DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

@Ping-PONG ok thanks

• Yasaklı

@Ozkan-aksan, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG ok thanks

Ben burayı bulduğumda tek bildiğim şey hayalimdi. Onun cevaplarını arıyordum. Araştırmacı bir yapım var. Her şeyi çözdüm. Ama bu süreçte öğrendim ki siz bir yola girdiğinizde ilginiz o yöne kayıyor. İlgilenmeye başladıktan sonra ABD' de Dünya kadar dostum arkadaşım abim olduğunu öğrendim. Elinde büyüdüm sayılabilecek baba dostu bir abimin New York ta yaşadığını ve orada lojistik şirketi olduğunu öğrendim mesela. Eski iş arkadaşlarımdan gırla IT sektöründe çalışanlar olduğunu öğrendim.

Latife yapmadım yani söz senin için birisinden rica ederim ama zaten gerek kalmaz burada çok kişi seve seve yardımcı olur.

Yine aklıma geldi araştırmacı diyince. Forumda @tfnsylmz diye bir kardeş var. Gece gündüz mesajlarıma cevap verdi. Ne sorsam bütün samimiyetiyle gerçekten istediğimi düşündüğü için cevapladı. @Richmond yine aynı şekilde. Eğer hayalimi gerçekleştirebilirsem bu iki kardeşimin katkılarını hiç unutmayacağım. 🙂
    İyi niyet ve yardımseverlik her insana nasip olmaz. O yüzden teşekkürü eksik etmemek gerek. Sayelerinde o kadar çok bilgi edindim ve gözüm açıldı ki. Arkadaşlarıma çok net ve bilinçli sorular yöneltebildim. Haklarını ödeyemem.

• Yasaklı

@Ping-PONG walla çok güzel konuşuyosun böylesi arkadaşlık olduktan sonra kimsenin sırtı yere gelmez dur bakalım bi sonuçlar açıklansın hele bravo sana!

• Yasaklı

@nordlendingen @mehmet-JS
    Şu ikiliden birine çıksın, kendime çıkmış gibi sevinirim. Kendi sonucumdan fazla merak ediyorum sonuçlarını 😃

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10 onlar orda doğdu abi daha farklı olmuştur, biz burdan ali babanın çifliği söyleye söyleye büyütmeye başladık😂 horoz gibii üüüü ürüürürür yapıyor şimdi 😂

• ⭐⭐⭐

@hascerob babasıyla inşaat yapıyorlar abla kendini vermiyosun bak tam olarak, tlc izlyerek başlayabilirsin 😂 ve bolca yesilkart forum

• ⭐⭐⭐

@bozo kesinlikle katılıyorum dediklerinize, maşallah allah bağışsın 4 çocuklu ev hep hayaalini kurmuşumdur, öyle curcunaların hastasıyım 😂 şuan bizmki konuşmuyor ama her gün istisnasız onun boyuna çömelip yerde family hug yaparız çok sevinir 😊 bazen o bizi paçamızdan çeker sarılmak ister dünyalar bizim olur

• ⭐⭐⭐

@hascerob isternyaparsın instagramı elif hanım var eşi melik bey 2 de çocukları var aşırı sevdiğim bir sayfa kansastalar şu an çok mutlular belki orda da kalırsınız devam edersiniz, ev tadilat tamirat işi yapıyolardı bi dönem

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir türkiyede tutunan sanıyorum uzayda bile tutunabilir hiç kormaya gerek yok. Ne diyoruz hastalıkta sağlıkta iyi ve kötü günde hep beraber. Kadınlarra kıyamam çok fedakarlar öyleyiz yani zorlansa bile eşini düşürmemek için belli bile etmez ayy minnoş kadınlar 😊😊

• ⭐⭐⭐

@istanbuladami, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hascerob sağlık konusu çoğu kişiyi korkutan bir konu, zira ben de öncelikli olarak bu konuyu araştırmıştım ancak orada yaşayanların youtube da paylaştığı videolardan ya da eş dost yakınları aracılığı ile aldığımız bilgilerden aslında o kadar korkulmaması gerektiğini gördüm. aylık kişi başı ortalama 100$ ile Türkiyedeki tamamlayıcı sigorta kıvamında bir kapsama dahil olunabiliyor gördüğüm kadarıyla. üstelik dar gelirli olma durumu varsa abd sağlık masrafları konusunda ciddi destek verebiliyor. Yanlışım varsa bilen arkadaşlar düzeltsin. Selamlar..

@bozo abi yanlış bişeyde söylememiş hani, eksi vermişsin yanlışlıklamı oldu acaba.

Evet türkiyede sonuçta ya kendimiz ya işveren bi sigorta ödüyor sağlık için orda da öderiz ne olacak ki hee çok mu Büyük birşey oldu atla dön türkiyede ol tedavini geri dön ben o oonuya çok takılmıyorum açıkcası

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir gc çıkınca ssn olcak yaa aa sende 😂 aramızda inanmayanlar mı var yoksa 🧐

• ⭐⭐⭐

Ooff 15 sayfa geriden geldim ne kötü oldu alt alta 10 tane iletim görünüyor 😂

• 4 yıldır bekliyorum lütfen çıksın artık be

• @kadirkaracaoglu bu sene hariç 5 yıl olmuş zaman geçiyor

• Fırtına öncesi sessizlik..Forum bıb bıb.. ses çıkarmıyor...

• Bu ileti silindi!

• Haftasonu Cinlilerin basibos gezen roketinin parcalari da dusecekmis. Tam da Cumartesi sanirim.

• Geçmişte önüne bir kap yemek verdiğimiz yada üşümesin diye önlem aldığımız bir kedinin bir köpeğin yada ne bileyim işte bir canlının bilimum ihtiyaçlarını karşılamak suretiyle onların sesli veya sessiz yüzümüze karşı yada gıyabımızda rabbimizden bizim bilemediğimiz bizim hakkımızaki güzel dileklerininde rabbimizin nezdinde değerle kabul olacağı kesin. Hiç bir iyilik karşılıksız kalmaz ilkesinde umutla beklediğimiz çekilişe olumlu katkı sağlayacağı da kesin.. Güzel insanların yolu açık olsun..

• ⭐⭐⭐⭐

@YapayalnızGotoU-S, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Geçmişte önüne bir kap yemek verdiğimiz yada üşümesin diye önlem aldığımız bir kedinin bir köpeğin yada ne bileyim işte bir canlının bilimum ihtiyaçlarını karşılamak suretiyle onların sesli veya sessiz yüzümüze karşı yada gıyabımızda rabbimizden bizim bilemediğimiz bizim hakkımızaki güzel dileklerininde rabbimizin nezdinde değerle kabul olacağı kesin. Hiç bir iyilik karşılıksız kalmaz ilkesinde umutla beklediğimiz çekilişe olumlu katkı sağlayacağı da kesin.. Güzel insanların yolu açık olsun..

Amin.👏👏

• Gazetelerde bile 8 Mayis cekilis haberleri var.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

187

41.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.5k

| | | |