatleri ama yook çekiştirip duruyo annii anni diye 😃

• @seldadirim bende aynı sorunla karşı karşıyayım 2022 den önce son kullanım tarihi bitiyor. Eğer olurda kazanırsam 10 yıllık pasaportu alıp onunla işlemlerime devam edeceğim eski pasaportumu isse ne olur ne olmaz diye saklayıp mülakata götürebilirim.

• İstatistik konularına girilmiş en sevdiğim 😃
    Ben bu sene kazanabileceğim konusunda karamsar olsam da başvuru sayısının net olarak azaldığını düşünüyorum. DV22 Başvuru döneminde özellikle Amerika'da pandemi inanılmaz bir boyutta gösteriliyordu tüm dünyaya. Vaka ve vefat sayıları uçmuş gitmiş diye her gün bir rekor haberi geliyordu.
    Tabii Türkiye'de yaşayan insanın refah seviyesi eksilerde olduğu için bu durumu hiç dert etmedik 😃 Ancak avrupa insanı öyle değil, bir çoğu zaten belli bir refah seviyesine sahip, koşa koşa gitmez. Pandemi Türkiye hariç Avrupa genelindeki başvuru sayısını dv22 için net şekilde düşürdü bence. O yüzden bize verilecek vize sayısını da ben 3-3.5k arası olarak öngörüyorum.

• ⭐⭐⭐

@Kaptomeister, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@seldadirim bende aynı sorunla karşı karşıyayım 2022 den önce son kullanım tarihi bitiyor. Eğer olurda kazanırsam 10 yıllık pasaportu alıp onunla işlemlerime devam edeceğim eski pasaportumu isse ne olur ne olmaz diye saklayıp mülakata götürebilirim.

En sağlıklısı yeni pasaportla DS260 formunu doldurup başvurduğunuz pasaportu saklamak olacaktır mülakatta mutlaka soracaklar çünkü eski pasaportu

• @nevzatyildizz inşallah sen haklı çıkarsın kardeşim ama bu sene çıksında seneye için yine başvururuz sorun değil 🙂

• @ahsenaydgdu başlardan kasıt 2000-2500 ler midir_?

• Cumartesi yoğunluğuna bak. GS BJK derbisi, Kadir Gecesi, Greencard sonuçları 🙂 Bir de gökyüzünde olan Çin füzesi 🙂 yarına düşebilir bu kadar yoğun gündemde 🙂

• ⭐⭐⭐

@selcuk ilk liste açıklandığında işte ilk kaç kişi current oluyorsa, sitede vardır belki onun tutulduğu bi excell bilemiyorum ama ilk 5-10 bin de olsam hemen doldururdum heralde

eylül davetleri ağustosta belli oluyor diye biliyorum

• @ahsenaydgdu peki adres konusunda bir fikriniz varmıdır _?

• @Kaptomeister peki kaç gün içinde doldurmayı düşünüyorsun formu pasaportun gelmesini bekleyeceksin cünkü

• @nevzatyildizz ben de tam olarak bu şekilde düşündüm işte. ekonomik faktör ciddi anlamda engelledi insanları. Amerika'ya nasıl gideceksin dolar olmuş 9 tl deniyor artık. gerçekten çok insan vazgeçti

• ⭐⭐⭐

@selcuk valla adres konusunu bende bilmiyorum tanıdıklar vardı onlardan rica edeceğim diye çok okumadım o konuyu selcuk bey

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@selcuk valla adres konusunu bende bilmiyorum tanıdıklar vardı onlardan rica edeceğim diye çok okumadım o konuyu selcuk bey

Hangi eyaleti, hangi şehri seçerseniz seçin yakınında, yöresinde oturan, adres konusunda yardımcı olabilecek birileri vardır forumda. Daha önce adres konusunda birçok kişiye bu şekilde yardım edildi. Bizden önce gidenler bize yardım edecek, biz de bizden sonra gelenlere yardım edeceğiz. Böyle böyle büyüyecek bu.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

213

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.4k

| | | |