Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@JesusLord Ama maalesef resmi yazıyla pasaport şartı kaldırıldı hocam

• ⭐⭐

@celica İnanın hocam benim de öyle , çok farklı hobiler edindim bu sayede çok mutluyum inanın bir çok arkadaş çevremden uzaklaştım gerçekten kötü günde yanımda olanlar her zaman var olacak hayatımda orası ayrı ama kesinlikle bu forumda olmak beni mutlu ediyor sizde dahil herkes iyi ki var

• @hdemircanusa yazılanları gördükçe kalbim sıkışıyor 😃

• ⭐⭐

@justozkan benimde öyle 😅 bir dahaki başvuruda fotoğrafı yan çekicem ve açıklama kısmı gibi bir yer bulursam , Ben Greencard istemiyorum eniştem benim adıma başvurmuş diyeceğim inanıyorum ki Case number 2000 seviyelerinde denk gelecek , sonra içimdeki mücevheri çıkartırım 😝

• Merhabalar Ds260 formu doldurmak icin araci firmalardan destek almalimiyiz ? Araci firmalarin sitelerinde ds260 formundaki bilgilerin eksik veya yanlis olmasi durumund isleme alinmiyor vs deniyot ne kadar dogurudur?

• @Aleister, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhabalar Ds260 formu doldurmak icin araci firmalardan destek almalimiyiz ? Araci firmalarin sitelerinde ds260 formundaki bilgilerin eksik veya yanlis olmasi durumund isleme alinmiyor vs deniyot ne kadar dogurudur?

Burası kaybedenler kulübü. Şurada işlemlerine devam etmelisin https://yesilkartforum.com/forum/topic/5335/dv2023-2023-green-card-lotosu-aşamaları/975

• @hdemircanusa yoğun sigara kullanımından dolayı green card çıkana kadar akciğer kanserine yakalanmazsam iyi 🙂

• ⭐⭐

@justozkan bende öyle , nasıl bırakacağız bilmiyorum 😌

• benim bir sayaç programı bulmam lazım geriye sayım için ben ona alışmıştım, çok ihtiyacım var. Başvuru süresine ayarlıyım saysın dursun geriye

• @hdemircanusa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@justozkan bende öyle , nasıl bırakacağız bilmiyorum 😌

hocam odam felaket şekilde nikotin kokuyor gerçekten aşırı rahatsız oluyorum ama yine de içiyorum

• ⭐⭐

@justozkan ben Appstore den indirmiştim ama burası gibi zevkli olmuyor

• ⭐⭐

@justozkan bende gün boyu 40-50 araca inip biniyorum hepsinde leş gibi koku var üstüne ben yakıyorum , 2 minik kızım oldu evde içmeyi bıraktım balkonda devam

• @hdemircanusa burdaki konuya moderatör arkadaşlar ekliyemiyor mu acaba 6 ekime falan eklense güzel olurdu

• @hdemircanusa hocam inşAllah beni yanlış anlamadınız forumdan uzaklaşından kastım kafaya takmayın taksanız da takmasanız da 364 gün daha bekleyeceğiz 😞 biraz kafa dinleyip yeni yollar bulmamız lazım üzülerek geçmez bu günler umudumuzu kaybetmeyelim 🙂 illa ki başka bir yolu vardır

• @justozkan bence totem yapıp kullanmayın ben öyle yapacağım çünkü genel de unutan insanlara çıkıyor 😂 😂

• @hdemircanusa Allah bağışlasın hocam onların sağlığı her şeyden önemli ben yalnız yaşadığım için evde sorun olmuyor.

• @yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@justozkan bence totem yapıp kullanmayın ben öyle yapacağım çünkü genel de unutan insanlara çıkıyor 😂 😂

hocam gerçekten saymakta istemiyorum, diğer yolları araştırıyorum diyorum beklemektense vizeye başvur alırsan çok iyi git bir şekilde tutunursun, sonra diyorum ya işleri oturtamazsan SSN alamadıktan sonra anlamı yok bir şekilde green karta sahip olmak zorundayım diyorum günüm bu ikilemde geçiyor

• ⭐⭐

@yenihayaletadam Yok hocam asla yanlış anlamadım samimiyetinizin farkındayım

• ⭐⭐

@justozkan Âmin teşekkür ederim bekarken ben de aynı şekilde içiyorum çocuklar gelince düzen değişiyor

• Dil okulu vizesiyle gidip bir süre sonra orduya yazılarak ta green card alınıyor hızlı şekilde sadece yaş problem galiba detaylarına bakmadım, benden yaş geçmiş olabilir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |