DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@nicky bu konulara hiç girmesek çok sinirleniyorum... biraya amerikan vatandaşı olduktan sonra türk vatandaşlığından çıkarım falan dedim de arkadaşlarım üzerime yürüdü saçmalama bir daha nasıl gelicen napıcan falan diye... dedim siz salak mısın yoldaki sıçana bile türk vatandaşlığı veriyorlar saçmalamayın... ayrıca çokta meraklı değilim dedim...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

son güncel bilgilerle eyalet seçimi hakkında çekilen video

• ⭐⭐

@Lossantosdy olmuş ben kaçırmışım nesi varmış Facebook ve instagram kullanıcılarının:) green kartla vizeyle ne alakası var başka isim olduğu için mi

• ⭐⭐

@ayvalik10 siz nereye gitmeyi düşünüyorsunuz beyefendi rica etsem düşüncelerinizdeki eyaleti paylaşır mısınız? ve neden orası? aslında senin aracılığın ile bunu herkese soruyorum... hem belki herkesin sebep sonuç ilişkileri ortaya çıkınca mantıklı gelen bazı eyaletler mantıksız mantıksız gelenlerde mantıklı gelemeye başlar ne dersiniz?

• ⭐⭐

@goyro666 evvveeeetttt :))))) belke bizi usa geliyoruzzzzzz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@debbieLA77 ege çocukları deniz kenarından başka yerde yaşayamazlar. Ondan dolayı ya florida yada california olacak.

• ⭐⭐

@ayvalik10 ay ben izlemesem mi acaba onları gidemem falan... çok mu kötü? adam geri mi geldi? yapamadı geldi mi? yok o kadar da değil ben sağlık sağlık sorunu olmadığı sürece dönmem...

• ⭐⭐

@ayvalik10 Ege çocuğum şarkı sana geliyor :)))

• Soğuğu pek sevmediğim için Texas düşünüyorum ilk başta bir de nispeten daha ucuzmuş sanırım araştırmaya devam ediyorum tabii daha sonra alışıp bir düzen oluşturduktan sonra Florida'ya geçebilirim... Günaydınlar bu arada herkese :))

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@debbieLA77 olur mu geri mi döner Şimdi son durumu hakkında bilgi yazamadı yoğun kendisi north carolina gidecekti ama ne yaptı bekliyoruz. Annesi hastalandı gitti diye fakat alıştılar her iki taraf.

• ⭐⭐

@ayvalik10 offf bu anneler bir arkadaşımın da annesi zorla kalp krizi geçirtti kendine resmen kız geri gelsin diye... hergün ağla ağla telefonlarda çırakla noldu olan kadına oldu... kız geldi geri gitti 7 yıldır da orada valla... nedir bu kardeşim kim nerede mutluysa oraya salın gitsin... bu arada her sene gelen gelir ziyarete olmadı 2 senede bir hergün görüntülü konuşulur vs kolay değil zor ama allah aşkına ne kolay şu hayatta

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ayvalik10 siz nereye gitmeyi düşünüyorsunuz beyefendi rica etsem düşüncelerinizdeki eyaleti paylaşır mısınız? ve neden orası? aslında senin aracılığın ile bunu herkese soruyorum... hem belki herkesin sebep sonuç ilişkileri ortaya çıkınca mantıklı gelen bazı eyaletler mantıksız mantıksız gelenlerde mantıklı gelemeye başlar ne dersiniz?

Ah California ahh. LA ve civarı. Neden orası dersen, valla bilmiyorum. Havasının güzel olması, okyanus kıyısı olması, turizm merkezi olması vs vs vs. Ama daha çok Hollywood efekti denilen şey de olabilir tabi. Ama gönlümde orası var.

He buradan atıp tutuyorum ama oraya girmeden, yaşamadan anlayamayacağım çok şey var.
    Belki giriş başka eyalet olabilir. Belki hiç bir zaman Californiaya da gitmeyebilirim. Ayrıca pahalı olmasına da gözümü kapamış durumundayım.

