Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Green Card Kazanan Arkadaşlar! Kaçıncı Başvurunuzda Kazandınız?

• @Serkan-YILDIZ 2023 de sanırım 7 milyon kişi başvurmuş

• @Serkan-YILDIZ 50K kişinin 2 katı talihli seçiliyor

• @Serkan-YILDIZ Yaklaşık %1,5 yapıyor kazanan yüzdesi.
    Sizin tahmininizle yakın bir sonuç

• @Şener-Uysal Her sene artıyor. 2023 te rekor sayıya ulaşmıştı diye biliyorum.

• @Şener-Uysal Sıkıntı talihli sayısını 2 kat seçmelerinde. Çıkanların yarısı gitme şansı bulamıyor. Dosya taşıma vb. yolları deniyor ama Türkiyeden dosya taşıyan bir çok kişi de başarılı oluyor.

• @Şener-Uysal 7.000.000 başvuru ve 50.000 talihlili ama seçilen 100.000 talihli ise oran binde 14 civarında çıkıyor. Aslında oldukça düşük bir oran.

• @Serkan-YILDIZ Evet. Dosya taşımak Ankara'dan vize beklemekten daha çabuk sonuca ulaştırıyor

• @Şener-Uysal Malesef öyle.

• @Serkan-YILDIZ Sizin de yaşadığınız üzere; Green Card kazanmak yetmiyor, mülakat almak, hazırlıklar yapmak, vize almak her biri önemli süreçler.

• @Şener-Uysal Hazırlık en kolayı aslında. Zor olan mülakat gelecek mi, gelmeyecek mi diye beklemek. En çok yoran bu. Ama bu forum ve telegram grubu sayesinde mülakata fazlasıyla hazırdık.

• @Serkan-YILDIZ Green Card maratonuna hazırlık yeri bu forum

• @Şener-Uysal 1. maraton bitti, şimdi gitme ve yerleşme maratonu başllıyor.

• @Serkan-YILDIZ Evet Zorlu parkur bitti

• @Şener-Uysal Daha zorlusu başıyor sanki. 🙄

• @Serkan-YILDIZ Tecrübelerden yararlanacağız.

• @Serkan-YILDIZ Özellikle gideceğimiz eyalet gruplarından bilgi almamız lazım

• @Serkan-YILDIZ Foruma yeterli katılım ve katkı yapmak adına bilgi paylaşımı yapmak önemli Size de başarılar dilerim

• @deep_blue numaranın kücük olduğunu farkındayım bilet için de erişim hakkım kolay şuan para kazanıp kenara dolar koymaya çalisiyorum sonuçta havadan gelen bir paraya sahip değilim en erken ekim en geç kasım gibi planladım vize görülmesini ama Ankara'ya güven olmaz

• @symbi0te Muhtemelen 2023 bitmeden mülakatınızı alırsınız. Vizenize de kolaylıkla erişmenizi dilerim. İyi şanslar. 🤞

• @Şener-Uysal Kesinlikle katılıyorum. Ben sürecimde çok faydalandım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

121

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |