Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Günaydın

• Son 4 gün 🤠

• Günaydın Arkadaşlar peki Bugün nasıl hissediyorsunuz?

• @likable nedense eskisi gibi gelmiyor aklıma heyecan da kalmadı

• Son👉4👈 gün.

Günaydın arkadaşlar.
    Hayırlı Cuma'lar.
    Dün gece kaç aydan sonra ilk defa rüyama girdi bu çekiliş. Sonuçlara bakıyordum ama uyandım. Dedim evren beni hazırlıyor herhalde fazla ümitlenmemem için. Öyle işte. Hakkımızda hayırlısı olsun önemli olan bu.

• Aynen Arkadaşlar hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

• Bu ileti silindi!

• insanın yüreği hopp hopp hoplamaya başladı valla. 😃

• Bu sabah bir güvercin şans sizinle dedi bana 🙂
    alt metni

• @madtol Güvercin şans getirecekse benim de başvurudan sonra 3 defa tam kafama isabet attırıverdi güvercin. 😅

• Kimi için yeni bir hayatın kapıları aralanırken kimi umutlarını bir sonraki yıla taşıyacak. Hadi hayırlısı heyecan tepeden aşağı süzülmeye başladı sanki bir miktar. 10 gün önce daha heyecanla bekliyordum.

• Merhaba arkadaşlar sonuç ne olursa olsun hayat devam ediyor. Önümüzde güzel günler bizi bekliyordur umarım. Hepimize bol şans. Ağrı Dağının eteğinde uçan kuş olsam diye devam ediyormuşum 🤣🤣

• Arkadaşlar green card çıktığında benimle evlenecek kız olur mu? Ya da herhangi bir kıza çıkarsa benimle evlenebilir. ABD'ye gitmek için mantık evliliği yani. 😃 iyi de anlaşırız diyeyim...

• @rasul1995 sana çıkarsa ne yapacaksın evlenip bekar gitsene Amerika'ya 🙂

• Gözde arkadaşım Green Card çıkmış bayan arkadaş arıyor @rasul1995

@gözde DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@rasul1995 sana çıkarsa ne yapacaksın evlenip bekar gitsene Amerika'ya 🙂

• Başta demiş ya gc çıktığında benimle evlenecek olur mu diye bende dedim kendine çıkarsa herhalde evlenip gitmek istiyor 😃 @likable

• @gözde green card yok. İşte bana çıkmazsa, kendisine green card çıkıp yalnız gitmek istemeyen bir kadın da varsa beni alabilir. onu demek istedim yani 😃

• olmadı forumda birde mantıklı izdivaç bölümü açalım (: @rasul1995 peki konsolosluk ilişki kanıtı istiyor eski fotolar vs.. o zaman ne yapacaksın.

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

142

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.3k

| | | |