DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• ben hep şey umudum var 😃 diyorum amerika boşta gezen adamı almaz sonuçta 😃 vasıflı insanlar içinde bir kotası vardır 😃 bizi görür unutmaz:D

• @Chandler, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

siz işi bilmiyorsunuz yav. başvurcaksın foruma 8 mayısta üye olcaksın öylesine başvurduk çıktı diye yorum atacaksınız.

En çok koyanı da geçen sene burada bir çok arkadas edindim. 1 ine bile çıkmadı 😃 Yani şu psikolojiye giriosun ( 10-15 kişiye cıkmadıysa 15 sene ardarda basvursanda cıkmayabiliyor)

• ben şimdi tampacıların kaçına çıkacak onu merak ediyorum 😃

• tampa vs new york hadi bakalım kim alır sizce

• @Chandler san francisco alır reis: D

• ⭐⭐

@cüneyt-tarıkman geçen sene bir kişiyle konuştum kesin bana çıkacak dedim sen başvurmaya devam et hani önden gidecem a o gelince yardımcı olurum gibilerinden. Bana çıkmadı ona çıktı

• @gariban, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@cüneyt-tarıkman geçen sene bir kişiyle konuştum kesin bana çıkacak dedim sen başvurmaya devam et hani önden gidecem a o gelince yardımcı olurum gibilerinden. Bana çıkmadı ona çıktı

ahahahaha iyiymiş 😃

• @Emre-Kalafat, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chandler san francisco alır reis: D

evi sat arabayı sat san franciscoya bas diyosun 😃

• @Hyller Çok teşekkür ederim nazik yorumunuz adına. Gidebilirsem mesleğimi ifa edemeyeceğimin farkındayım. En azından bir süre. Hayatımı yoluna koyduktan sonra yüksek yapıp baro sınavlarına girerim belki. Hayali bile güzel. Okan Serbes, FitTraveler, EgeFitness, Oğuz Kutman, Anıl Güler gibi YouTube kanallarındaki videoları hep takip ettim. Gidersem ne yapacağımı, daha doğrusu ne yapamayacağımı gayet iyi biliyorum. Hayırlısı olsun 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Chandler gelecekler bekle yoldalar

• ⭐⭐

@cüneyt-tarıkman, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Zelene, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@gariban yok yok geçen sene ki heves zaten yok o zaman ki gibi üzülmem kafamın içi öyle loto oynayıp yalı bakan biriyim 😄 üzülmem yani bir burukluk olur da geçer sadece bu kaziklaniyorum hissi üzüyor

şu dediğin psikolojinin aynısını 3 ay yaşamıştım. Geçen yıl ilk başvurumdu. Forumda 3 ay takıldım. Gerisayım falan.. Çıkmayınca çok kötü hissetmiştim. O gün anlamıstım meğer gerçekten basvurup unutmak lazımmış. Bu yıl 1 ay kala geldim. . Bu senede cıkmazsa seneye son hafta gelirim heralde artık. Ama cıkmamasına hazırlıklıyım bu sene. İlk basvuruda sana cıkacakmış moduna kapılıosun 🙂
    İlk başvuruda çıktı diyenlerin gazına geldik olsun forum birçok şey katıyor insana gündemi bilmek güzel işime hiç bir zaman yaramayacak konuları bile okuyorum başvurup unutmak benim yapabileceğim şey değil hani bazıları mont da para unutur öbür kış sevinir hiç yaşamadım o duyguyu kafam var orda para orda diyip duruyor 😄

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chandler gelecekler bekle yoldalar

@ayvalik10 saniyede buluyorlar bir de demi 🙈

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hyller ilk müşterimiz nisan sonunda gelmiş zaten

• @Chandler, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Emre-Kalafat, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chandler san francisco alır reis: D

evi sat arabayı sat san franciscoya bas diyosun 😃

ee tabiki reis 😃 şehir eyelet ne bazında bakarsan bak 😃 dünyanın en büyük ekonomisi izmir kadar yerde 😃 ülkerlerden daya büyük ekonomisi var

