DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

@Chandler, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Emtee, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Geceye en güzel cümlem sizlerin olsun..

“You have been randomly selected.. “ 🗽

deli gibi koşucam sokakta o yazıyı görünce 😃 varsın deli sansınlar 😃 😃

Türkiye' de değilde herhangi bir avrupa ülkesinde yaşıyor olsak donsuz koşardım o sokakta. Burda kafama odunla vurur öldürürler 😃 😃 😃

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Forumda orduya katılmak konusunun altında Tufan ile Ozan var saolsunlar sayelerinde çok şey öğrendim. At gözlüğünü atınca gerisi patır patır geliyor.

Abi eğer gc çıkarsa ne olmayı düşünüyorsun? (Yani demek istediğim, Army Ranger, navy seal, green beret gibi)

@Chandler, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Emtee, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Geceye en güzel cümlem sizlerin olsun..

“You have been randomly selected.. “ 🗽

deli gibi koşucam sokakta o yazıyı görünce 😃 varsın deli sansınlar 😃 😃

Türkiye' de değilde herhangi bir avrupa ülkesinde yaşıyor olsak donsuz koşardım o sokakta. Burda kafama odunla vurur öldürürler 😃 😃 😃

😃 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Zelene https://www.youtube.com/channel/UCCO94xGAE2PwBV041rk--Cw buldum sonunda 😃 birde gençlerden Turk Yeet var o da Tampa da

• @Ping-PONG Umarım hepimizin gönlüne göre olur🙏

• @Chandler Bağcılarda tüm vücuduma kremşanti döküp çıklık atıp koşucam 😂

• @Emtee, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chandler Bağcılarda tüm vücuduma kremşanti döküp çıklık atıp koşucam 😂

bağcılar emin misin 😃

• @Ping-PONG cesaret delilerin en belirgin özelliğidir sana güveniyorum pampa 😂😂😂

• @Chandler o derece kendimden geçicem 😂🐊

• @nevzatyildizz teşekkür ederim

• Yasaklı

@Joey, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Forumda orduya katılmak konusunun altında Tufan ile Ozan var saolsunlar sayelerinde çok şey öğrendim. At gözlüğünü atınca gerisi patır patır geliyor.

Abi eğer gc çıkarsa ne olmayı düşünüyorsun? (Yani demek istediğim, Army Ranger, navy seal, green beret gibi)

Benim yaşım 32 army nin sınırı 35. doğum gününü görmemek. bu sene veya seneye çıkarsa tabiki Army Green beret eğer beceremezsem 75th ranger regiment becerebilirsem sniper beceremezsem network veya siber dalında warrant officer.
    Navy ye yaşım çok 😢
    Eğer 35. doğum gününü görürde 40 tan önce gidebilirsem tabiki direkt Air force ve sonrasında AFSR yada AFPJ olmak isterim. CCT ile JTAC bana göre değil.

Bir süre sonra becerebilirsem CRO veya STO olmak isterim.

• @abrakadabra, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Öncelikle herkese selam 🙋🏻♂

Yıllardır bu forumu takip ederim, ancak yeni üye oldum az önce. Dedim bu sefer bir değişiklik olsun belki totem olur 🙂 Açıkçası, yazılanları okudukça ben de konulara dahil olayım istedim.

Bu seneki sanırım 3. başvurum oluyor. Kendim ve eşim adına başvurdum bakalım x2 şans var neticede işin ucunda 😃

2011 yılında Work&Travel ile 4 ay kalmıştım ABD'de ve o zamandan kalma SSN kartım var elimde hala. Olur da lotoyu kazanırsak bu kart halen geçerli olacak mı acaba bilen var mı?

Bir diğer sormak istediğim soruysa Amerika'da emeklilik sistemi. Bu konuyla ilgili pek bir bilgim yok. 401k sistwmi vs. hakkında bilgi paylaşabilecek birileri var mıdır? Veya daha önce paylaşıldıysa link de verebilirsiniz eski konulara ait.

Tekrardan hepinize selamlar ve elimden geldiğince burayı takip edeceğim artık 🙋🏻♂

hoşgeldiniz, bol şans 🙂

• ⭐⭐

@Rhonster çok sağol bir göz gezdirdim market videoları var bayılırım 🙂

Benim yaşım 32 army nin sınırı 35. doğum gününü görmemek. bu sene veya seneye çıkarsa tabiki Army Green beret eğer beceremezsem 75th ranger regiment becerebilirsem sniper beceremezsem network veya siber dalında warrant officer.
    Navy ye yaşım çok 😢
    Eğer 35. doğum gününü görürde 40 tan önce gidebilirsem tabiki direkt Air force ve sonrasında AFSR yada AFPJ olmak isterim. CCT ile JTAC bana göre değil.

Anladım abi, hayırlısı olsun ya 🙂

• Yasaklı

@abrakadabra, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Öncelikle herkese selam 🙋🏻♂

Yıllardır bu forumu takip ederim, ancak yeni üye oldum az önce. Dedim bu sefer bir değişiklik olsun belki totem olur 🙂 Açıkçası, yazılanları okudukça ben de konulara dahil olayım istedim.

Bu seneki sanırım 3. başvurum oluyor. Kendim ve eşim adına başvurdum bakalım x2 şans var neticede işin ucunda 😃

2011 yılında Work&Travel ile 4 ay kalmıştım ABD'de ve o zamandan kalma SSN kartım var elimde hala. Olur da lotoyu kazanırsak bu kart halen geçerli olacak mı acaba bilen var mı?

Bir diğer sormak istediğim soruysa Amerika'da emeklilik sistemi. Bu konuyla ilgili pek bir bilgim yok. 401k sistwmi vs. hakkında bilgi paylaşabilecek birileri var mıdır? Veya daha önce paylaşıldıysa link de verebilirsiniz eski konulara ait.

Tekrardan hepinize selamlar ve elimden geldiğince burayı takip edeceğim artık 🙋🏻♂

Bunların hepsini ait konular var ama buradada sohbet amaçlı konuşabiliriz tabiki. Yalnız ben şimdi yatacağım. 3 gündür 3 te yatıp 6 da kalkıyorum. Bugün uyuyacağım. 😃 iyi forumlar dilerim. 😃

• ⭐⭐

@Chandler çok teşekkür ederim 🙏🏻

• Yasaklı

Navy ye yaşım çok 😢

Sohbet ederiz seninle, İstanbul' daysan kahve tatlı felanda ısmarlarım 😉

Navy ye yaşım çok 😢

Sohbet ederiz seninle, İstanbul' daysan kahve tatlı felanda ısmarlarım 😉

Ederiz abi, valla Mersindeyim ben fakat eğer bir gün İstanbul'a gelirsem neden olmasın 🙂

• Yasaklı

@Joey Bak bu JTF2 Canada nın Tier1 i
    USA in Delta Force (CAG) - DEVGRU (SealTeam6) ine
    UK in SAS ına eşit olan ekip
    Ekran Resmi 2021-04-28 00.53.03.png
    a0308cf05cb34b76c323c363629b5da0.jpeg

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.1k

| | | |