DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐ Yasaklı

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@gknatak97 150 X 5 = 750 TL %1 için bu kadar para verilir mi sence kaldı ki 3 yıl öncesinde ki resimle kazanan var. 2024 talihlileri içinde

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@doguStone 2024 talihlileri için de 3 yıl önceki resimle kazanan var ondan resim olayı çok fazla ciddiye alınıyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Yıldıray81 senin her ay değişim resmini göremedikleri için bu resmin 9 ay öncesine ait olduğunu nasıl bilsinler bu kadar stres yapma ne olursun koy gitsin ya 3 yıl önce ki resimle kazanan var.

• ⭐⭐ Yasaklı

@Yıldıray81 Ayvalık abinin söyledikleri özellikle çok çocuklu aileler için çok mantıklı. Ciddi anlamda fotoğraf parası çıkıyor. Bizzat tanıdığım biri kazandı 2020 yılında aynı fotoğrafla 3. başvurusu olmuştu. O yüzden eğer yüzünüzde bir değişiklik yoksa özellikle çok çocuklu aileler başvuru yapabilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Atlantis00 150 - 200 TL kişi başı alacaklar 5 kişi aile 1000 TL masraf çok ciddi bir para vereceğin olay %1 olasılık için dediğin gibi gereksiz masraf.

• @ayvalik10 riske atmayın derken gidin çektirin demek istemedim kendinizde çekebilirsiniz ufak bir düzenleme ile telefonlada hallediliyor @Atlantis00

• @ayvalik10 excel için paylaşım yapmıştın onu denedim. ben yaparken kıyafet saç bölümlerini de sildi elle düzenledim o da çok belli oldu sanki 🤷♀️ olmadı standart bi foto çektiririz fotoğrafçıda ( burdaki fotoğrafçılar green card diyince o ne diye tepki verdikleri için :)) onu yaparız daha zaman var zaten 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

@ayvalik10 Abi bende geçen sene ki fotoğrafım ile başvuru yapacağım. ID photodan ayarladım her şey tamam fakat fotoğraf boyutu 41 kb oldu ben onu 54 kbdan az olsun istemiyorum. Kb nereden yükseltiyorduk acaba?

• ⭐⭐

Bu fotoğraf konusu bence düşünecek son şey olmalı. Hadi biz gelişmiş ülkeyiz de uganda da zambiya da felan millet biyometrik foto nedir biliyor mu ki geçiyorlardır sararmış bir duvarın önüne çekiliyorlardır kırpma düzenleme felan hak getire 🙂 ki forumda arkasında ağaçlar varken kazanıp vize alan üst üste aynı fotoğraflarla başvuran arkadaşlar olmuş. Sisteme bir deniz manzarası resmi bile yükleseniz onun siz olduğunuzu bilmeden kabul edeceği ap açık. Bana gelirse yıllanmış arka planı beyaz vesikalığımla başvuru yapacağım 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@serel vesikalık resim çektir ancak baskı alma sadece mail atsın biometrik değil klasik vesikalık sonra photoscape ile yükseklik 610 yapınca tsg phototool ile 10 saniye de ayarlayacak sana

1. sayfa da anlattım
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Atlantis00 vesikalık resim ise hiç idphoto ile ayarlama photoscape programından yükseklik 610 yap sonra tsg phototool ekle10 saniye de sana ayarlasın

1. sayfa da ben anlattım
  • ⭐⭐ Yasaklı

@ayvalik10 Abi sana gmailden gönderdim fotoğrafı sana zahmet bakabilir misin acaba vesikalık mı diye tam emin olamadım geçen sene çektirdiğim için

• @ayvalik10 Pasaporttaki fotolarla aynısı olacak diye dedim. Pasaport basım tarihi ile çekiliş arasında 9 ay var ve oradan yakalarlar mı diye merak ettim ama dediğini gibi kullanıcam artık

• ⭐⭐ Yasaklı

@Yıldıray81 Abi benim geçen sene çektirdiğim fotoğrafı düzenledim şimdi. Her şey tamam ama içimde bir huzursuzluk oluyor açıkçası. Acaba yeni fotoğraf mı çektirsek? Sonra koca sene huzursuzluk kaplayacak belli 😕

• @Atlantis00 Yukarıda denilenler doğru bence. Fazla ciddiye alıyoruz. Benim pasaport tesliminde belli olur en fazla ama bunun için red yiyeceğimi düşünmüyorum. Maksat fotoğraftaki kişinin değişimsiz olarak ben olduğumu belirtmek..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Yıldıray81 hayır işte pasaport resmi ile bu resim aynı olmasına gerek yok. Zaten mülakatta sıfırdan tekrar resim götürüceğiz ondan bunu kafana takma

• Ben şuna inanıyorum gerçekten sistem her sene güncel resim yükleyip yüklemediginize bakmıyor, orada ki kişi güncel halimize benzer ise ve ölçüler uyuşuyor ise bu iş tamamdır. Şahsen bu sene için yeniden resim ayarladım kendime ancak bu sene başvurusundan sonra olmazsa, bundan sonraki başvurularımda hep bu sene çektirdiğim resimi kullanmayı düşünüyorum. @newbie97 dediği gibi oraya deniz manzarası bile koysan çıkacağı varsa çıkıyor ancak mülakatta elerler

• ⭐⭐ Yasaklı

@Yıldıray81 Abi biz birbirimizi biliyoruz. Ne denli umut bağladığımızı biliyoruz. En azından kendin ve eşin için fotoğraf çektirin yeni çocuklarınız için siz çekin. Bu sefer içinizi huzursuzluk kaplayacak hiç gerek yok buna. Bende fotoğraf ayarladım geçen seneden ama kendimi biliyorum çok huzursuz olacağım. Yine de sen bilirsin tabii abi 🙂 ama hâlâ ben de düşünüyorum acaba geçen sene ki ile mi başvursam diye bilemedim 😄

• @ayvalik10 Anlatamadım. 9 ay önce çıkarttığım pasaportumda da aynı resim olacak ama bundan dolayı eleneceğimi düşünmüyorum demek istedim 🙂
    Bu arada photo tool uyarı veriyor. Hem geçen yıl ki fotomda hem telden çektiğim herhangi bir fotoda sıkıştırma oranı fazla diyor ama İdphoto4you programı çok daha iyi. Onu kullanıcam

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

38

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.1k

| | | |