DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10 biz aileyiz elele tutşarak amerikaya gidicez koridordan uçağa giderken de önümüze gelen 100 tekme deriz sıyırdık deriz 🙂

Hahahhaaa... eskiden çok iyi yapardım... inşallah yine yaparız... çok sağol

• Günaydın, iki gün sonra büyük gün💃💃adres olayı çok sıkıntı hatırlamakta zorlanıyor insan. Birde benim babam askerdi gezip durduk😊3 orda 5 burda.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Özgenç yazdım ben nasıl bulacağını siz okumadınız mı e devlete bu başlığı yazın daha sonra kuruma ibraz KCC

Tarihçeli Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi Sorgulama

• @ayvalik10 Yok okudum teşekkür ederim yazacaktım😊sabah mahmurluğu ile mesajı tamamlamadan gönder dedim😁heyecan bastı.

• 2 gün kaldı sabah sabah bir heyecan bastı 🙂

• @ozlemmm valla uyku tutmuyor😁

• ben çok girdim çekilişe ama bu sene bir umutluyum, hakkımızda hayırlısı çok amin Allahım 🙂

• ⭐⭐⭐

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Emtee valla hıdırellezde diledik gülün altına gömdük bakıcaz, gerisi şans artık 😂

Aynen aynen. Bayağı bi detay ve kronoloji verdim bu sene istiyorum anasını satayım. Evren Tanrı Allah Kutsal Ruh Hıdır İlyas her güç bana isteklerimi verebilir. Hepsine inanıyorum. Hepsinden istiyorum. İstedim. Oldu. Evet x 3 😅😅

Puhahaha bu yıl bzimkide çok detaylı oldu😂büyük kız kuzey ABD haritası özgürlük heykeli küçük Brooklyn köprüsü Abd bayrağı çizmiş gidiyoruz biz yani kesin😀

• @ozlemmm bizim 5 olacak inşallah bu sene çıkar😊

• ⭐⭐⭐

@bitkicel, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ahsenaydgdu vakit varmi daha gecmi kaldik ?

İçinizi çürütmeyin hiç bir şey için geç değil😀önemli olan niyet

• @bidünya çocuklarda çok hazır o zaman oldu bu iş😁

• Bu arada Orlando da uzaktan bir akrabam var ilk aşamada en azından ortamı bilen biri olsun diye Orlandoya gitmeyi düşünüyordum, var mı başka düşünen bilgisi olan.

• @ayvalik10 günaydın! Ben şimdi girfim e devlete ama 2007 den itibaren çıkıyor.

• ⭐⭐

@ozlemmm biz foruma tampaya gidiyoruz yakın zaten

• Evet tampa severler derneği😁

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@b2cberrak olsun sorun değil ozamana kadar yoksa yoktur incik cincik kadar bakmıyor tahmin yürüt

• hahaha tampa araştırayım hemen.

• @ozlemmm aynen araştırın tabi😁💃elele tutuşup gideriz😁💃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@b2cberrak 2007 öncesinde kayıtlı olmasa da sen nerede oturuyordun sonuçta ds260 formuna sadece bilgileri yazacağız. Ailen yanıda isen ailenin adresini yazacksın.

• @ayvalik10 16 yaşından beri diyor ya o yüzden sordum😉,anladım teşekkürler...artık çıkarsa e devletteki bu kadar..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

191

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.6k

| | | |