Gönül Californiadan yana ❤

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE santa monica , san diego, los angeles san fransisco gerçekten çok cok guzel cennete yakın yerler diyebilirim ama cok pahalı tek kişi gidip yasamak cok zor.. ah ah var bi hayalimiz işte 😢

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@waterman elinde ki meslek eğer iş yapacaksa neden hayal olsun ki

• ⭐⭐

@Sencerium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ilkerkaynar90 valla hiç ev eşyasıyla uğraşmayacağım zaten yeni evliyim eşyalarımın hepsi sıfır. 20 m3 lük konteyner tutacağım zaten yarısını anca dolduruyor eşyalar. istanbul new york nakliye toplam 3000 dolar dediler. elektronik eşya harici bütün eşyalarımı taşımayı düşünüyorum. IKEA bıb koltuk yatak gibi ürünleri zaten benim hiç hoşuma gitmiyor. o yüzden ben böyle bir yol izleyeceğim. sizinde aklınızda olsun.

çok güzelmiş, ama önce gidip bi yerleşiriz anca öyle , bu konuda pek bilgim yok yardımcı olursun artık bize 🙂

• ⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy olmuş ben kaçırmışım nesi varmış Facebook ve instagram kullanıcılarının:) green kartla vizeyle ne alakası var başka isim olduğu için mi

evet farklı isim diye dedim 🙂

• valla ben 15 senelik finansçıyım şimdi olursa ohio da bir turk çocuk ehlıyet kursu açmış direk oraya gidip tır ehliyeti alıp abd yı turlayacağım 🙂 hayalim bu.Hem parası iyi hem patron yok hemde yaş sınırı yok misss

• ⭐⭐⭐

@waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE santa monica , san diego, los angeles san fransisco gerçekten çok cok guzel cennete yakın yerler diyebilirim ama cok pahalı tek kişi gidip yasamak cok zor.. ah ah var bi hayalimiz işte 😢

Valla dostum, kemer sıkma diye bi tabir vardır. Biz doğuştan kemer sıkılı yaşıyoruz. Yani yaşıyor gibi duruyoruz işte. Haliyle orada ilk başlardaki standartımın bile şimdikinden daha iyi olacağını düşünüyorum. He bir süre yaşayıp oranın standartlarına alışınca bazı şeyler daha farklı gelir.

Yani pahalı diye üzülme. Çok güzel yaşarız!

• ⭐⭐

Epeydir girmiyordum foruma, çok fazla mesaj birikmiş çok sohbet olmuş ne güzel 🙂
    Eşim ve kızımla birlikte Schengen peşinde koşuyordum ve sonunda aldık multi Schengen vizesini. Öncelikle bir kısa koşu Yunanistan turu yapacağız, sonrasına bakacağız.

ABD turistik vizesi almak bile çok sıkıntılı arkadaşlar, en erken 10 ay sonrasına falan vize randevusu veriyor.
    Ve red oranları halen çok yüksek, hem de hiçbir sebep yokken.

Bu nedenle, pasaportlarda öncesinde bir Schengen vizesi olsun hem de çıkıp gezelim biraz mantığıyla Schengen aldık.
    1 haftalık gezi planladım Yunanistan-Makedonya-Bulgaristan karışık ve toplam her şeyin tutarı, Türkiye'de Antalya tarafında iyi halli bir otelde 5 gecelik konaklama ile aynı paraya denk geldi 😃

• ⭐⭐

@hadi-BE bence de LA başka bir şey ... melekler şehri hesabıııı 🙂
    bakalım kısmet herşey o gün bir gelsin ben biraz da ev fiyatlarına falan bakıyorum artık ilk etapta bocalamak bütün parayı yemek için falan... Texas da çok güzel evler var mesela çok da uygun fiyatlı ama aynı fiyata Los angelas ve Miami ye bakıyorum daha fena evler... geçici aaamaaann boşver diyemiyorum ne kadar oturacağım da belli değil bu evlerde sandığımızdan uzun bir süreçte olabilir o yüzden... düşünüyorum hala gönlüm miamiden yana ama los angelasla arasında gidip geliyorum... imkanlarımı zorlamadan bişeyler yapmak için ise daha böyle Oakland yada Houston falan diyorum bakıcaz hala ev ve iş bakmaktayım bu söylediğim yerlerden

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

203

41.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.9k

| | | |