• o değilde tampa harbiden güzel yerde baktım bana iş yok 😃 ne yapıcam taxi driver mi olucam 😃 tampa gidip 😃 istanbulda mesleğimi yaparım daha iyi

• .,.,.,.,

• @Zelene, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@cüneyt-tarıkman, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Zelene, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@gariban yok yok geçen sene ki heves zaten yok o zaman ki gibi üzülmem kafamın içi öyle loto oynayıp yalı bakan biriyim 😄 üzülmem yani bir burukluk olur da geçer sadece bu kaziklaniyorum hissi üzüyor

şu dediğin psikolojinin aynısını 3 ay yaşamıştım. Geçen yıl ilk başvurumdu. Forumda 3 ay takıldım. Gerisayım falan.. Çıkmayınca çok kötü hissetmiştim. O gün anlamıstım meğer gerçekten basvurup unutmak lazımmış. Bu yıl 1 ay kala geldim. . Bu senede cıkmazsa seneye son hafta gelirim heralde artık. Ama cıkmamasına hazırlıklıyım bu sene. İlk basvuruda sana cıkacakmış moduna kapılıosun 🙂
    İlk başvuruda çıktı diyenlerin gazına geldik olsun forum birçok şey katıyor insana gündemi bilmek güzel işime hiç bir zaman yaramayacak konuları bile okuyorum başvurup unutmak benim yapabileceğim şey değil hani bazıları mont da para unutur öbür kış sevinir hiç yaşamadım o duyguyu kafam var orda para orda diyip duruyor 😄

Ahahaha aynen . Bakalım ya bu sene olmazsa bile şu konsoloslukları açarlar inş. F1 vizesi ile gitmeyi düşünüorum artık.

• @xackletaker, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Emre-Kalafat Eğer Türkiye'den Abd'deki fiyatlara bakıp iç çekiyorsanız alım gücü anlamında,
    San Francisco'ya gidince de diğer eyaletler için de aynı duyguları yaşayacaksınız şimdiden uyarayım 🙂
    Texas'ta milletin 500 bin dolara aldığı evin tıpa tıp aynısını 5 milyon dolara alma spor 😃

Ben çalışmaya gidiyorum bro harcamaya değil ben gidip 10-20 yıl arası çalışıp bireysel emekliği filan doldurup. Çoluğumu cocugumu alıp ülkeme dönerim ne yapacam elin amerikasında yoksa hem ben gelene kadar düzelmiş olur. ben şuan burada yılda 30000 dolar filan kazanıyorum gross olarak ama sanfranciskoda 150000 dolar civarı brüt alıyorlar evet direct vergi bizde fazla biz 4/1 veriyoruz onlar 3/1 veriyolar ama dolaylı vergide fark kapanıyor hatta amerika vergi açısından avantajlı bile oluyor. ben hesabımı kitabımı yaptım brom aylık ortalama benim elime 1-2 sonrasında 6-7 bin dolar para geçecek net olarak yaşam giderleri olarak ev kira vs vs tahmini 4 doları buluyor. 3 bin dolar olmasada her ay 1500 dolar rahat kenara atarsın ki bu büyük bir miktar. ilk iki sene biraz zorlanıcağız tabiki bunun farkındayım.

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10 polyanacılık benden teknik destek senden çıkmazsa kaybolurum ama yine ortadan bir süre 😁 beni çok üzüyorlar onlar 🙈

• @Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ayvalik10 polyanacılık benden teknik destek senden çıkmazsa kaybolurum ama yine ortadan bir süre 😁 beni çok üzüyorlar onlar 🙈

çıkmazsa çıkmadı 😃 yazar ve yok olurum 😃 bende birdaki başvuru döneminde görüşürüz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

172

41.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.3k

| | | |