Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• süre azaldıkça heyecan tavan yaptı yine bende. forum dışında konuşulup sohbet edilen bir platformunuz var mıdır?

• @elektra, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

süre azaldıkça heyecan tavan yaptı yine ben de. forum dışında konuşulup sohbet edilen bir platformunuz var mıdır?

telegram grubu var talihliler için. 2022'de de açılacaktır diye tahmin ediyorum. Ayrıca facebook üzerinde de forumun grubu var. Discord sunucusu da vardı diye hatırlıyorum ama pek aktif değil sanırım (Uzun süre oldu girmeyeli).

• @Chandler, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Selam, az kaldı. Hayırlısı olsun.

Vay vay vay kimleri görüyorum, sahalara dönmüşsün bro hahaha çoktandır yoksun nerelerdeydin

• @Joey, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chandler, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Vay vay vay kimleri görüyorum, sahalara dönmüşsün bro hahaha çoktandır yoksun nerelerdeydin

İş güç koşuşturuyoruz kankacım. Nasılsın?

@Joey, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

İyi valla son 34 gün kaldı heyecan var, forum yine aktifleşti gibi, hele son günde forum çökebilir bile hahaha

• @Joey, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

İyi valla son 34 gün kaldı heyecan var, forum yine aktifleşti gibi, hele son günde forum çökebilir bile hahaha

Forum çökmez ama açıklanan sayfaya zor gireriz 😃

• İlk günkü heyecanı kaybeden var mı? Şahsen ilk aylarda daha bir heyecanlıydım Forumdaki tüm başlıkları yalayıp yutmuştum diyebilirim. Genelde tam tersi olur ama şimdi olmasa da olur diyorum 😃

Forum çökmez ama açıklanan sayfaya zor gireriz 😃

Yok kanka geçen yıl forum da çökmüştü sanırım 😄😄, değil mi @crazycells

• @ahmetty, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

İlk günkü heyecanı kaybeden var mı? Şahsen ilk aylarda daha bir heyecanlıydım Forumdaki tüm başlıkları yalayıp yutmuştum diyebilirim. Genelde tam tersi olur ama şimdi olmasa da olur diyorum 😃

Bizde heyecan hep var haha

İlk günkü heyecanı kaybeden var mı? Şahsen ilk aylarda daha bir heyecanlıydım Forumdaki tüm başlıkları yalayıp yutmuştum diyebilirim. Genelde tam tersi olur ama şimdi olmasa da olur diyorum 😃

İlk günkü heyecanımızla bekliyoruz 😃

@elektra, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

süre azaldıkça heyecan tavan yaptı yine ben de. forum dışında konuşulup sohbet edilen bir platformunuz var mıdır?

telegram grubu var talihliler için. 2022'de de açılacaktır diye tahmin ediyorum. Ayrıca facebook üzerinde de forumun grubu var. Discord sunucusu da vardı diye hatırlıyorum ama pek aktif değil sanırım (Uzun süre oldu girmeyeli).

teşekkürler 🙂

• Geçen yıl forum DV sitesinden daha uzun süre çökmüştü 😃 ama geçen yıl daha çekiliş açıklanmadan 1000 sayfayı görmüştük, bu yıl daha sakin.

• Yasaklı

@elektra

Carmen? 🤣

• @TughanTug, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Geçen yıl forum DV sitesinden daha uzun süre çökmüştü 😃 ama geçen yıl daha çekiliş açıklanmadan 1000 sayfayı görmüştük, bu yıl daha sakin.

Çekiliş açıklansın 1 saatte görürüz 1000'i 😃

@TughanTug, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Geçen yıl forum DV sitesinden daha uzun süre çökmüştü 😃 ama geçen yıl daha çekiliş açıklanmadan 1000 sayfayı görmüştük, bu yıl daha sakin.

Çekiliş açıklansın 1 saatte görürüz 1000'i 😃

4 Nisan 2020'de 702 sayfa olmuş şimdi kontrol ettim de, bu sene zor gibi 😃

• Green Card sonucu kadar ,bu sene Türkiye'de kaç bin kişinin başvurduğunu da merak ediyorum.

• Yasaklı

@fetihy, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Başkentten bir kare ✋
    SAVE_20210115_222112.jpg

1 kasım 2019 - 1 Ocak 2011 arası KHO da askerlik yaptım. Dikmen caddesinde...
    Bir akşam telefonda kız arkadaşımla kavga ettim. Şansada sabahı çarşı var. Atatürk orman çiftliğinde 3 arkadaş bir 70 lik viski içtikten sonra Fiesta bar a eğlenmeye gitmiştik. Mekanın altına üstüne getirmiştim. 3 nolu nizamiyeden giriş yaparken, KKK tarafından, ABD üssünün olduğu sokaktaki nizamiye. Uzman çavuşla yumruklaşmıştık. Revirde 240(2.4) promil çıkıp üsteğmen den okkalı bir tokat yemiştim. Gözlerimi açtığımda okul nöbetçi subayının( Göksel Binbaşı) masasına kafayı dayamış buldum kendimi. Sonrasını ne siz sorun ne ben anlatayım.

O yüzden Ankara’ nın Dikmeni cümlesi benim için kanıksanmıştır. 🤣🤣🤣

• @Ping-PONG carmen mi kaldı ya 😃

• Yasaklı

@elektra, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG carmen mi kaldı ya 😃

O zaman ELEKTRA filmine atıf ? Jennifer GARNER? 🤣

Var ben. Bu uzaktan eğitimin aralıksız ödevleri insanda hiçbir duygu bırakmıyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |