DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Emre-Kurtulmuş haklısınız da önce kesin olmayan ülkeler denenmeli bence. Tayvan, Malezya, Tayland ın taşıyabileceğini düşünüyorum ben, ilk hk denenip sonra da yapılabilir ama kotanın dolmasına da az kaldı işte o da geriyor insanı

• @furkansn
    vatandaşın maddi imkanı ve zamanı elveriyorsa ilgili ülkeye giriş yapıp orda bulunduğunu kanıtlamalı dosya taşıma talebi mantıklı ve denenebilir bir yöntem. düz taşır mısınız emaili atmaktan daha etkili gibi. keşke önce yapılsaydı. ilk giden 3-4 arkadaşımızı kabul ettiler sanırım, sonrası belirsiz, siz denediniz şimdilik olmadı. böyle bakmak lazım.

ha değer mi sorusuna cevap kişiden kişiye değişir, kişinin sosyal durumuyla ilintili ancak 7-8 aydır aos yapmaya çalışan ve süreci halen belirsiz biri olarak, ve ayrıca bu süreçte ülkeyi tamamen gözlemlemiş, yarısını da gezmiş, bu uğurda inanılmaz meblağlarda masraflar yapmış biri olarak, bence de değmez diyorum.

• ⭐⭐⭐

@furkansn hangi ülke olacağını hiç bir zaman bilemeyiz olay maalesef anlık takip edip anlık aksiyon alabilmekte. İlk başta gidip mülakat alabilen arkadaşlarımız kara kaşı, kara gözü nedeniyle almadılar o mülakatları yeşil ışık yakılan cevabı gördükleri an aksiyon almaya hem ekonomik hemde müsaitlik durumları el verdiği için direk aksiyon alabildikleri için mülakatlarını alabildiler. Birileri gitsin önden bakalım nolcak deselerdi onlarda geç kalmış olabilirdi çünkü konsolosluklar ilk başta ışık yaksada bir kaç gün içinde bezdirici boyutta taşıma talebi gelince karar değiştirebiliyorlar. Onun için ülke farketmeksizin yeşil ışık aldıysanız beklemeden harekete geçmeye çalışın

• @furkansn bu dediğinize örnek benim Hong Kong ta ilk önce mülakat verecez dediler sonra veremiyoruz diye döndüler hayallerim yıkıldı ama peşini bırakmadım güzel bir mail atarak ve hayal kırıklığına uğramadan @lumos Tuğba Hanımın süreçteki desteği ile maillerime devam ederek tatlı tatlı hatırlatarak boğmadan bir sonraki aya o şansı bana verdiler herkes sonuna kadar denemeli elinden geleni yapmalı… @Emre-Kurtulmuş Beyin dediği gibi çok farklı durumlar gerçekleşiyor pes etmeden ve her durumu göz ardı ederek yapmalı bir arkadaşım mülakata girdi ap kaldı kotadan dolayı gelemedi nasip tabiki Türkiye’de hatrı sayılır bir firmada güzel bir pozisyon da işe başladı nasip diyelim emek harcayan herkes alsın inşallah

• @turkishairlines merhaba, ben 19 haziranda HK'a gittim e-posta gönderip bir gece konaklayıp geri geldim. Son zamanlarda herkese gönderilen ''yüzlerce transfer talebi alıyoruz ve dosyanızı taşıyamıyoruz'' cevabını aldım. Bilginize. Gidin ya da gitmeyin diyemem, ama benim yaşadığım tecrübe bu şekilde. Her koşulda size ve hepimize bol şans diliyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.9k

| | | |