Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• araba timsaha çarpmış 😃 çölde kutup ayısı misali 😃

• Yasaklı

Canada ya mecbur kalırsam diye alternatifimi buldum. 😃
    Canadian Naval Tactical Operations Group
    ntog_18.jpeg

• ⭐⭐⭐⭐

@Chandler algı operasyonuna bende başlayayım mı diyeceğim ama benimkiler gerçek sen koskoca Florida'dan haberleri paylaşıyorsun bense Seattle gerçeğini 🙂 lol

• @Ping-PONG

Dikkat et bunu sana da yapmasınlar 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Chandler efso bu ya hatırlıyorum 😃

• ⭐⭐

@Rhonster bildiğin Tampa da yaşayan Türk youtuber var mı bir karıştıralım neler yapmış

• Yasaklı

@Chandler
    Infantry bunlar mekanize piyade
    Bana piyade mi uygun görüyorsun. 😢

• ⭐⭐⭐⭐

@Chandler, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Seattle hareketi durdurulamaz 😃 @Rhonster Bir gün herkes Seattle'lı olacak! 😃

Seattle ile ilgili sıkıntılar var son yıllarda. Vergi oranlarını artırdı bu yüzden bir çok şirket oradan çıkıyor mesela Boeing mesela Microsoft mesela Amazon gibi birçok şirket oradan uzaklaşıyor. Bu yüzden çalışma açısından çok büyük sorunlar yaratacak yakın zamanda. İnsanlar da göç ediyor. Tesla yeni fabrika kuruyor Austin e. Boeing doğu yazısına taşıyor fabrikasını. Bence bir yeri tercih ederken bunlara da dikkat etmek lazım diye düşünüyorum.

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chandler

unutmuşum sen bordobereli olacaktın 😃

• Yasaklı

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chandler

unutmuşum sen bordobereli olacaktın 😃

Cıx

Gray or Green 😃

Tan de olabilir 😃

• @denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Seattle ile ilgili sıkıntılar var son yıllarda. Vergi oranlarını artırdı bu yüzden bir çok şirket oradan çıkıyor mesela Boeing mesela Microsoft mesela Amazon gibi birçok şirket oradan uzaklaşıyor. Bu yüzden çalışma açısından çok büyük sorunlar yaratacak yakın zamanda. İnsanlar da göç ediyor. Tesla yeni fabrika kuruyor Austin e. Boeing doğu yazısına taşıyor fabrikasını. Bence bir yeri tercih ederken bunlara da dikkat etmek lazım diye düşünüyorum.

biz işin şakasındayız tabi ekremle şakalaşıyoruz 🙂 haklısınız

• ⭐⭐⭐⭐

@Zelene eskilerden var Türk bakkal sahipleri hemde 😃 dur kanalı bulup atayım var Tampa'da baya türk şaka bir yana hatta şuan forumda @denizkaya kuzeni ordaymış galiba kendiside oradaki üniversiteye gidecek 😃

• ⭐⭐

Öncelikle herkese selam 🙋🏻♂

Yıllardır bu forumu takip ederim, ancak yeni üye oldum az önce. Dedim bu sefer bir değişiklik olsun belki totem olur 🙂 Açıkçası, yazılanları okudukça ben de konulara dahil olayım istedim.

Bu seneki sanırım 3. başvurum oluyor. Kendim ve eşim adına başvurdum bakalım x2 şans var neticede işin ucunda 😃

2011 yılında Work&Travel ile 4 ay kalmıştım ABD'de ve o zamandan kalma SSN kartım var elimde hala. Olur da lotoyu kazanırsak bu kart halen geçerli olacak mı acaba bilen var mı?

Bir diğer sormak istediğim soruysa Amerika'da emeklilik sistemi. Bu konuyla ilgili pek bir bilgim yok. 401k sistwmi vs. hakkında bilgi paylaşabilecek birileri var mıdır? Veya daha önce paylaşıldıysa link de verebilirsiniz eski konulara ait.

Tekrardan hepinize selamlar ve elimden geldiğince burayı takip edeceğim artık 🙋🏻♂

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 vergi oranlarının artmasındaki en büyük sebeplerden biri bu evsizler ve uyuşturucu bağımlıları kimsenin aklına gelmez Seattle da bu kadar çok evsizin olduğu ama en çok evsize sahiplik eden 2. şehir San Francisco dan sonra

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Yok biliyorum. Kaç gündür bu muhabbeti yakalayamıyorum hazır aklımda iken yazmak istedim. Sonuçta bu bilgiler insanların kafasında soru işareti oluşturuyor en azından oturup araştırsın insanlar demek istedim.

• @denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Yok biliyorum. Kaç gündür bu muhabbeti yakalayamıyorum hazır aklımda iken yazmak istedim. Sonuçta bu bilgiler insanların kafasında soru işareti oluşturuyor en azından oturup araştırsın insanlar demek istedim.

ama şaka maka timsah varsa yokum ben 😃

• ⭐⭐⭐

Bu Timsahların beteri var İstanbul da hem de insan kılığında ne olcak yaşıyoruz yıllardır. Kabul ettim timsahları 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Chandler seni timsaha @Ping-PONG u köpeciklere atacaz

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chandler seni timsaha @Ping-PONG u köpeciklere atacaz

adam bordobereli timsah köpek falan sökmez ona 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Hyller son noktayı ağır koydun abla 😃 @Chandler kaldıramaz bunu 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

36

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |