DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@berolika Herkesin nedeni kendi içinde kararlıdır. Sizin kendiniz için geçerli görmediğiniz bir sebep başkası için geçerli olabilir. Kaldı ki hepimiz kaçak gidelim noktasına katılmıyorum bu kişiler çok kolay şeyleri göze alarak gitmiyorlar. Tabii ki yaptıkları doğru demiyorum ama bir çok kişinin göze alamadığı şeyleri göze alarak bunu yapıyorlar. Bunu sizin özelinizde söylemiyorum ama sınırdan girenler ile ilgili çok fazla tepki görüyorum ama senelerdir mesela B1/B2 , F veya J vizeleriyle gidip zamanında dönmeyip, statüsünüde değiştirmeyip statüsüz kaçak kalan bir çok kişi var. Bunlar doğru yapıyor demiyorum ama tepkinin sadece sınırdan kaçak girenlere gelmesi bana ilginç geliyor

• ⭐⭐

arkadaşlar ds160 için foto isteniyor ya green card için kullandığımı koysam olur mu sizce

• @Emre-Kurtulmuş Başta da "bence" kelimesiyle belirttiğim gibi bu benim fikrim. Haklı olduğunuz noktalar var. İllegal bir şey yapılıyorsa belirli şeyler göze alınmıştır tabii ki alınmalıdır da her şeyin bir sebebi ve sonucu vardır belirli zorluklar göze alınmıştır mutlaka. Benim tepkim sadece sınırdan kaçak girenlere değil tüm bahsettikleriniz için geçerli konu sınırdan kaçanlardan açıldığı için onun özelinde yazdım, keşke kimse böyle şeyler yapmak zorunda olmasa...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Lossantosdy saç rengin yada ten rengin yada göz rengin değişmediyse şimdi çekilsen de green kart resmi ile aynı olacağı için evet kullanabilirsin

• ⭐⭐

@ayvalik10 tmmdır teşekkürler

• @Emrah-Borazan ilk fırsatta izleyim ama ben herkesi izlemeyi sevmiyorum konuşurken yaptığı bir şaka veya böyle artist artist hareketler yapanlar , yapmacık davrananlar, başkalarının içeriklerini hep taklit ederek seçenler hatta bazen oturma tarzından bile eliyorum izlediğim youtuberlari 🤣🤣🤣🤭🤭

• @Emrah-Borazan kar kış zor gibi hemen hastalaniyorum bünye meselesi sanırım. Karda kışta yatı çıplak gezenlere hayranım o yüzden. Ben lahana gibi giyindigim halde hem çok üşüyorum hemde hemen hasta oluyorum. Böcek olayını çözmek lazım o halde 😢😢

• @Selly kis ugrasilacak bir sey degil ya erkenden yaslanirim herhalde 😃

• ⭐⭐⭐

@Selly İlk başta bende böyleydim sonra bir baktım izleyecek kimse kalmamış youtubeda 🙂 Herkes de bir burnu havadalık durumu var youtubeda neredeyse. Şu anda rahatlıkla izleyebildiğim sadece "Can Tezcan" ve "Ecem ve Ömür" kanalı var diyebilirim. Ama geri kalanı da her ne kadar hareket ve davranışları itici gelse de izliyorum başka seçenek yok diyerek

• ⭐⭐

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

ve evet arkadaşlar kahvaltıda yediğim bi peynirim vardı sadece, oda 154tl olmuş.... adamlar 100birime aylık alışveriş yaparken biz...
    NOT: 800g bide bir kilo bile değil...

Az önce marketten geldim geçen hafta gittim en son zamlayip birde büyük yazmaları yok mu bir hafta da fark var birde kampanyaya girmiş bir iki birşey aldım acil bitenleri 350 eskiden bir aylık erzak alırdım pehh yeni evlendiğimizde eşimin maaşı kiramizin nerdeyse yarisiydi geçiniyorduk şimdi maaşının 10/1 i kira ama yetmiyor her ay bir sonraki aya borç devirle geçiyor ama sorsan asgariyi şöyle yaptık

• @Emre-Kurtulmuş bizdeki ismekler gibi kurslar var. Hatta bazı eyaletlerde üniversitelerde bile ucretsiz dil kursu var. Sanırım bende birinde görmüştüm çok emin olmamakla beraber dil öğrenmek için bir üniversite nin dil kursuna yazılmıştı. Dil kursundaki geçirdiği süre için saatlik ücret gibi bir ödeme yapiyorlarmis. Tam detayları vermemişti onlar Chicago da nun bir eyaletinde yaşıyorlar.

• @dytmelek 🙏🏻🙏🏻🙏🏻😊

• @abrakadabra en yüksek 3 eyalet arkadaslar yanlis bakmadiysam
    1)Washington
    Temel Minimum Ücret (saat başına): 15,74 ABD doları
    2)Kaliforniya
    Temel Minimum Ücret (saat başına): 15,50 ABD doları
    3)Massachusetts
    Temel Minimum Ücret (saat başına): 15,00 ABD Doları

• @dytmelek o İtalya daki sinekler 2 veya 3 yıldır İstanbul da da var malesef 🤦🏼♀️ asya kaplan sineği. Siyah beyaz şeritleri olan bir sinek çok beter onlar. Ben onlar için bir roll on sürülebilir ilaç bulmuştum çok iyi geliyordu ama Türkiye piyasasından çekildiler satış az diye 😔

• @dytmelek hahahahahaha aynı şekilde benimle de bu konuda dalga geçiyorlar. Ben bir de influencer lik yapıyorum kendi çapımda o yüzden de çok daha kosturmacali geçiyor günüm. Neredeyse bütün gün telefonla olup hicbirseye yetisememek çok berbat birsey 🤦🏼♀🤦🏼♀🤦🏼♀

• @Simge-Kutlu aynen belki de 😊😊

• ⭐⭐

@Selly kadir zora nin iceriklerini başka yerde bulman pek mümkün değil. Eğlence videoları falan yapmıyor. Tamamen Amerika hayatındaki kendi tecrübelerini aktarıyor. En nihayetinde tabiki zevkler ve renkler diyeceğim. Tabiki hoşuna gitmezse dahi kendi zevkin 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@abrakadabra ihtiyacınız varsa ...

• @Lossantosdy cahil cesareti olmayan zaten kaçak yola basvurmuyor bence. Maalesef burayı batıran ve bizim uzak durmak istediğimiz kesim kaçak yolları tercih ediyormuş gibi geliyor bana 😔

Benzer Başlıklar

• 22394
  • 22189
  • 682
  • 1193
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

37

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.1k

| | | |