Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Sanki genelde ilk seferdemi çıkıyor. Yorumu olan varmı.

• @bahadır-kaplan Belkide biz hep öyle görüyoruz. Banada öyle geldi ilk seferde çıkıyor yüksek oran. Birde bu sene 3-13 Ekim arası yapılan başvurular iptal oldu belki ihtimal az da olsa yükselir

• @bahadır-kaplan DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Sanki genelde ilk seferdemi çıkıyor. Yorumu olan varmı.

Bence ilk bir iki seferden sonra çıkamayınca kişiler ümidi kesip başvurmuyor, yerlerine yeni kişiler başvuruyor olabilir. Ben bu oranı buna bağlıyorum. İstikrarla yıllarca başvuru yapanların sayıca az olduğunu düşünüyorum.

• Merhabalar, bilg müh 3. sınıftayım, ilk defa başvuruyorum, mezun olduktan sonra orada işe başlamayı çok istiyorum, bu yüzden başvurdum, hayırlısı bakalım

• Bu nasıl bir çekiliş yaa çok ümit etmek istemiyorum ama kendimi hep bunu düşünürken buluyorum.

• Benim bi tanıdıgım inanmassınız 15 yıldır başvuruyor ama nafile.

• @bahadır-kaplan nedendir bilmem ama bana belirli kriterlere göre eleme yapıldıktan sonra seçilmiş kişiler arasından çekiliş yapılıyor gibi geliyor. 15 senedir çıkmayan arkadaşada bu kriterlere uygun olmadığı için çıkmamıştır diye düşünüyorum... sadece tahmin tabiki ... herkes için hayırlısı

• Son 10. günde korkutmayın adamı (: İyi şeyler düşünelim ne kadar çıkmasını çok istesekte çıkmaz ise canımız sağolsun dünyanın sonu değil ya.

• Çevremde bekarlara çok çıkıyor .. evli olanlardada genelde bayanlara çıkıyor erkekler yancı oluyor :))

• @ekpr DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Bu nasıl bir çekiliş yaa çok ümit etmek istemiyorum ama kendimi hep bunu düşünürken buluyorum.

2019 u bekleyen arkadaşlarda çok fazla heyecan stres var acaba geçen sene de böylemiydi forumlar cidden merak ediyorum 🙂

• @yekta al benden de okadar merak etmiyor değilim

• @yekta bu arada 18050 curent oldu sanırım dv18

• ⭐⭐

Başka şeyler düşünmek lazım zaman geçsin diye.Ama zor tabii.
    “Yazın bulunca sevinirim diye şortun cebine 50 tl koydum. 3 gündür aklıma çıkmıyor” diye bir karikatür vardı.

• @arnblt valla ben 10 gün önce film izleme Sitesi açtım onunla ilgileniyorum ayni zamanda çalışıyorum yok ama unutamıyorum abi galiba çok seviyorum 😁

• alakasiz olacak belki ama burasi icin uygun olur diye dusundum. biraz dogmamis cocuga don bicmek gibi olacak da 🙂
    evlenme arefesinde dv kazanilmasi durumunda ds 260 doldurma sureci nasil olur? nikah yapip mi doldurmali iki kisi icin ayri ayri. yoksa talihli doldursa nikahtan sonra es icin de doldurmak gibi bi secenek var mi?

• @diseksion DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

alakasiz olacak belki ama burasi icin uygun olur diye dusundum. biraz dogmamis cocuga don bicmek gibi olacak da 🙂
    evlenme arefesinde dv kazanilmasi durumunda ds 260 doldurma sureci nasil olur? nikah yapip mi doldurmali iki kisi icin ayri ayri. yoksa talihli doldursa nikahtan sonra es icin de doldurmak gibi bi secenek var mi?

Green card kazanir kazanmaz 2 hafta sonra resmî nihak kıymıştık sorun olmasın diye . Bence kazanır kazanmaz direk resmî nikah çıkartın .geç olursa belki konsoloslukta acaba gerçek evlilik mi yoksa green card icin mi evleniyorlar diYe şüphe olabilir. Biz riske girmemek icin düğünde çekilen fotoları götürcez :))

• o zaman ne diyelim insallah yildirim nikahi olur:)

• Current olmasi ne demek arkadaslar

• 09 Aydın 🙂

• geceye bir şarkı bırakıyorum , şafak 9 🙂 iyi geceler

Benzer Başlıklar

• 4
  • 13769
  • 682
  • 4
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |