Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @salih-atilla başarılarınızın devamını dilerim.

• ⭐⭐

@viskican @deep_blue aileler şok geçirecek, gizlemeyi nasıl başardınız bu da ayrı bir konu 🙂

• @norta benzer duygular yaşanıyor

• Biz vizemizi alana kadar kimseye söylemedik sadece annem kendini alıştırsın diye anneme söylemiştim sagolsun hep arkamızda durdu, vize alıncada çok yakın akrabalarıma söyledim uzak akrabalar ve arkadaşlarım Amerikaya geldikten iki ay sonra instada hikaye atmıştım ordan öğrendiler

• @Serapp 😁 Vallahi Serap hanım çok zorlandık, hala da zorlanıyoruz ağzımızı tutmak için 😂 Mutluluğunu heyecanını en sevdikleriyle paylaşmak istiyor insan. 5 Eylül’de mülakatımız var. Hele şu US vizeleri basılmış pasaportlarımızı bi alalım alıştıra alıştıra söyleyeceğiz artık. 😊

• @deep_blue Mantıklı hep aynı düşünce hakim

• Ben aileme henüz söylemedim, kesinleşince söyleyeceğim. Memur bir aileden geliyoruz ve ben de bir memurum. Daha önce söyleseydim istifa edeceğim için çok üzülürlerdi. Böyle bir şeye hiç alışık değiller ve çevrelerinde bu tarz bir örnek de yok. Bir gün ziyaret edip durumu güzelce anlatıp istifa edeceğimi anlatacağım. Mesleği bırakacağım için ve daha çok ayrı kalacağımızı düşündükleri için muhtemelen üzüleceklerdir. Gerçi her ne kadar farklı illerde olsak ve senede bir kez görüşebilsek de böyle düşünürler. Umarım hem bizim hem de ailelerimiz için güzel olur her şey.

• Ben abime söyledim. Abim annemlere söylemiş annemler sağolsun tüm tanıdıklarına söylemiş 😅 Neyse ki tamamı destek oluyor. Hatta us vizesine bile başvurdular biz daha vize almadan.
    Gel gör ki eşimin tarafı ise gitmemizi istemiyor. Bunun esas nedeni 1.5 yaşında ikizlerimizin olması. Umarım bir an önce mülakat vs işleri de tamamlanır ve yeni hayatımıza geçeriz.

• ........

• ss atana kadar kimse inanmadi ilk etapta 😅 sonra gc surecini herkes benimle yeniden tanidi.

• yine mi Amerika ...

Benzer Başlıklar

• 10
  • 40
  • 22
  • 28
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |