DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar selam . Yerimizi aldık bekliyoruz bakalım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@srdrky78 sen Türkiye de kavga edip göz altına alınıyorsun ancak sabıka kaydın da bilgi çıkmıyor aynı mantıkla düşün senin 15 yıl kaçak kaldığını deport olmadığını sistemlere girince göremeyecek ondan hayır işaretle kafalarını karıştırma kor olmuş ateşe benzin dökme

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ebrkan92 bırak o dertleri önce çıksın herşey step by step adım adım yapıcaz burası yeşilkartforum basit yerde değilsin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Zealist istersen zambieden al üstün de Türkiye cumhuriyeti yazmıyor mu bunu sorun yapmazlar şimdi kcc nüfus müdürlüğüne bağlanıp numaraları anlarsa Ret verir düşüncesini de olma çünkü aramızda kalsın umurlarında değil sen ds260 mayıs ayı için geçerli pasaportunu giriyorsun sonra mülakata gideceğin zaman eski girdiğin pasaportu birde yeni pasaportu birlikte alıp gideceksin eğer elinde pasaport yoksa yoktur kutusunu işaretlersin sonra formu açtırıp güncel bilgiyi yazarsın herşey geçtim geçmiş sayfalardan 680 sayfayıı okumuş olsan bu soru olmazdı bu arada sistem de bilgileri yazıyor oradan doldurursun

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@krambelius 680. Sayfada ds260 formun linki var orada detaylı anlatıyor başvuruda doğum yerin bir de yaşadığın ülke 2 farklı soru vardı sen yaşadığın ülke hangisini işaretlediysen orada ki konsolosluk gireceksin numaran 2000 üstü olursa vatandaşlık olduğu için Bulgaristana dosya taşırsın

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Tuna-1 pasaportun fiziki gelmesini bekleme sistem de zaten bilgileri yazıyor

• Saat 04:00 ben yollara düştüm balık için bu yağmurda balık tutmaya gidicem 😂 sonra akşam üstü 5 gibi gelip vurup kafayı yatıcam. Akşam 9 gibi foruma gelip ( çökme geçti ise ) çoğunluk isyan içinde ise sessizce ayrılıp geçe 12 olup ayın 5'i olduğunu görüp kağıda Amerika bayrağı çizip gül ağacına asıp öyle kontrol edicem. Belki Hıdırellez yardım eder bu sene 😂😂 işimiz batıl ritüellere kaldı 😂😂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ugurksknbck çok daha detaylı I 680. sayfada var bilgin olsun

• arkadaşlar DV24 de DS 260 doldurma hızı mülakat almada etkili oldu mu? Yarın acıklanacak DV25 için soruyorum

• @SUAT-GUNAY Merhaba sonuçlara hazır mısın 😊😊

• @kelala Merhaba benım sansım annemın Amerıka da yasıyor olmasıydı o nedenle adresı olmayan arkadaslar nasıl yaptılar ınanın bılmıyorum.Abd de adres diye aratabilirsiniz.Bol sans diliyorum

• Arkadaşlar 21 yaş altı olduğum için anneme çıkarsa onun cn ile mi ds260 dolduracağız yoksa tek ds260 üzerinde derivatives olarak mı eklememiz gerekiyor herkes farklı bir şey söylemiş konuyla alakalı mümkünse direkt reply atarsanız görebilirim

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@eray96 senin başka ülkeden de vatandaşlığın var mı eğer varsa o zaman gidip ülkede girebilirsin ancak sen ilkbaşvuru zamanı yaşadığın ülkeyi Türkiye seçtiğin için ondan dolayı sadece dosya taşıma yapabilirsin kaldı ki bunun için de schengen vizesi olmadan da sakın deneme

Başka ülkede vatandaşlığım yok sadece T.C. vatandaşlığım var. Schengen vizem de yok almam da çok zor genç, bekar, çocuksuz, sermaye sahibi olmayan, pasaportu boş erkek bir birey olduğum için. Geçen senelerde BAE gibi körfez ülkelerindeki Amerikan büyükelçiliklerine dosya taşıtıyordu insanlar hala o durum devam ediyor mu?

• Gunaydin herkese guzel haberler aldigimiz bir gun olsun saat kac gibi bakmaliyiz sonuclara

• ⭐⭐

@AysenS bu akşam 19:00’da açıklanıyor yoğunluktan dolayı ilk saatler bakamayabilirsiniz ilerleyen saatlerde kontrol edebilirsiniz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Tugba54 burada insanlara yanlış bilgi yada yönlendirme yapmayınız lütfen bu forumda ki üyeler aile bireyleri gibi birbirine yardımcı olur. Lütfen sonu belli olmayan fikirler vermeyin lütfen. Aile üyeleri adres konusunda yardımcı oluyor zaten

• @ayvalik10 Merhaba ayvalik hangi yanlis bilgi ve yonlendirmeden bahsettiniz anlayamadim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@C0mmander herkes farklı bir şey söylemiş derken bu forumda herkes farklı bir şey söylemez. Lütfen başka yerlerden bilgi alıp buraya gelmeyin. Sonrada burada kaos çıkıyor. Bu foruma geldiyseniz bu forumda kalın sadece. Ayrıca geçmiş sayfaları okuyup gelseydiniz bu soru son 5 sayfa da 10 defa açıklandı. Anne yada baba çıktığı zaman önce o ds260 dolduruyor sonra tekrar girdiği zaman numara yanına -1 -2 gibi diğer aile üyeleri için de ds260 formu dolduracaksın

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@eray96 kabul ederlerse evet taşıyorsun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Tugba54 ABD adres diye aratınca ne çıkacak karşılarına nasıl adres beyanı olacak sizin yazdığınız yazı bu

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.5k

| | | |