DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @sonokege bende üniversite öğrencisiyim, öğrenci belgemi,transcript ve askerlik erteleme yazımı alıp ingilizce olmayanları çevirteceğim, sizede yapmanızı öneriyorum gerekli belgelerden birileridir.

• @orkunktt Merhabalar, SSN gelmesi için illa ülkeye giriş yapmalımıyız yoksa posta kutusuna belirttiğimiz adrese teslim ediyorlar mı?

• @sonokege mülakat öncesi götürmeniz gereken evraklar ile ilgili Viyana’dan email geldi mi ve beneficiary oğlunuzun isminin altında bahsettiğiniz bu evraklar talep ediliyor mu, isteniyorsa yanında açıklaması vardır mutlaka? Viyana özelinde diğer mülakat deneyimlerinden görebileceğiniz üzere e-devletten alınan barkodlu belgeler kabul ediliyor. Bol şans

• @Gokhan-Eke cevabınız için teşekkürler. Ama siz asli kazanansınız değil mi? Acaba asli kazanan olursa mı askerlik belgesi vermek gerekiyor. Çünkü asli kazanan benim, benden dolayıda oğlum alacak.onun için gerekmeyebilir mi diye düşünmeye başladım da.

• ⭐⭐⭐

@sonokege Talihli cocugunuz olmadigi icin bu belgelere ihtiyaciniz olmayacaktir.

• @lumos çok teşekkür ediyorum size.

• @lumos çok teşekkür ederim size

• @cemal1153 CASE numarası verildikten sonra DS260 formu dolduruluyor. Bu dediğiniz imkansız.

• @Irmak-Deli vize görüşmeniz başarılı geçerse, göçmen vizeniz ile sağlık muayenesi tarihi itibariyle 6 ay içerisinde ABD’ye giriş yapmanız gerekiyor, ABD’ye giriş tarihinizden sonraki 10-15 gün içerisinde bildirdiğiniz adrese SSN fiziksel kartınızın gelmesi gerekiyor. Ülkeye giriş yapmadan SSN kart veya GC kart üretim süreci başlamıyor. Bol şans

• @ugur07 Forumda Malezya'da fiziki olarak bulunulması halinde yardımcı olunabilme ihtimali ile ilgili bir yanıt alan arkadaş vardı. Bir de dil okulu ile oturum alıp vize randevusu alan bir arkadasimiz vardi.

Sürecin başından beridir elimden geleni yapmaya çalisiyorum; oturumsuz olarak zaten dosya taşıma yapmadı hicbir yer 2-3 istisnai durum dışında. Avusturya dosya taşırken de biz aktif olmadığımız için tasiyamamistik.

En azından bir de bu şekilde denemek istedim. Muhtemelen dil okuluna kayıt olmayacağım ama ülke değiştirip ben geldim sürecin sonuna kadar buradayım diyip randevu almaya çalışacağım.

• Herkese iyi bayramlar aramızda dosya taşıyan varmı varsa örneği paylaşırmısınız tşk

• Arkadaşlar herkese Hong Kong'dan selamlar.
    Hong Kong dosya transfer talebimi kabul etmiş bulunmakta 🙂

Thank you for your inquiry. We appreciate your patience in awaiting a response.

Your case was transferred to Hong Kong. You will receive more information in the coming days. Please note that we have limited appointment availability, and this approval does not guarantee that your case will be processed prior to the September 30, 2024, deadline for DV processing.

Mülakat mailini bekliyorum. Detayları ilerleyen süreçte sizinle paylaşacağım.

• Evet arkadaşlar muhtemelen mülakat mailleri gelecek, Ben de o kadar yazıştım ki HK ile son yazışma serüveninde dosya numaramı eklemediğimi fark ettim. (İnsan en önemli şeyi unutur mu 😃 ) 😃 Onlar da benden dosya numaramı istediler. Muhtemelen dosyalarımız oraya kabul edilecek. Bu süreçte KCC'ye top atıldığından beri itidalli olmayı ve açıkca yazmayı öneren @gucarslan @Revolter @mehmetizmirli ve daha nice değerli insanın emekleri için tekrar tekrar teşekkür ederim.

• @Hanhun Sizin adınıza çok sevindim, umarım sizin gibi bu mücadeleye Hong Kong'da devam eden diğer talihliler de aynı cevabı almıştır. Heyecanla sonu güzel tamamlanan deneyimlerinizi bekliyoruz 🙂

• @Hanhun tebrikler👍🏻🙏🤚

• @Demayfo tebrikler👍🏻✋🙏

• @Demayfo Sizin adınıza da çok sevindim, açıkçası Sayın @Hanhun 'un iletisine tebriklerimi sunarken aklımda sizin dosyanızın durumuyla alakalı büyük bir ümitle beraber merak vardı. En yakın zamanda vizelerinize kavuşmanız dileğiyle 🙂

• ⭐⭐⭐

@Hanhun Cok sevindirici, tebrikler. Surecin devaminda da basarilar.

• @Revolter Çok teşekkür ederim Fatih Bey, HK ortada yokken dahi her bir desteğiniz için minnettarım. ^^

• @mehmetizmirli Teşekkür ederim 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

43.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.6k

| | | |