DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu arada Italya ile ilgili şöyle bir haber var;

""Ülkede ilk koronavirüs ölümü 21 Şubat'ta, Padova kentine bağlı Vo kasabasında kaydedilmişti. 3300 nüfuslu Vo, ülkede ilk olarak karantina altına alınan 11 kasabadan biriydi.

Vo'da yürütülen deney niteliğindeki çalışmayla, semptom göstermeyenler de dahil olmak üzere herkese koronavirüs testi yapıldı. Testlerde pozitif çıkanların yüzde 50-75'i herhangi bir hastalık belirtisi göstermiyordu. Ancak bu semptomsuz koronavirüs taşıyıcıları da, virüsün yayılmasına neden oldukları için izole edildi.

14 Mart'ta Veneto Bölgesi tarafından açıklanan veriler, kasabada yeni koronavirüs vakasının görülmediğini gösterdi. ""

82 milyona test yapamayiz belki ama en azindan vakalarin yogunlastigi bolgeler aciklanip ivedi sekilde izole edilip o bolgeler taramadan gecirilse, en azindan gizli pozitifler de yaymaya devam etmeseler, en guzeli olacak ama inatla test sayisini artirmiyorlar anlayamiyorum..

• Bu arada gencler cocuklar yetiskinler bağışıklık kazansın, biz aynen böyle devam diyen ingilizler okulları tatil ediyormuş sanırım..

• ⭐⭐⭐

Tüm duyumlar tespit edilemeyen hastaların çok fazla olduğu yönünde inşallah bu gece açıklayacağı rakam çok yüksek olmaz...

• @Hyller bundan sonra her gece benzer aciklamalari duyacagiz, insallah artan oranda olmasin katlayarak gitmesin, almanya nasil beceriyorsa ölüm sayılarını düşük tutmayı onlar gibi olalım yeter..

• ⭐⭐⭐

@Burak-Erdoğan, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

2 Nisan'da Boston'a direk ucusum var cok ikilemde kaldım😕
    edit** uçağı 23 Mart'a çektim ne olacağı hiç belli değil

Hayırlı yolculuklar. İnşallah sorunsuz girişinizi tamamlamanız ümidiyle

• 93 yeni vaka, toplam 191..
    1 yeni kayıp 61 yaşında.

• ⭐⭐⭐⭐

@aysegul Hergün sayı ikiye katlanıyor. Biraz görüntüyü kurtarmak peşindeler. Bu X2 ler böyle giderse X3- X4 olacak ama Hayatımda ilk kez ne açıklama yapacak diye beklediğim adam beni hiç yanıltmadı. Burası ÇOKOMELLİ yi geçemedi açıklamanın mahiyeti.

• ⭐⭐

Boyner, YKM, Mavi, Yargıcı, İpekyol ve Beymen, koronavirüs nedeniyle tüm mağazalarını 19 Mart 2020'ten itibaren geçici olarak kapatıyor.

• ⭐⭐

@ibrahimasar İbrahim bey bir sonraki açıklamada 292<322 olarak yapacaklar. Unutmayın ülke yöneticileri eğer biz bu işte iyiyiz dedilerse 1 ay sonra herşeyi ellerine yüzlerine bulaştırırlar

• @ibrahimasar aynen, bir de rifat hisarcikliogluna bakip 'yüzün gülüyor' dedi, her seferinde gülecek birşeyler buluyor mübarekler.. gerçi onlarin yüzü gülmesin kimin gülsün, garibana yine sabır ve dua kaldı..

Bu arada mavi, ykm ve boyner gecici olarak magazalari kapattilar.

• ⭐⭐⭐

@aysegul, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

93 yeni vaka, toplam 191..
    1 yeni kayıp 61 yaşında.

Yarın daha yüksek sayılar olacak çok belli 😞

• Durum gittikce kotulesiyor anlasilan umariz sayi artis gostermez.

• ⭐⭐

@mexido Maalesef gösterecek çünkü insanlara sokağa çıkmayın diyen hükümet halka destek vermiyor mecbur çıkacaklar birilerin çalışması lazım bugün Korona toplantısı sonrası açıklama yaptılar ama elle tutulur birşey yok bu tutumla iş yürümez Recep Tayyip Erdoğan: "Günde beş vakit abdest alan kişi dinen de tıbben de önlemini almış olur" dedi gerisini siz düşünün

• ⭐⭐

@Ramazan Bak bunu bilmiyordum. İlginç. Evet şimdi google ile araştırdım. Doğru diyorsun. Köpeklere yapılan bir aşıymış. Kedilerde fayda etmiyormuş. Ama bu corona o corona mı?

• 191 vaka oldu 2 katlı artiyor

• ⭐⭐

@Ramazan, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

Boyner, YKM, Mavi, Yargıcı, İpekyol ve Beymen, koronavirüs nedeniyle tüm mağazalarını 19 Mart 2020'ten itibaren geçici olarak kapatıyor.

Ek olarak
    Kapatma kararı alan markalar ;
    Network
    Karaca
    Greyder
    Vakko
    Yargıcı
    Marks & Spencer
    GAP
    Samsonite
    Tumi
    B&G
    Faik Sönmez
    Efor
    Mudo
    Roman
    Twigy
    Twist
    Machka
    Avva
    Altınyıldız
    Lufian

• ⭐⭐

@Drywall evet 4 köpeğim var ve her yıl yaptırıyorum 🙂

• ⭐⭐

@Ramazan Aman mahallede falan söyleme. Kopekte corona virüsü var aşı yaptırdım demeye kalmaz meseleyi anlatana kadar bir bakmissin köpekleri vurmuşlar.

• ⭐⭐

@Drywall Töbe de aramızda kalsın aman 😉

• ⭐⭐ Yasaklı

Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

219

41.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.8k

| | | |