Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Kaç Yıldır Green Carda Başvuruyorsunuz Ve Çıkmıyor ?

• @bhdrergvn benimde en umutsuz olduğum bu yıldı, 3 farklı yıl eşimle ve 2 farklı yıl bekar olarak başvurmuştum😉. DV2023 sonuçları açıklandığında hatta önce eşimin çekiliş numarasını kontrol ettim, acaba numara veya soyadı yazarken yanlış mı yazdım diye 3-4 farklı kombinasyon ile denedim ve hepsinde HNBS uyarısı çıktı karşıma. “Bu yılda çıkmadı yine” diye söylenerek - isyan ederek kendi numaramı ve bilgilerimi girdim sayfaya, karşıma o mektup ve HBS uyarısı çıktı. Şimdi mülakat bekliyoruz 🙏🏻 o yüzden umudunuzu kaybetmeyin, yürekten bol şans 🍀🍀🍀

• 8 senedir başvuruyorum çıkmıyor bu sene 9 senem olucak

• @ATS16 ne yaptınız yahu, durduk yere umutlandım şimdi yine 😃

• 3.kez başvuru yaptım kendimi çok yükseltmemeye çalışıyorum çıkmadığı zaman kötü hissetmemek için size de tavsiye ederim

• @bhdrergvn başvuru yaptığınızı sonuçların açıklanacağı 04.05.24 tarihine kadar unutun lütfen. Sonuçların açıklandığı gün umudunuzu koruyarak sonuçları kontrol edersiniz, umarım gönlünüze göre olur. Bol şans 🍀

DV2024 sonuçlarının açıklandığını iş seyahati için giderken Miami uçuşunda önüme düşen bir tweet’de gördüm, yoğunluktan dolayı 1 hafta sonra kontrol edebildim ve DS260’ı doldurabildim 🙏🏻

• @ATS16 başvurular açıldıktan ne kadar sonra başvurmuştunuz acaba ?

• @beceke başvurular 03 Ekim 2022 tarihinde başlamıştı. Ben başvurular kapanmadan 4-5 gün önce başvurdum. Başvuru tarihinin çekiliş sonucuna etki etmediğine inananlardanım 🙏🏻

• 2023 de ilk başvurumda kazandımda ne oldu 16 binle gidemedik bir daha da çıkar mı sanmam.

• ⭐⭐

@MERCAN-0, içinde söyledi: Kaç Yıldır Green Carda Başvuruyorsunuz Ve Çıkmıyor ?

2023 de ilk başvurumda kazandımda ne oldu 16 binle gidemedik bir daha da çıkar mı sanmam.

Gecmis olsun baya dusuk bir numara. Neden gidemediniz acaba ozel degilse? Foruma bayadir giremedim olaylara hakim degilim pek.

• ⭐⭐⭐

@uzaysan ankara 15binleri geçemedi nedeni o olabilir

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: Kaç Yıldır Green Carda Başvuruyorsunuz Ve Çıkmıyor ?

@uzaysan ankara 15binleri geçemedi nedeni o olabilir

Ankarayla alakali bir sey mi? Diger elciliklere gore yavas mi kaldi? Baska ulke daha hizli gitti diye oranin 25bini vize alip Turkiyeden insanlar 15binle alamadiysa baya uzucu olmus cidden

• ⭐⭐

Dokuzuncu başvurumu yapacağım. Foruma 4. başvurum öncesinde kayıt olmuştum.

Öyle bir heves kalmadı ki normalde ilk günler koşturarak başvururdum. Şimdi bugün yarın diye diye Kasım’ı getirdim.

• ⭐⭐⭐

@uzaysan evet ankarayla alakalı

• @uzaysan Emre bey çok doğru söylüyor tamamen siyaset Ankara nın tutumu resmen harcadılar Gürcaslan beyin dediği gibi Ankara güven olmuyormuş vienaya başvurduk tamm dediler sonra doldu dediler,umman kesin dönüş yaptı mail attı bekleyin dosyanızı taşıyoruz dediler bizden sonra mail atanları aldılar nedendir bilmem 3-4 kişiyi atladılar en son çare honkkonga yazdık alırız ama süreç yetişmez dediler yani kısaca hayalimizi yerle bir ettiler.Kısaca bence kaçıncı sırada olduğu submid tarihi önce olması hiç farketmiyor keyiflerine göre siz siz olun ankaraya gerçekten güvenmeyin...

• @Chromium bende 9 kez başvurumu yapıcam.bakalım şans yüzümüze gülecekmi bu sefer

1. başvurum olacak , daha önce başvurular açılır açılmaz hemen başvuru yapmıştım , şimdi kasım geldi hala başvurmadım, bir de çıksa bile mülakat tarihi alabilmek için verilen çabaları görünce insanın umutları iyice tükeniyor, dosya taşı mülakat almaya çalış bilmediğin ülkelere git uğraş dur.. çok zor ve meşakkatli bir süreç.. Allah dosya taşıyıp mülakat almak isteyen herkesin yardımcısı olsun emekler çabalar boşa gitmesin inş..

• @fredyjones, içinde söyledi: Kaç Yıldır Green Carda Başvuruyorsunuz Ve Çıkmıyor ?

@Chromium bende 9 kez başvurumu yapıcam.bakalım şans yüzümüze gülecekmi bu sefer

9 çok ciddi bir rakam, umarım bu sene muradınıza erersiniz 🙂

• Muhtemelen bu son başvurumuz 🙂 en çok mülteci alan ülkelerden biri olmuşuz. Yani greencard lotosuna büyük bir ihtimalle seneye katılamayacağız.
    Hepimiz için hayırlısı neyse o olsun.

• @MrtGnr başka ülkelere de bakmaya başladım. İnşallah çıkar ama umutum yok sanada çıkar inşallah

• @fredyjones ben de benzer durumdayım. Hayalim hep Amerika ama olmazsa diye tezli yüksek lisansa başladım 35 yaşımda, doktora şartları falan iyi olan bir avrupa ülkesi de olsa kaderimize razı olup gideriz diyoruz artık.

Benzer Başlıklar

• 4
  • 3
  • 2
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

42

40.9k
Users

4.4k
Topics

426.1k

| | | |